Pořád průjem,prosím o radu co na něj

1077
12.12.19 08:46

pořád průjem,prosím o radu co na něj

Ahoj holky, prosím o radu. Od soboty se u nás drží průjem. Začal s tím nejstarší, s tím že i zvracel, pak prostřední, nejmladší a tatínek. U každého to trvalo tak jeden den, jen nestarší to má pořád. Byla jsem u dr. dělala stěry a když jsem si měla dneska volat, tak má dovolenou. V každém případě si myslím, že kdyby to bylo něco vážného zavolá hygiena, s tím už mám zkušenosti. Jinak dávám všem probiotika, a u nejstaršího střídám tasectan s enterolem. Vařím pořád dokola rýži, mrkem, suché maso…už to nechtějí jíst, co jiného vařit? Problém je v tom, že si to zase předavají, zase začal manžel a nejmladší…jinak všechno desinfikuji, peru, snažím se hlídat umyvání rukou, nepoužívání stejného ručníku, sklenky…napadá vas ještě něco co udělat at se toho už zbavíme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11830
12.12.19 09:00

@admenL U nas se z prujmu holky hrabou vzdycky 14 dni (to maji po mne) a kluk mel prujem jen jednou jako miminko (to ma po tatinkovi). Zalezi, jak intenzivni a vodnaty je, jinak bych uz asi polevila s dietou, hodne zarazovala varenou zeleninu, vhodne druhy ovoce, urcite mohou kukuricne placky, testoviny. Pokracovala bych v probioticich. Hlavne se vyhnout mlecnym vyrobkum, korenenemu, mastnemu. Desinfekce je fajn, ale proste dokud je prujem, je clovek infekcni, nakazlive je to hodne a z toho zachodu se to do vzduchu dostane snadno, bohuzel :?:hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6515
12.12.19 09:49

Pokud máte dva záchody tak ať používá syn jen jeden a ostatní ten druhý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1994
12.12.19 12:09

Za mne je super Hylak… zkuste, nám vždy pomůže nejlépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
13.3.20 11:42
@admenL píše:
Ahoj holky, prosím o radu. Od soboty se u nás drží průjem. Začal s tím nejstarší, s tím že i zvracel, pak prostřední, nejmladší a tatínek. U každého to trvalo tak jeden den, jen nestarší to má pořád. Byla jsem u dr. dělala stěry a když jsem si měla dneska volat, tak má dovolenou. V každém případě si myslím, že kdyby to bylo něco vážného zavolá hygiena, s tím už mám zkušenosti. Jinak dávám všem probiotika, a u nejstaršího střídám tasectan s enterolem. Vařím pořád dokola rýži, mrkem, suché maso…už to nechtějí jíst, co jiného vařit? Problém je v tom, že si to zase předavají, zase začal manžel a nejmladší…jinak všechno desinfikuji, peru, snažím se hlídat umyvání rukou, nepoužívání stejného ručníku, sklenky…napadá vas ještě něco co udělat at se toho už zbavíme?

Ahoj :) já dělala dceři rýžový a mrkvový odvar. :) Colu Zero, jen jednu lžičku, uklidnilo to bříško. Brouzdala jsem internet abych našla další vhodné potraviny, našla jsem zde: https://fitdia.cz/…-pri-prujmu/ .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat