Pořád opakovaná kvasinková infekce

Sara8976
9.10.20 17:55

Pořád opakovaná kvasinkova infekce

Zdravím, chtěla bych poprosit o radu. Je mi 22 let. Mám přítele 5 let. A zhruba před půl rokem jsem chytla kvasinkovou infekcí. Chodím snad co měsíc do lékárny tam mi dali snad už všechny krémy a zrovna používám Clotrimazol krém a skoro každej měsíc ke gynekologovy a ten mi předepsal vagynalni tobolky Dafnegin a Conisor tobolky. Máte stim někdo prosím zkušenost? Už mám na to nervy furt se musím škrábat, pálí to jak čert, a ty vytoky to je děs. Při čurani mi až tečou slzy, a občas mám pri utirani i krev na toaleťaku, někdy mi teče krev po pohlavním styku:( :( uz jsem zoufala, děkuji předem za rady

Příspěvek upraven 09.10.20 v 18:52

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2874
9.10.20 18:02

Nosit bavlněné spodní prádlo, prát v eko prášku. Výrazně omezit sladké jidlo a pečivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19003
9.10.20 18:05

A partner se prelecil taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
9.10.20 18:22

Taky jsem měla s tímto velké problémy, doktor mě udělal stěr a poslal to na rozbor. Byla z toho nějaká pohlavní nemoc, kterou ale prý můžou mít i sexuálně neaktivní lidi :nevim: měla jsem na to speciální léky, tablety a mastičky, to samé přítel a museli jsme to striktně dodržet. Od té doby klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sara8976
9.10.20 18:50

@Kriss Tina Příteli jsem to řekla že mi i genekolog doporučil aby si taky koupil nějaké léky na to. Ale ještě si nebyl nic koupit. Můžete mi pro něho něco doporučit?

• Citovat
  • Nahlásit
7747
9.10.20 19:01
@Sara8976 píše:
@Kriss Tina Příteli jsem to řekla že mi i genekolog doporučil aby si taky koupil nějaké léky na to. Ale ještě si nebyl nic koupit. Můžete mi pro něho něco doporučit?

Máš mu to obstarat sama, tohle chlapi vazbě neberou.
A jsi si jistá, že je ti věrný? Někdy i to může být příčina - donést to odjinud

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
9.10.20 19:04

Mne na kvasinky vždy zabíral endiaron, vyčistí ti to od nich střeva, kde jest jejich hlavní sídlo. Pokud se premnozi, expandují samozřejmě i do jiných dutin :mrgreen:

samozřejmě je třeba trochu si i hlídat stravu, pokud se ti objevují opakovaně v krátkých intervalech.

Já se jich vždy tím endiaronem zbavila, po měsíci dvou jsem se pak prezrala sladkosti a jela nanovo :P to bylo za mladých let, teď už jsem si navykla si to hlídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sara8976
9.10.20 19:15

@pannda No 3 roky spolu pracujeme. Jsme spolu fakt 24h denně. Ani jeden se bez sebe nehneme. Tak snad ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Sara8976
9.10.20 19:17

@Semtex endiaron jsem brala zhruba před 2 týdny. Měla jsem střevní potíže, zadek jsem měla skoro jak strouhadlo :D

• Citovat
  • Nahlásit
19003
9.10.20 19:23
@Sara8976 píše:

No dokud si to nezaleci taky a budete spolu spat, tak se toho nezbavis. Nevim cos od dr dostala, s konretnimi pripravky nemam zkusenost, ale muze pouzit to co mas ty, nebo mu neco v lekarne sezen sama, jemu je to ocividne jedno, ale nejspis ten problem bude on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
9.10.20 19:24

Musíte se přeléčit oba s partnerem, jinak to na tebe vždycky přenese zpátky. Mně osobně vždycky pomáhal Canesten, vkládací tableta. Dělají dvojbalení i s krémem, tím se můžou mazat vnější rodidla a zároveň přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7747
9.10.20 21:48
@Sara8976 píše:
@pannda No 3 roky spolu pracujeme. Jsme spolu fakt 24h denně. Ani jeden se bez sebe nehneme. Tak snad ne.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
10.10.20 08:40

No pokud máš problém i při čůrání, tak by tě měli taky poslat na urologii. Krev určitě v pořádku není! Jestli není gynekolog schopen napsat zadanku, tak se objednej sama. Urologický problémy s tím mohou souviset. Kór když to trvá už takhle dlouho, abys neměla ještě zánět.
Hlavně to pořád řešit, ať doktor dělá stěry. Mně dělali i cytologii častěji kvůli tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sara8976
10.10.20 17:48
@xxprincesscz píše:
No pokud máš problém i při čůrání, tak by tě měli taky poslat na urologii. Krev určitě v pořádku není! Jestli není gynekolog schopen napsat zadanku, tak se objednej sama. Urologický problémy s tím mohou souviset. Kór když to trvá už takhle dlouho, abys neměla ještě zánět.
Hlavně to pořád řešit, ať doktor dělá stěry. Mně dělali i cytologii častěji kvůli tomu.

No zhruba před před rokem a pul jsem měla nějaký nález na děložním čípku, tak mi říkal že musím o 6 měsíci chodit na kontrolní stery, a teď jsem tam právě šla stim že mě při sexu hodně bolí právě strana okolo vaječniku. Prostě cítím jako by se mi tam „něco“ nafouklo. A pokaždé mi řekne že to je partnerem že máme zkusit jiné polohy. A od té doby mám takové problémy kvasinky atd..Už jsem z toho i dost nervózní

• Citovat
  • Nahlásit
39
10.10.20 18:20

Mně pomohl až Wobenzym. Taky jsem se s tím trápila cca 10 let. Teď co ho beru, tak mám pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama