Pořád neutišitelně pláče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 14:28
Pořád neutišitelně pláče

Ahoj maminky, jdu si pro radu nebo Vaše zkušenosti.. Mám 3 měsíčního chlapečka a prořve skoro celej den. Je to šílené. U první dcery tohle vůbec neznám.. v noci naštěstí spí (asi se vyřve dostatečně během dne) ale jinak.. Budí se s brekem, dám mlíko (je na UM, ale prdiky jsou v pohodě), chvilku si třeba hraje, ale pak to začne..neutišitelny pláč. Když ho vemu do náručí, tak se začne vzpírat, vztekat a ječet snad ještě víc. Dám mu dudel, řve i s ním v puse, občas ho veme na milost, ale nejradši abych mu ho v puse držela, jinak mu furt vypadává a ječí.. V kočáře ječí taky, takže delsi procházky nepřipadají v úvahu, v autě ječí taky.. Zkoušela jsem pevne zavinuti - řev. Občas zabere teda houpani v lehatku, ale nemuze mit pořád zkrouceny záda.. Dcera na to bohužel doplácí, protože se jí nemůžu venovat tak jak bych chtela.. :? Skončí to nekdy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 06.08.19 14:33

Skončí. Ve třiceti určitě celý den řvát nebude. Já doporučuji začít s ním polehounku. Holčička začala teď v měsíci být uplakaná a věčně naštvaná. Začala jsem se k ní chovat jako k nervóznímu dítěti. Takže pomalu ji zvedam a pokládám, mluvím k ní klidným tlumeným hlasem, žádný prudký pohyby, držím ji v klidu a musím říct že to je o dost lepší.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 06.08.19 14:33

Tohle je zacatovany kruh a rad je vsude plno, kazde miminko je ale jine. Pises, ze prdiky ne, ale pritom se v naruci vzpira atd, je to vhlapecek a ty na to vic trpi.Zkus cvicit a kapat neco do mlicka (napr espumisan).A pak hlavne ty, jak ses na tom ty? Deti reaguji na matky, vim o cem mluvim.Az se vyklidni maminka, vetsinou se vyklidni i miminko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 14:40

@wildcherry Zkoušela jsem espumisan i jine kapky, ale přišlo mi to ještě horsi nez je to teď, tak jsme to vysadili. Mě teda nervy někdy ujedou a nechám malého jen s manzelem a odjedu treba na hodinu s dcerou pryc, jsou jí 2 roky, a být dennodenně v řevu, pro ni musí být taky záhul. Jak rikam no, kolem 10 vecer naposled krmím a budi se mezi 5-6 ranní, tak se aspoň vyspíme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 14:41

@Lynette Zkusim, diky.. I když jak jsem psala, v náručí být moc nechce.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 06.08.19 14:56
@Anonymní píše:
@wildcherry Zkoušela jsem espumisan i jine kapky, ale přišlo mi to ještě horsi nez je to teď, tak jsme to vysadili. Mě teda nervy někdy ujedou a nechám malého jen s manzelem a odjedu treba na hodinu s dcerou pryc, jsou jí 2 roky, a být dennodenně v řevu, pro ni musí být taky záhul. Jak rikam no, kolem 10 vecer naposled krmím a budi se mezi 5-6 ranní, tak se aspoň vyspíme.

Pak holka, otrepana fraze, ale vydrzet :hug:…Ja mam pocit, ze u nas prisel zlom kolem 7mesice, ja sama se jakoby znovuzrodila kolem 8ho.

cverunka
Závislačka 3141 příspěvků 06.08.19 15:09

Tohle byla moje starší dcera. Uklidnila se trochu kolem 6. měsíce a úplně super to začalo být až když chodila. Prostě byla asi nervózní sama ze sebe, jak nemohla nic dělat :mrgreen: Doteď je hodně aktivní a nezničitelná.
Držím pěsti, moc ti rozumím, je to na palici. Já ji kolikrát zavřela vedle v pokoji a šla se uklidnit do koupelny, pač bych jí asi už zakroutila krkem :oops: Hrozné, vím, ale kdo nezažil, nepochopí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 15:42

@cverunka Naprosto ti rozumim. Taky ho kolikrát zavřu v pokojicku v postýlce a jdu pryč, ale nakonec mi ho je stejně líto a snažím se ho utišit, i když většinou se utiši nakonec sám, až kdyz už nemůže řvát. Hold to budem muset vydržet a v 18ti mu připomenu, jakej to byl vztekloun a daval mámě ;) 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 15:42

*zabrat

Elessa
Kecalka 240 příspěvků 06.08.19 16:48

U nas pomohl satek. Maly v nem neplakal :palec:

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 06.08.19 18:55

Tak díky Bohu, že spí alespoň v noci, ale musí to být o rozum (a ještě to není první dítě)… Nedokáži si to představit, tohle je moje noční můra… Aktuálně čekám třetí mimčo a těchto začátků se úplně děsím.
Co zkusit šátek či nosítko?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 19:08

@Pocahonta Zkousela jsem taky, mám ho doma po male. Ale zase neměl úspěch. On neni moc kontaktni.. Bohužel. Hold se to asi bude muset uklidnit casem. Ale je to mazec, jak je kazde dite jiné. 8o

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 06.08.19 19:10

A zkoušela si s ním v tom nosítku či šátku vyjít ven? U nejstaršího dítěte jsem měla Manducu, doma v ní být nechtěla, ale jakmile se vyšlo ven do provozu, tak byla úplné zlatíčko…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 19:39

Nn, to jsem nezkoušela. Jak jsem viděla, že brečí, tak jsem se ani neodvažila jít ven.. Za zkousku nic nedám no.

la_amanita
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 07.08.19 04:01

Zkoušela jsi změnit mléko? Polohovat třeba na tygříka? Může si potřebovat odříhnout. Nebo má skrytý reflux a pálí ho to. Taky zkus postup k uklidnění podle Karpa z knihy Nejšťastnější miminko v okolí. Podle mě jsi zkusila málo na to, abys už rezignovala, a třeba fakt stačí jen maličkost, aby to bylo lepší. A hlavně ho nenechávej samotného vyplakat. Nemusíš ho utisit, ale potřebuje vědět, že s ním jsi a snažíš se o to, že ti není lhostejný.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama