Pořád pokukuju po pěkných chlapech

Anonymní
20.10.19 15:29

Pořád pokukuju po pěkných chlapech

Dříve jsem to nedělala. Dala bych si i říct. Teď mi chybí sex, ale i uznání. Manželovi se nechce. Typ na pochvaly taky není. Ach jo. Od diskuze nic neočekávám, nic novýho, jen jsem na tohle téma chtěla dát řeč. Doufám, že nějakýho sexuchtivyho ještě nekdy potkám, přeci jen, ač ne nejmladší, starý koste ještě nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.10.19 15:37

Proč se nerozvedeš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 15:39

Další lemrák co nesexuje :P, holky nestačím si dělat čárky do notesu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.10.19 15:45
@Martina919 píše:
Proč se nerozvedeš?

Ty nevíš o tom, že pak bude problém v něčem jiným? jinak je muž fajn. a taky se nerozvedu kvůli dítěti. a taky, že mě by třeba nebraly nároky některých mužů na ženy. jako dělají si z nich otrokyně, fakt. kolik je Tobě? nechci Ti brát iluze, nikdo, včetně chlapů, není dokonalý.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.10.19 15:46
@růžový achát píše:
Další lemrák co nesexuje :P, holky nestačím si dělat čárky do notesu :lol:

Tak si udělej i za mě a napis, kolik čárek už máš? asi to není jenom moje chyba, ale mám už z toho skoro mindraky.

• Nahlásit
  • Citovat
20.10.19 15:51
@Anonymní píše:
Tak si udělej i za mě a napis, kolik čárek už máš? asi to není jenom moje chyba, ale mám už z toho skoro mindraky.

Ja to nehlídam, skoro sem teď nechodim, ale ted jsem nemocná tak to tady čtu a každy den je tady diskuze na téma, že chlap nechce sex po svojí ženě… přijde mi to, jako by je něco plošně ovládalo, nějaká družice či co :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
20.10.19 15:54

Nemůže to být nějaká krize středního věku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 16:00
@krysoleta píše:
Nemůže to být nějaká krize středního věku?

Včera psala jedna, že to nechce 19- nactiletej :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
20.10.19 16:03
@růžový achát píše:
Včera psala jedna, že to nechce 19- nactiletej :think:
:lol: Já jsem teď myslela zakladatelku :). Že se najednou nad tím zamýšlí a předtím taková nebyla (jestli jsem porozuměla příspěvku). Navíc ji lákají mladší muži.
Edit: Beru zpět. O mladších se tam nic nepíše.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 16:11
@růžový achát píše:
Ja to nehlídam, skoro sem teď nechodim, ale ted jsem nemocná tak to tady čtu a každy den je tady diskuze na téma, že chlap nechce sex po svojí ženě… přijde mi to, jako by je něco plošně ovládalo, nějaká družice či co :lol:

to bude tím, že je tolik ženských tlustejch. Kdo by se po tom válel. Vždyť se podívej po ulici. Jsou tlustý už i Ťamanky ze SAPY. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tiny_girl
20.10.19 16:17

Taky se ráda podívám za pěkným chlapem, na tom nevidím nic špatného ;) :palec:

Tak zkus manžela svádět nebo opít :palec: nebo obojí :D

• Nahlásit
  • Citovat
20.10.19 16:20
@Anonymní píše:
Ty nevíš o tom, že pak bude problém v něčem jiným? jinak je muž fajn. a taky se nerozvedu kvůli dítěti. a taky, že mě by třeba nebraly nároky některých mužů na ženy. jako dělají si z nich otrokyně, fakt. kolik je Tobě? nechci Ti brát iluze, nikdo, včetně chlapů, není dokonalý.

Chybí ti sex, uznání a pochvaly jak sama píšeš. Tak co na to říct buď si s chlapem promluv nebo si najdi milence když to doma neni a chceš to :nevim: a i ve svém věku si snad mužů dovolit říct že tohle není o tom kolik komu je jak sama píšeš ani o iluzích. Jaký si to člověk udělá takový to holt má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 16:49
@samá práce píše:
to bude tím, že je tolik ženských tlustejch. Kdo by se po tom válel. Vždyť se podívej po ulici. Jsou tlustý už i Ťamanky ze SAPY. :pocitac:

Nevím o tom, že bych byla tlustá a neatraktivní, a i přesto se mnou tenkrat nespal. A kolem sebe mám jen krásné baby, že by ti čelist padala, a stěžují si, že se na ně starej ani nepodívá. A co tady čtu, většina holek zde popisuje, že o sebe pečují, a jsou štíhlé. Kecy v kley pane mistr… jste líné stádo vy chlapci… a jde to s vami od desíti k pěti… Prostě si vymejšlíte. Lež je vaše druhé jméno. Jen o těch svých erekcích žvaníte a skutek utek. Přitom je máte jen ráno a jen na dvě sekundy. Pak schválně vymejšlíte vtipy na ženský jak je bolí hlava, přitom je jasný, že pokud nás ta hlava bolí, tak z nedostatku sexu. A klidně mi tady povykládej něco o obezitě, a já tě provedu svým běžným nadupaným týdnem, ke konci bys prosil ať tě pustim domu. U aktivní ženský neni pro obezitu místo, a takové ženy potkávám já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.10.19 16:54
@samá práce píše:
to bude tím, že je tolik ženských tlustejch. Kdo by se po tom válel. Vždyť se podívej po ulici. Jsou tlustý už i Ťamanky ze SAPY. :pocitac:

A nemáš náhodou moc velkej mindrák z toho že si sám tlustej/tá?? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
20.10.19 16:56

..byla tu uz diskuze asi vcera..a z ni plyne…vem si mobil a jdi vedle :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama