Pořád se na mě kouká a usmívá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 20:30
Pořád se na mě kouká a usmívá

Krásný večer všem :mavam:
Chci se zeptat na váš nazor/zkušenosti. V práci jsem si všimla už před Vánoci, že po mě pořád pokukuje a usmívá se jeden chlap od nás z prace. Na první pohled nic moc, takový obyčejný, ale postupem času jak kolem mě chodí a usmívá se pořád jako sluníčko se mí začal líbit. Vždycky mi zlepší náladu ten jeho optimismus. On pokaždé jak už ho vidím z dálky, tak se na mě usmívá a kouká. Včera to samé, jak šel kolem mě tak to vypadalo že mi chce něco říct, ale nakonec nic neřekl a pokračoval dál, jen se usmíval, a když jsem se podívala za ním tak se otočil, a tak krásně se na mě usmál. Nevím co to znamená, myslíte že se jen stydí? já už plánuji že v pondělí ho aspoň pozdravím když se potkáme :oops: co myslíte, že to může znamenat :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5715 příspěvků 05.01.19 20:35

Co by to asi tak mohlo znamenat - proč se asi muži usmívají na ženy? Chce tě zabít a zakopat? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 20:36

@Prof. Farnsworth třeba jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20 inzerátů 05.01.19 20:38

Zakladatelko,to je tak stydlivy,ze Te jako muž nemůže pozdravit první?

Prof. Farnsworth
Kelišová 5715 příspěvků 05.01.19 20:39

Tak mu to usnadni a pozdrav ho první. Jestli se ti líbí, tak by byla škoda kdyby se neodhodlal k činu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 20:42

@Bozka007 to mi právě přijde divné, že furt se potkáváme, snaží se se mnou udržet oční kontakt a furt se usmívá a přitom nepozdravi :think: právě proto nechápu o co mu jde :think:

Levandulina
Kelišová 6016 příspěvků 22 inzerátů 05.01.19 20:43

A on kolem tebe jen projde a ani nepozdravi?

Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20 inzerátů 05.01.19 20:45

Se boji,ze by mu upadla o pusa? Tak ho pozdrav první a když neodpoví,tak ho můžeš poslat do háje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 20:46

@Levandulina jo :nevim: kouká a usmívá se :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 6016 příspěvků 22 inzerátů 05.01.19 20:49
@Anonymní píše:
@Levandulina jo :nevim: kouká a usmívá se :mrgreen:

Tak to já bych se na něj ani neusmála a jako první bych ho nezdravila. Bych si o něm myslela, že je nevychovaný…

Prof. Farnsworth
Kelišová 5715 příspěvků 05.01.19 20:54

Ježišmarjá holky, vždyť se jen stydí. Ať ho zakladatelka pozdraví, usměje se a jemu to dodá odvahu nejen pozdravit, ale i třeba něco víc.

Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20 inzerátů 05.01.19 20:58
@Levandulina píše:
Tak to já bych se na něj ani neusmála a jako první bych ho nezdravila. Bych si o něm myslela, že je nevychovaný…

No jo,ale chlapík může pokaždé když zakladatelku potká ztratit hlas a potom mu fakt zbyde jen ten úsměv,aby si ho všimla :)

stinga
Závislačka 4890 příspěvků 3 inzeráty 05.01.19 21:01
@Bozka007 píše:
No jo,ale chlapík může pokaždé když zakladatelku potká ztratit hlas a potom mu fakt zbyde jen ten úsměv,aby si ho všimla :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jo, dobrý jeliman to bude, když neumí ani pozdravit spolupracovnici :P
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 21:03

@stinga ale neee on pracuje ve skladu, já ve výrobě. My se tam takhle nezdravime když přímo spolu nepracujeme…

Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20 inzerátů 05.01.19 21:08

Zakladatelko,ale jste v jedné firmě a potkavate se. To je jak kdybych nepozdravila vrátného,protoze spolu nepracujeme.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >