Pořád nějaký zánět v těle a MS po 50 dnech

Anonymní
25.12.19 22:19

Pořád nějaký zánět v těle a MS po 50 dnech

Zdravím od porodu mám pořád záněty, průdušky, plíce, moc. cesty, spodek, žaludek.. Zánět nervů, byla jsem na imunologii a všechno v pořádku, na gynde sem jako doma, nemůžu do bazénu, jakmile si zacvicim šup a sem nemocná, už je to takový začarovaný kolotoč, přibíráni, nemoc, chvíli zdravá, cvik, nemoc, přibírání, změnila sem jídelníček, vyřadila cukry, pečivo.. Nic, jim vitamíny nic, v krvi nedávno po horekach sem nic neměla a za pár dní zánět moc.cest a spodek, teď sem ještě zoufalejsi protože lékaři mají zaslouženou dovcu a na pohotovost už nechci, a do toho všeho holky já to mám po 48 - 50 dnech, nevím zda je to nemocema, na gynde mi řekl že vaječníky jsou v pořádku, děloha v pořádku akorát občas ty záněty, prášky na srovnání mi dát nechce ale čím dyl to dostávám tím sem i víc zavodnena, protivná, mám nechutenstvi, urvana celý týdny… A já taková nikdy nebývala, až prostě po porodu dcery se všechno takhle sesypalo semnou, přitom dcera je v pořádku, doma je vše v pořádku nemám ani z čeho se extra stresovat než z těch nemoci, zkoušeli jste prosím někdo nějakou léčbu, třeba přírodní, napadli mě gynex Kapky, ale co dál, už mám na spodek ginexid, gynella se stříbrem, probiotika, piju čaje ruzny bylinky, a já už nevím, hlavně se chci ještě zeptat co jste si v lékárně koupily na bakteriální vaginozu a opravdu to zabralo?? Díky moc všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8739
25.12.19 23:36
@Anonymní píše:
Zdravím od porodu mám pořád záněty, průdušky, plíce, moc. cesty, spodek, žaludek.. Zánět nervů, byla jsem na imunologii a všechno v pořádku, na gynde sem jako doma, nemůžu do bazénu, jakmile si zacvicim šup a sem nemocná, už je to takový začarovaný kolotoč, přibíráni, nemoc, chvíli zdravá, cvik, nemoc, přibírání, změnila sem jídelníček, vyřadila cukry, pečivo.. Nic, jim vitamíny nic, v krvi nedávno po horekach sem nic neměla a za pár dní zánět moc.cest a spodek, teď sem ještě zoufalejsi protože lékaři mají zaslouženou dovcu a na pohotovost už nechci, a do toho všeho holky já to mám po 48 - 50 dnech, nevím zda je to nemocema, na gynde mi řekl že vaječníky jsou v pořádku, děloha v pořádku akorát občas ty záněty, prášky na srovnání mi dát nechce ale čím dyl to dostávám tím sem i víc zavodnena, protivná, mám nechutenstvi, urvana celý týdny… A já taková nikdy nebývala, až prostě po porodu dcery se všechno takhle sesypalo semnou, přitom dcera je v pořádku, doma je vše v pořádku nemám ani z čeho se extra stresovat než z těch nemoci, zkoušeli jste prosím někdo nějakou léčbu, třeba přírodní, napadli mě gynex Kapky, ale co dál, už mám na spodek ginexid, gynella se stříbrem, probiotika, piju čaje ruzny bylinky, a já už nevím, hlavně se chci ještě zeptat co jste si v lékárně koupily na bakteriální vaginozu a opravdu to zabralo?? Díky moc všem

nasadit chlorellu spolu s jecmenem od GW. Počáteční investice dražší, ale jiná na mě nikdy nefungovala. Objednám z webu zelenezdravicko a pan poradí i dávkování. Vždy mi to pomohlo sebrat se po porodu. Mám za sebou tři operační

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 10:31

Dobře zkusím děkuju, akorát já už od porodu sem 2,5 roku, myslíte že to ještě zabere?? Ty 2,5 roku sem si malou ani neužila pořádně, byla sem porad právě nemocná :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat