Neustálé zdravoní problémy

Anonymní
13.1.20 05:40

Pořád se mi něco děje :(

Už prostě nemůžu :,( už 3 roky v kuse se mi něco děje pořád neco :,(…nejdřív to začalo bolesti hlavy motání závratě myslela jsem si že mám nádor, pak jsem se dostala na CT bylo to ok problémy ustaly…za pár dní knedlík v krku stižené polykání prostě překážka v krku pořád jsem byla na ORL bylo to strašný pořád ty stresy co zase je co mi najdou hrůza..pak zas přeskakování srdce rychlé bušení takže Ob den na EKG jak debil…pak jsem se zas vrátila k tomu krku šla jsem na utz uzel na Štítný jenže v tý době jsem o tom moc nevěděla takže pro ně opět jasnej nádor celý dny sem proseděla s telefonem a hledala pořád něco a jen brečela a brečela :( moje holčička mi vyrostla před očima já ani nevím jak byl ji rok když to začalo teď ji jsou 4 je to strašný když si uvedomim kolik času jsem ztratila a promarnila je mi to tak líto :(…bohužel moje problémy nekončí začala jsem mit problémy s menstruaci krvácení mimo cyklus ( myslela jsem si že krvácím mimo ms).takže jsem se rok stresovala zase tímhle a teď? Krev při stolici i s hlenem a až teď mi došlo že to krvácení mimo ms nebylo krvácení mimo ms ale úplně stejný krvácení jako teď z konečníku nejspis z hemeroidu mám ho tam byl tam i předtím jenže praskl vytekla z něj jednorázově krev a až do teď ok teď zase od 26.12. tohle už nemůžu vážně ne zase celou noc nespím protože se bojím že umřu na rak. strev :( nechci promarnit další roky chci být normální máma pro moje holky :( ne jen brečet a klepat se strachy :( je to strašně vyčerpávající já už to nezvládám :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2146
13.1.20 06:01

Jsi hypochondr :mrgreen:. Ne, promin, ale jsi, znám to moc dobře, do jistý míry je to skoro legrace, ale když to přesáhne hranici, je to dost obtěžující pro Tebe i okolí. Doporučuji najít psychiatra a psychoterapeuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 06:10

@yocheved to asi ano, ale strašně mi vyvolává úzkost to že teď si tu krev nevymýšlím to se přece vymyslet nedá…i když ten hemeroid tam mám prostě to určitě krvácí z nadoru :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
27700
13.1.20 06:15

Ty jsi tu dávala to téma o tom, že určitě nemáš hemeroidy, ale rakovinu? I když ti proktolog řekl něco jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 06:18

@vokishka nebyla jsem u proktologa jen u chirurga

• Citovat
  • Nahlásit
27700
13.1.20 06:19
@Anonymní píše:
@vokishka nebyla jsem u proktologa jen u chirurga

Ale to téma bylo tvoje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 06:23

Jsi hypochondr a mela bys zajit k psychiatrovi ;) a to myslim vazne. Mame jednoho v rodine.

• Citovat
  • Nahlásit
535
13.1.20 06:31

Mela bys navštívit odborníky, na hemoroidy a na psychiku. Taky si lze nechat udelat komplexni onko vysetrení, VZP na nej myslim prispívá, treba by te to uklidnilo. Tohle už je moc, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
13.1.20 06:33

Jestli ti doktor řekl, že jsou to hemoroidy, nejspíš ví, co říká :nevim: tak se tím přestaň zabývat a skoč si k v ušetřeném čase k psychologovi, případně psychiatrovi, nebo si ani nevšimneš, jak ti holka doroste až do puberty a bude nešťastná, že prožila dětství bez mámy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 06:38

Onko vysetreni nepomuze, stejne si najde neco jineho. Pribuznemu staci slaset nejake info v TV a umira nebo nejaky clanek a hned si neco najde. Chce to odbornoi pomoc na psychiku, bude se to zhorsovat. A dite potrebuje zdravou matku.

• Citovat
  • Nahlásit
lebambule
13.1.20 06:43
@vokishka píše:
Ty jsi tu dávala to téma o tom, že určitě nemáš hemeroidy, ale rakovinu? I když ti proktolog řekl něco jiného?

Jo, to byl ten detailní rozbor á la co mi to leze ze zadku… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
24400
13.1.20 06:55

Odborna pomoc. A opravdu ti pomuzou s problemem :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
13.1.20 06:58

Bože, jestli to jsi zase ty, s tím konecnikem, tak už tady s tím fakt přestaň otravovat a jdi se léčit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.20 06:59

Kamarad ma taky hypochondrii. Rozpadlo se mu kvuli tomu manzelstvi. Doporucuji resit co nejdrive psychoterapií.

• Citovat
  • Nahlásit
2718
13.1.20 06:59

Hlavně to neprenasej na dítě, ať nedopadne, jak ta matka, co z dcery úmyslně udělala postiženou na vozíku… Hledala ji všechny diagnózy. Jinak ano ses hypochondr.Ale pro mě je to nepochopitelné, takže Radim jen navštívit psychiatra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat