Pořád nízka BT a Duphaston

2.3.21 18:56

Porad nizka BT a Duphaston

Ahoj, mam otazku ohledne BT a rozhodovani, zda jeste najet na Duphaston nebo uz na nej tento mesic kaslat. Minuly mesic jsem poprve merila a zaroven poprve brala Duph. Teplota stoupla, tak jsem si rekla, ze ovulace snad byla (vychazela tak na 18dc) a zacala jsem Duph. brat (20. den, tak jak to i rikala doktorka pri mych vetsinou 30dennich cyklech). Teplota byla nahore, pak pokles a 31. den klasicky MS. Takze mi to pripadalo standartni. Tento mesic jsem chtela opet aspon trochu tusit ovu, nez ten Duph. zacnu zase brat (i kdyby pozdeji nez 20. den, at je to hlavne az po, jak se tady casto radi). No, jenze bt je porad dole! Uz jsem 23 dc a stale se dokola opakuji hodnoty jako 36,3 36,4 atd… A to dokonce na konci ms, kdy jsem zacla tento cyklus merit, jsem dva dny mela 36,8. Pak teda klesla na ty nynejsi teploty a je furt dole. Takze ted nevim, zda Duph. uz ani nebrat tentokrat nebo co. Nejake napady zkusenejsich? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2.3.21 18:59

graf

Jinak graf vypada takto a ta ovu je tam asi jen proto, ze takto byla urcena v minulem mesici… Tak babo rad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat