Reklama

Pořád o něm přemýšlím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 19:39
Pořád o něm přemýšlím

S bývalým jsme se rozešli před více jak rokem. Nebyl žádný svatoušek. Byl to lhář a byl na ženský. S pár novými muži jsem se už seznámila, ale nedokážu si představit, že bych si s někým ješte tak rozuměla. Jsem ráda, že už s ním nejsem, ale pořád i po tak dlouhé době se mi o něm zdá. Když třeba není dva dny online, tak už přemýšlím co dělá a jak si někde užíva s jinou, zatímco já se i po tak dlouhé době trápím. Je mi 30,děti nemám a upřímně už možná žádnýho chlapa nechci. Horší je to s dětma, ty bych jednou chtěla. Za tu dobu mě žádný chlap neuchvátil a přitom to byli hodný kluci. S žádným jsem to nechtěla dál rozvíjet, protože mi přijde, že s nikým to nebude takový, jako s bývalým. Je mi smutno, víkendy trávím sama doma, protože je mi tak nejlíp a uzavírám se do sebe.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 20:29

jak to myslíš online ? ty ho někde sledujes ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:31
@Everyone píše:
jak to myslíš online ? ty ho někde sledujes ?

Právě že ano.Už jsem ho několikrát zablokovala,ale nedá mi to,odblokuju ho a zajímá mě jestli tam nedá něco nového.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 20:33

jinak prožívám to samý.. po roce jsem k9necne na x ty pokus udělala konec v totálně neperspektivním ‚vztahu‘ , a občas v chvilce samoty mě svrbi ruka mu napsat..
ale držím.. napsat nesmím..
 vydrz

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 20:35
@Anonymní píše:
Právě že ano.Už jsem ho několikrát zablokovala,ale nedá mi to,odblokuju ho a zajímá mě jestli tam nedá něco nového.

Prostě si ho zakaz v hlavě.. jako by neexistoval..jinak se z toho..

Říkáš sama že byl devkar a lhář.. buď ráda že ses ho zbavila vcas

Káťa19
Kelišová 6760 příspěvků 37 inzerátů 11.08.18 20:48

Musis ho vymazat z hlavy a ze zivota, jinak to nejde :hug:

Lulinka21
Nováček 10 příspěvků 11.08.18 21:04

To nikomu táto pani nepríde ako troll??? Každý deň aspoň 5 tém a v jednej niekoho má a nemá dobrý sex, potom je to klamár a nakoniec bývali … ???

Jagwa
Kecalka 199 příspěvků 11.08.18 21:09

Tak rok není zase tak moc :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 21:17
@Lulinka21 píše:
To nikomu táto pani nepríde ako troll??? Každý deň aspoň 5 tém a v jednej niekoho má a nemá dobrý sex, potom je to klamár a nakoniec bývali … ???

Nejsme ty samé osoby.Je to novinka a každý anonym má kytku.

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7450 příspěvků 12.08.18 08:20
@Anonymní píše:

Vymaž ho, klidně zruš soc. sítě, vymaž ho ze seznamu, jinak se z toho nedostaneš. Je to hrozně těžký krok, ale uleví se ti, uvidíš. Já vymazala i všechny písničky co jsem poslouchala když jsem byla s ním, změnila jsem si vyzvánění aby mi to nepřipomínalo že mi volal, prostě všechno. A fakt to pomohlo hrozně moc.

Káťa19
Kelišová 6760 příspěvků 37 inzerátů 12.08.18 09:12
@Lulinka21 píše:
To nikomu táto pani nepríde ako troll??? Každý deň aspoň 5 tém a v jednej niekoho má a nemá dobrý sex, potom je to klamár a nakoniec bývali … ???

A na to jsi prisla jak, kdyz je to anonym? Kazdemu anonymu se ted prirazuje kvetina, aby se odlisili ruzni anonymni v ramci jedne diskuze

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 10:50

Já ho zablokuju,ale pak prostě přijde slabší chvilka a kouknu mu tam.Tentokrát se asi musím víc snažit,jinak se z toho nevyhrabu :roll:

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7450 příspěvků 12.08.18 12:59
@Anonymní píše:
Já ho zablokuju,ale pak prostě přijde slabší chvilka a kouknu mu tam.Tentokrát se asi musím víc snažit,jinak se z toho nevyhrabu :roll:
Žádný zablokovat, ale smazat. Udělat to tak, aby to nešlo vrátit zpátky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 13:01
@terien píše: Žádný zablokovat, ale smazat. Udělat to tak, aby to nešlo vrátit zpátky.

Myslíš smazat celý můj profil na fb?

Uživatel je onlineterien
Kelišová 7450 příspěvků 12.08.18 13:08
@Anonymní píše:
Myslíš smazat celý můj profil na fb?

Klidně. Odinstalovat všechny aplikace na kterých ho vidíš, smazat ze seznamu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama