Pořád se musím první ozývat já

249
5.5.16 14:28

Porad se musim prvni ozyvat ja

Je blby kdyz se porad kamaradkam s detmi ozyvam prvni ja, aby sly treba ven s kocarkem nebo na hriste a tak? 2 az 3 tydny nenapisou a ja nechci byt porad doma a s nikym si nepokecat tak napisu zase prvni ja i kdyz sem si to parkrat zakazala. Venku se bavime, smejeme pohoda, nic ze by sme si nerozumeli :nevim: sou rády, ze je vytahnu ven ale aby se ozvali sami to ne. Nevim jetsli s tim uz nejsem trapna a nebo zase nekouknout po jinych znamych. Ale porad to odpada stejne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25015
5.5.16 14:37

Jak moc ti to vadí? Se přiznám, že takový myšlenky mě pustily už tak před deseti lety. Prostě chci jít ven, tak zavolám. Nepočítám, kolikrát se ozvala ta nebo ona a kolikrát já. Na takové to „ty se ani neozveš, tak já taky ne“ už mnoho lidí ztratilo mnoho kontaktů a často je to škoda…
Jiné by to bylo, kdybys zavolala a vždy ti bylo řečeno, že nemá čas. Pak bych měla po párkrát pocit, že se asi vnucuju, ale takhle ne. Řekla bych ti, nedělej hérečku a prostě zavolej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
5.5.16 14:43

@KarlaNim třeba se zase ony bojí ozvat tobě abys je neodmítla a když se ozveš tak jsou rády a rády s tebou jdou ven ;) odmítají tě, že nemají čas apod? Já bych se jich klidně zeptala proč se někdy neozvou samy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16192
5.5.16 14:50

@KarlaNim já jsem zrovna ta neozývačka :oops: Kdyby mě někdo nezavolal a nevytáhl ven, tak se z baráku ani nehnu. Jak jsem ale pak ráda, když mě někdo odchytne a zeptá se „hele, nebyli jsme dlouho na hřišti, nepůjdeme?“ Kdybych mě to obtěžovalo, vymluvím se na cokoliv. Já jsem ale ráda a vždycky se omlouvám, že se neozvu první. Příště se stejně zase neozvu, protože na baráku pořád tolik práce… doufám, že mě moje kamarádky nevymění, jinak ze mě bude už totální asociál :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47681
5.5.16 14:53

Zkus jim treba rict at se ozvou az budou mit cas, ze s nima rada zase nekam pujdes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
5.5.16 15:31

Chichi, já myslela, že řeč bude o chlapovi a ne o kamarádkách. Kdyby jim to vadilo, tak s tebou ani nevylezou a začnou se ti vymlouvat. Když jdou, jistě jsou pak rády, žes je vytáhla ven ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7634
5.5.16 15:34

@KarlaNim Tak se prostě neozvi. Pokud se fakt už neozvou, tak prostě o společné aktivity nestojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
5.5.16 15:43

Já se taky pořád někomu ozývám první a štve mě to…
ale někteří jsou prostě takoví…
kdyby o setkávání nestáli, tak to poznáš… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
5.5.16 16:02

Taky jsem se pořád ozývala první a přiznám se, že mě to štvalo.. Připadala jsem si, že se pořád vnucuji..
Tak jsem si zakázala se ozývat a neozvala se skoro dva měsíce. Dopadlo to tak, že se ozvala ta kamarádka sama a od té doby se tak ozýváme přibližně napůl.. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat