Pořád nemůžu zapomenout

Anonymní
27.6.13 22:19

pořád nemužu zapomenout

…KÉŽ BY TO BYLO TAK SNADNÉ, JE TO UŽ 8 LET… :srdce: nemůžu zapomenout na přítele, kterého jsem poznala ve svých 15-ti…byli jsme spolu ´14let, měl mě rád, já ho také, plánovali jsme spolu bydlení což se také stalo, ale v té době už měl nijakou kamarádku na páteční večery(prý že chodí na pivo),nechtěla jsem se mu pomstít, chtěla jsem bojovat za záchranu, at na ní zapomene, že my dva patříme k sobě…rodina nás brala, oslavy rodíné, dovolené…prostě nechtěla jsem to zahodit…jednou mě však kamarádka vytáhla na diskotéku a tam byl on…já mírně připitá, veselá, chtěla zapomenout, jsem se sním začala bavit, pak ale po mě vyloudil tel. číslo a začalo sms-kování…hned další den…a stále…několik týdnů…imponovalo mi to, mezi tím jsem, ale stále chtěla zachránit vztah s přítelem :,(,byl to škaredý čas…já se vyspala s tím ctitelem a nijak to zajiskřilo, začli jsme se scházet, jezdit pokud to šlo spolu na výlety i víkendy…až se to provalilo, a já se stěhovala od přítele, který mě už nechtěl, nechtěl si promluvit, nechtěl nic lepit, nechtěl nic zachranovat, tak jsem šla, ctitel mi tenkrát řekl, že je rád, že jsem od něho…to mě potěšilo a doufala, že budeme spolu… :,( nic takového se nestalo…navíc jsem sním otěhotněla(mimochodem jsem s dovedela, že má přítelkyní s dítětem),takže jsem zustala sama s jeho dítětem…ted už je to dlouhá doba, ale já stále myslím na svou první lásku, pak už jsem nikoho neměla…jsem zklamaná, smutná i nazlobená, stále se v tom nevyznám, kde se tenkrát stala chyba…jak jsem se mela jinak zachovat, byla jsem podváděna, zhrzená, sama…ted jsem sama, ale mám dítě, které nade vše miluji…nevím zdali ještě nekdy budu milovat, čas běží jako bláznivý a hledat si se bojím…už nejsem ta naivka, a naletět opravdu nechci…a proč zakladam toto téma???chci se zeptat, jestli je to normální po tolika letech nezapomenout! a chtít být sním :oops: Pardon za dlouhý článek, kdo chce si přečte…kdo nechce…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2823
27.6.13 22:27

Udělala jsi velkou chybu, to víš, ale sama. Zdali stále tak toužíš po prvním příteli, zkus ho skontaktovat a zajděte si spolu na kafe. Třeba by ti odpustil po tak dlouhé době. Zdali nemá přítelkyni.. nebo bud ještě sama, a pořádně si vyčisti hlavu od chlapů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 22:29

No osobně bych se v tom už nepitvala, čas nevrátíš a co bylo už bylo…jinak já si taky občas vzpomenu na nějakého exáka, ale třeba v souvislosti s tím, že mi ho něco připomene, ale tím to končí. máš dítě a to je to nejdůležitější, nejspíš jsi to neměla lehké, ale zvládla jsi to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 22:34

Já vlastně snikým otom nemluvím, nepitvala jsem to snikým celou tu dobu a nijak se v tom ted topím, ne já jsem taková, že ani první krok bych neudelala, nekontaktovala bych ho…to snad ani nejde, to je jen touha, ale realita je jiná, držím se při zemi a starám se o dítě, to je pro mě smysl, jen tak večer si vzpomenu a postesknu…

• Citovat
  • Nahlásit
27.6.13 22:36
@Anonymní píše:
Já vlastně snikým otom nemluvím, nepitvala jsem to snikým celou tu dobu a nijak se v tom ted topím, ne já jsem taková, že ani první krok bych neudelala, nekontaktovala bych ho…to snad ani nejde, to je jen touha, ale realita je jiná, držím se při zemi a starám se o dítě, to je pro mě smysl, jen tak večer si vzpomenu a postesknu…

pokud na něho myslíš, tak ho zkus pozvat na kafe, nic tím nezkazíš a budeš aspoň vědět, jestli ti už odpustil a můžou z vás být třeba dobří přátelé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
27.6.13 22:44

:hug: je to tezke… ja obcas vzpomnela na svoji prvni velkou lasku (platonickou, takze vsechno bylo idealni… :roll: ) - pak jsem ho jednou nahodou nasla pres FB - diky bohu, ze jsem tenkrat z Ameriky odjela! Z pana Bozskeho se vyklubal skoro nabozensky fanatik a navic se dal k armade - ani jedno fakt nemusim, takze jsem nadosmrti vylecena :mrgreen:
naopak kamaradka potkala asi po 15 letech svou velkou lasku (skoroplatonickou, bylo ji tenkrat asi 14), po pul roce se vzali a ted maji uz 2 decka…

Takze byt Tebou, zkusila bych se premoct a pozvat ho na to kafe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
27.6.13 22:47

No když to chceš vědět, pos. ralas to tím, žes chtěla lepit vztah s kure. wníkem v době, kdy vás k sobě nic nepoutalo a podruhé jsi to podělala s antikoncepcí.
Ale tak nemá cenu se vrtat v minulosti, takhle si akorát zaděláváš na to, že to pos. ereš potřetí. Hehe, mělas dva chlapy, oba stáli za houno a tvrdíš, že nejsi naivka? Já myslím, že bys měla zapomenout i na toho prvního, hodit vše za hlavu a najít si nějakého přítele ještě lepšího než byli ti dva dohromady. A pokud fakt nejsi naivka, jak tvrdíš, tak už si dáš sakra pozor, aby za něco stál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
valkil
27.6.13 22:52

A myslíš si, že by ten Váš vztah vydržel i přesto, že tě podváděl? Ty bys mu odpustila?
Pokud ano, on tobě neodpustil a byl to důvod k rozchodu?
Nechápu :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
25179
27.6.13 23:00

No, jestli ty si ho po te dobe tak trochu neidealizujes. Myslim, ze je lepsi se nevracet( zvlast, kdyz mas dite s tim, se kterym jsi ho podvedla ty) a pockat si na nekoho jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 23:02

..pozvat na kafe ho nemůžu…má přítelkyni. ne nebyl to v závěru ideální vztah, bylo to o nervy, zjištovat každý pátek, že spí sní…,pravděpodobně to bylo zbytečné něco zachranovat, když ani on nechtěl nic řešit a promluvit si, aby se dalo vše do pořádku, mám ztoho pocit teda tenkrát jsem mela, že mu na tom nezáleželo, jinak by to tak nedopadlo. holky máte pravdu já jen, že to na mě nekdy tak dolehne…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 23:05
@Gina108 píše:
No když to chceš vědět, pos. ralas to tím, žes chtěla lepit vztah s kure. wníkem v době, kdy vás k sobě nic nepoutalo a podruhé jsi to podělala s antikoncepcí.
Ale tak nemá cenu se vrtat v minulosti, takhle si akorát zaděláváš na to, že to pos. ereš potřetí. Hehe, mělas dva chlapy, oba stáli za houno a tvrdíš, že nejsi naivka? Já myslím, že bys měla zapomenout i na toho prvního, hodit vše za hlavu a najít si nějakého přítele ještě lepšího než byli ti dva dohromady. A pokud fakt nejsi naivka, jak tvrdíš, tak už si dáš sakra pozor, aby za něco stál ;)

jo já měla antikoncepci :! ale nelituji, že mám dítě zvládám to, jen je smutno

• Citovat
  • Nahlásit
27.6.13 23:10
@Anonymní píše: ..pozvat na kafe ho nemůžu…má přítelkyni. ne nebyl to v závěru ideální vztah, bylo to o nervy, zjištovat každý pátek, že spí sní…,pravděpodobně to bylo zbytečné něco zachranovat, když ani on nechtěl nic řešit a promluvit si, aby se dalo vše do pořádku, mám ztoho pocit teda tenkrát jsem mela, že mu na tom nezáleželo, jinak by to tak nedopadlo. holky máte pravdu já jen, že to na mě nekdy tak dolehne…

když si to tak vezmeš, tak ti ublížil a ne málo, ty máš dítě a žiješ si vlastní život…odpustit by možná šlo, ale pořád by byl ve vás obou takový ten červíček, jestli náhodou někde s někým…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14598
27.6.13 23:32

?PTÁŠ SE:„chci se zeptat, jestli je to normální po tolika letech nezapomenout! a chtít být sním :oops:

Jestli je to normální nevím… můj současný manžel tohle prožíval s mou maličkostí 15 let… rozešli sjme se v mých 16 "" letech… já se pak vdala a měla dítě, on se oženil s má dítě, já se rozvedla, on se rozvedl…a teď máme spolu 2 malé prcky :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.13 23:33

Uvidíš, třeba se k sobě jednou vrátíte :) já zase nikdy nezapomenu na jednoho kluka, se kterým jsem si psala přes chat, je to asi 4,5 roku zpátky. psali jsme si furt, kolikrát i celou noc, byli jsme v tom oba až po uši, i když jsme se vlastně nikdy neviděli. já jsme z Prahy a on z Chomutova. Pak jsme tam už ani nechodili, a psali si sms, ale asi před 3 lety jsem si musela změnit číslo, a to jeho jsem ztratila, tak o něm už 3 roky nic nevím..hledala jsem ho i na FB. Navždycky to bude moje veliá Xchatová láska, často na něj myslím, koukám na jeho fotku, ale už mám jiný život, děti, přítele. Naposledy jsem s ním byla v kontaktu po porodu staršího. Od té doby o něm nic nevím :|

• Citovat
  • Nahlásit
14598
27.6.13 23:37
@Anonymní píše:
Uvidíš, třeba se k sobě jednou vrátíte :) já zase nikdy nezapomenu na jednoho kluka, se kterým jsem si psala přes chat, je to asi 4,5 roku zpátky. psali jsme si furt, kolikrát i celou noc, byli jsme v tom oba až po uši, i když jsme se vlastně nikdy neviděli. já jsme z Prahy a on z Chomutova. Pak jsme tam už ani nechodili, a psali si sms, ale asi před 3 lety jsem si musela změnit číslo, a to jeho jsem ztratila, tak o něm už 3 roky nic nevím..hledala jsem ho i na FB. Navždycky to bude moje veliá Xchatová láska, často na něj myslím, koukám na jeho fotku, ale už mám jiný život, děti, přítele. Naposledy jsem s ním byla v kontaktu po porodu staršího. Od té doby o něm nic nevím :|

ááá Xchat.. takto jsem měla 3 roky partnera… mezi manželstvími… našli jsme se na Xchatu.. já Opava, on Most…po čase šel za mnou… po 3 letech ode mě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat