Reklama

Pořád se musíme přizpůsobovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:10
Pořád se musíme přizpůsobovat

Ženy, dotaz, ale anonymně kvůli některým detailům.

manžel má kamaráda a na něm strašně visí - všechno chce dělat anebo mít jako on. A ten kamarád je děsný narcis, je zvyklý z práce poroučet. Jeho žena doma nesmí ani pípnout a musí poslouchat, a tak na těch dovolených, kam třeba s ním jezdíme, musí být po jeho - co on řekne, to bude. Dovolená se dá přežít, ale on jezdí s manželem a dalšími ještě třikrát až čtyřikrát sám, někdy s dětmi, jakože pánská jízda s dětmi. To taky zvládám, jenže manžel pak už nikam nechce s námi jet, protože je vycestovaný, tyhle cesty dohromady dají měsíc i víc. No a další, když jsme na těch dovolených, tak manžel jakoby nás ani neměl, pořád lítá kolem toho známého a mě odstrkuje, tak jako ten jeho kamarád odstrkuje svou ženu. Máme s nimi jet na hory a už to zase začlo, kamarád si koupil novou bundu, musím si koupit novou bundu, on vyjíždí už ve čtyři ráno, my musíme vyjet ve dvě, protože to máme o dvě hodiny dál, musíme jet stejnou cestou jako on, i když to máme o 200 km dál. Když se vzepřu, manžel se vzteká. Já už fakt nevím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 03.01.17 08:15

Jako malý děcka. :lol:

Rozumíš si aspoň s přítelovou ženou? :think:

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:22

Fakt divné. My máme dovolenou za tak vzácné dny, že neexistuje člověk, který by nám je mohl kazit nebo nějak ovlivnit. Je to snad rodinná dovolená. Těšíme se celý rok, plánujeme, vymýšlíme…neřeknu kdybychom jezdili se známýma, tak se samozřejmě domlouváme společně, ale apriori je to hlavně NAŠE dovolená a na prvním místě je shoda mezi námi, potom s přáteli. Zakladatelky chlap mi přijde jako kašpárek co panáčuje kolem kamaráda, bez schopnosti vlastního úsudku. :nevim:

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 03.01.17 08:24

Taky mám ten názor, že se jedná o problém typu první stupeň základní školy. Nenamlouváš si to jenom? Chlapi taky potřebují pokecat a být spolu. My taky jezdíme klidně na dovču s kamarády a rozhodně nepotřebuju, aby mi byl chlap pořád za zadkem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:25

@WaIl

moc ne právě, jako ona je hodná, ale pomalá, neví, jestli se jí chce nebo jestli může, a tak raději ne, rozhoupat jí k něčemu je velké umění, moc s ní není o čem mluvit, je to ten typ ženy, co si k barvě kuchyně koupí kávovar ve stejné barvě a pak skuhrá, že umí málo funkcí, jenže ona chtěla ten hnědý… čte blesk pro ženy, chvilku pro tebe a řeší problémy hvězd, ten známý ví, že je pipina, asi tuší, že to i svým způsobem způsobil, ale vyhovuje mu to, adrenalin si hledá jinde

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:28

No, tak tohle já mám doma v bledě modré, ale ne teda s kamarádem, ale s manželovými rodiči. Pupeční šňůru patrně ještě nepřestřihli, dělá vše, jen aby se jim zavděčil, vše podle toho, jak oni chtějí a na nás nebere ohled, nezajímá nikoho, co chci já a že mu vlastně vznikla nová rodina, která by taky měla mít v jeho životě místo někde na předních příčkách (máme dvě děti). A dovolená s nimi (+jeho dva sourozenci s protějšky)? Pro mě utrpení, nikoho nezajímalo, že 1,5leté dítě má nějaký svůj režim, že by chtělo po obědě spát a večer taky nějak rozumně včas jít do peřin. Kolem otevřeného bazénu, který byl u pronajatého baráku, jsem lítala jen já, aby se neutopilo, nikdo jiný se z lehátka nezvedl atd atd, škoda mluvit. Ano, jednou za rok bych to přežila, ale my tam musíme být jak poslušné dětičky a velká šťastná rodinka nastoupeni každý víkend, hlavně aby sousedi viděli…no komedie, přitom o děti se mi tam nikdo nepostará, hračky jim tam žádné nepořídí, vše kupuju 2×, babička lítá všude a nikde, děda si hájí svůj klid a já jsem vždycky splavená až na pr…abych je nějak zabavila a víkend přežila (je to ves, kde není dětské hřiště, žádný cíl procházky atd). A další víkend zas. Že mám i já rodinu, se kterou bych se ráda častěji viděla, koho to zajímá. Pořád s mužem jen bojuju o nějaký náš společný čas, náš myslím tím já, on a naše dvě děti. Ale toho přece máme dost přes týden! Jasně, prvorozené je do 15h ve školce a manžel do 18 v práci, zbývá tedy vyleženě strašně moc času v týdnu na společný čas, když druhorozené má měsíc, v 19h koupání a uspávání a starší ženu spát do 20:30…

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:29

Neřešila jsi tu už náhodou předraženou dovolenou, kterou taky nalinkoval kamarád manžela? Bylo to někdy loni nebo předloni. :think:

sediza
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 03.01.17 08:31

Tak tohle bych mu zatrhla. Promluvila bych si s nim. Vysvetlila mu, ze se chová, jako kdyz je kamos jeho pánbůh ( uvedla konkretni situace jako priklad) a ze jestli si ho mam vázit za to jaky je, tak at je svuj a nenechava se manipulovat nekym jinym. Odmitla bych na takovou dovolenou nejet. Panska jizda ano, ale jednou do roka. A na dovolene bych se s nim klidne zhadala. Nejste zadna puťka a on si k vam dovoli jen to, co mu dovolite vy. Treba nakonec nudete vzorem pro druhy par vy. Pani uvidi, ze jiny zensky maj koule a nenecha po sobe slapat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:31

@Iustitia omnibus

já ho nepotřebuju za zadkem, ale třeba u moře mě nebaví ležet celý týden na lehátku, jenže ta paní tam celý týden leží a manžel mi pak nadává, že chci jít na půl dne někam se podívat nebo po pláži, protože on chce být s ním v restauraci a pít jedno pivo za druhým a ta jeho TADY LEŽÍ A NEPRUDÍ, ŽE NĚCO CHCE, a já se v zahraničí někdy sama mimo hotel bojím (třeba v Egyptě)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:34
@Anonymní píše:

jo, je to hodně podobné

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:44

To fakt existuje takový chlap jo? kolik že mu je?

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:46

Nonymní s rodiči, prosím tě a proč to teda podle tebe MUSÍŠ absolvovat. Řekni manželovi, že tě to ta nebav a chceš jet k své rodině, další víkend být jen vy sami a potom na nějak výlet jinam…Jestli na tom ta trvá, tak ť si pakuje děti a jezdí si tam hrát divadlo sám. Nazdar. Jsi dospělý člověk a jen ty jsi zodpovědná za to co děláš. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:47

@sediza

paní nedonutím k ničemu, jednou jsem chtěla, aby taky jela se mnou někam, když oni jedou na pánskou jízdu, našla si tisíc a jeden důvodů, proč to nejde, nakonec jsem od toho jejího dostala vynadáno, co to dělám a ať toho nechám, jemu prostě vyhovuje to, kam si ji „srovnal“ - do role puťky a pipiny, protože pak asi snadno přijde a poručí a ona nemá svůj názor

zoidberg
Extra třída :D 11450 příspěvků 03.01.17 08:47

Pochopitelně se v kamarádovi vidí, protože byl schopen vychovat svou ženu v poslušnou a neodmlouvající bytost, což tobě evidentně schází. Nějak se mu nedivím.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 08:48
@Anonymní píše:
@Iustitia omnibusjá ho nepotřebuju za zadkem, ale třeba u moře mě nebaví ležet celý týden na lehátku, jenže ta paní tam celý týden leží a manžel mi pak nadává, že chci jít na půl dne někam se podívat nebo po pláži, protože on chce být s ním v restauraci apít jedno pivo za druhýma ta jeho TADY LEŽÍ A NEPRUDÍ, ŽE NĚCO CHCE, a já se v zahraničí někdy sama mimo hotel bojím (třeba v Egyptě)

Tak to je fakt zábavné. Za takovou dovolenou bych nedala ani pětník. :zed: Normálně bych řekla chlapovi, že ty dovolené jsou ubohé, jsou to vyhozené peníze a raděj si našetřím na auto abych mohla je někam sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama