Pořád se mi připomíná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 19:37
Pořád se mi připomíná

Ahoj,

Tak se na vás obracím, chtěla bych slyšet názor a zkušenosti vás ostatních. Zkráceně, nejsou to ani ne dva měsíce co jsme se s přítelem rozešli musím podotknout, že jsme se k sobě vrátili opakovaně a naivně zkoušeli další šance byla tam naděje proto prosím nechci slyšet to, že opakované vztahy nemají cenu uvnitř sebe tohle sama vím. Nerozešli jsme se dvakrát v dobrém a pochopitelně jak to tak bývá to dáváme jeden druhému za vinnu. Jde spíš o to že bývalý přítel si to zřejmě uvědomil dřív než já našel si po našem rozchodu hned po týdnu novou přítelkyni a mě to totálně rozhodilo :roll: no znáte to, vše vám najednou přijde líto a užírá vás bolest, že vidíte na svém místě někoho jiného. Přítele stále miluji, ale on už je šťastný jinde a na mě si ani nevzpomene, vypadá to opravdu na vážný a šťastný vztah. Snažím se to překousnout, nemyslet na to a jít dál, ale ex mi to nedovolí. Sleduje mě na sociálních sítích a jakmile cokoliv přidám vidím ho u toho příspěvku, připomíná se mi tím. Když jsem se tedy odhodlala a slušně ho požádala jestli by s tím nemohl přestat tak mi odpověděl, že jen kouká a at v tom nic nehledám, že ho fakt nezajímá co kde dělám :nevim: :zed: chvilku jsme si ještě psali a já se zmínila o tom, že o jeho nové přítelkyni vím a jako hrdinka jsem mu popřála at je štastný a spokojený na to odvětil jen to že to ted opravdu je, rozbrečela jsem se jak malá holka. Druhý den jsem přidala opět příspěvek a viděla ho tam znovu i po mé prosbě. Možná to z ní ted celé dětinsky, ale nevím co si o tom mám myslet a jak si to vyložit. Blokovat ho nechci není nám 5 let abychom se tak měli chovat, ale pokud to tak nadále půjde budu muset. Vážně mu přeji štěstí, ale když se mi tímto bude stále připomínat půjde to horko těžko. Chtěla jsem se vás tedy zeptat jestli máte někdo podobnou zkušenost? Přátelit se nechce, nepíše mi, když jsem mu psala byl celkem nepříjemný ale i tak ho zajímá kde a s kým jsem.. myslíte si že to dělá naschvál jen proto aby mi ted ukázal jak štastný je? A nebo v tom vážně hledám něco co tam není a řeším to zbytečně? Vždy když to vidím tak v tom cítím jistou naději, že by třeba na mě mohl myslet… předem děkuji za názory :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 27.04.19 19:42

Tak ho smaz z fcb, ne?

Ms.Ragdoll
Závislačka 3003 příspěvků 27.04.19 19:42

Tak si ty socialni site zrus. Jednoduchy. ;) Nebo tam nic nedavej no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 19:43

@Tarinka

• jde o veřejně přístupné sociální sítě je jasné, že na facebooku ho přidaného nemám
J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 27.04.19 19:43

Pokud se ti stále připomíná tak neblokuj, ale výmaz ho ne? Nic špatného na tom nevidim.

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 27.04.19 19:44
@Anonymní píše:
@Tarinka
  • jde o veřejně přístupné sociální sítě je jasné, že na facebooku ho přidaného nemám

V tom případě ho blokni a je to, když ti to vadí ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 19:44

Já se neptám co mám dělat nebo nemám kdybych chtěla tak si ty sociální sítě zruším, ale díky za názor. Zajímá mě spíš jestli se setkal někdo s něčím podobným a má náké vysvětlení proto proč se tak ex přítel chová když je tak štastný jak tvrdí…

Tableta
Závislačka 4892 příspěvků 27.04.19 19:46
@Anonymní píše:
Já se neptám co mám dělat nebo nemám kdybych chtěla tak si ty sociální sítě zruším, ale díky za názor. Zajímá mě spíš jestli se setkal někdo s něčím podobným a má náké vysvětlení proto proč se tak ex přítel chová když je tak štastný jak tvrdí…

Tak mu to přej :P ;) To, že je šťastnej, se nevylučuje s tím, že ho zajímá, co děláš :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 19:47
@Tableta píše:
Tak mu to přej :P ;) To, že je šťastnej, se nevylučuje s tím, že ho zajímá, co děláš :nevim:

A proč se zajímá?

Tableta
Závislačka 4892 příspěvků 27.04.19 19:48
@Anonymní píše:
A proč se zajímá?

A proč by ne? Já taky čekuju bývalé „lásky“. Prostě mě zajímá, jak se mají, co dělají.. :) A ne, opravdu k nim nic necítím.

Příspěvek upraven 27.04.19 v 19:49

Katarina355
Povídálka 26 příspěvků 27.04.19 19:48
@J.O.V píše:
V tom případě ho blokni a je to, když ti to vadí ;)

Blokovat ho pro mě není jednoduché jak jsem již zmínila v příspěvku nahoře já ho pořád miluji a vidím v tom naději.. jde o to jestli on je šťastný tak at je s onou slečnou a všímá si svého

Ms.Ragdoll
Závislačka 3003 příspěvků 27.04.19 19:49
@Anonymní píše:
Já se neptám co mám dělat nebo nemám kdybych chtěla tak si ty sociální sítě zruším, ale díky za názor. Zajímá mě spíš jestli se setkal někdo s něčím podobným a má náké vysvětlení proto proč se tak ex přítel chová když je tak štastný jak tvrdí…

A neni to snad jedno? Rozesli jste se, ma jinou, prejes mu stesti. Proste to neres… :nevim: Treba te jen provokuje a zjevne se mu to dari.

Je Vam kolem 20ti co, to by i odpovidalo.

Příspěvek upraven 27.04.19 v 19:50

Katarina355
Povídálka 26 příspěvků 27.04.19 19:49
@Tableta píše:
A proč by ne? Já taky čekuju bývalé „lásky“. Prostě mě zajímá, jak se mají, co dělají.. :) A ne, opravdu k nim nic necítím.Příspěvek upraven 27.04.19 v 19:49

Ale rozhodně ne po měsíci rozchodu ve zlém když má být čerstvě tedy zamilovaný a navíc po mé prosbě

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 9 inzerátů 27.04.19 19:50

Všechno chce svůj čas a to, že je že je někdo zvědavý, co dělá jeho ex není nic nenormálního. Prostě bych ho blokla a snažila bych se neuvažovat nad tím co by kdyby, je to zbytečné utápění se v ničem.

PHV
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 27.04.19 19:50

Podle mě jenom zvědavost z jeho strany. A ty se v tom snažíš hledat něco víc. Nebo spíš doufáš, že tam je něco víc. Ne, není.

Příspěvek upraven 27.04.19 v 19:51

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama