Pořád se strašně bojím o náš vztah

Anonymní
22.5.20 09:38

Pořád se strašně bojím o náš vztah

Svého manžela znám od svých 17 let, bude to již 11 let. Manželé jsme necelé tři roky. Myslím si, že máme moc hezký vztah plný harmonie, lásky, porozumění, cestovatelských zážitků. Já jsem spokojená a neměnila bych. Jediné, co tomu chybí, je nějaká vášeň, ale to si asi myslím, že je po těch letech normální. Už tři a půl roku řešíme IVF a je to dost nápor na psychiku.

V prosinci jel manžel na třítýdenní služební cestu a seznámil se tam s novou kolegyní, se kterou nepracuje přímo na směně. Téměř k ničemu mezi nimi nedošlo, ale to jen proto, že ona byla zadaná a tak ho brzdila. Všechno mi hned řekl. I o svých pocitech, že na ni pořád myslí a neví, co s tím má dělat. Evidentně si s tou situací vůbec neuměl poradit, pro mě to bylo úplně hrozné. Ještě po návratu ze služební cesty to pár týdnů v pořádku nebylo a evidentně ji měl stále v hlavě.

Pak se to uklidnilo, mezi námi se to vrátilo do starých kolejí. Omluvil se mi, bylo mu líto, že mi takhle ubližoval. Asi od února bych o našem vztahu opět řekla, že je super. Bohužel já mám stále v sobě tu nejistotu a bojím se, co bude následovat. Bohužel v jeho práci nevím, kdy se stane, že budou pracovat přímo spolu, vlastně je teď poměrně velká pravděpodobnost, že to tak bude. Bojím se, že to bude všechno zpět, když ji bude mít na očích a bude se s ní moct v práci intenzivně bavit.. A navíc má manžel hodně dní v týdnu volno, ona taky. Kdežto já jsem v práci. Aby manžel práci měnil, to určitě nechci, má dobrou práci.

S manželem jsem o tom mluvila od té doby několikrát, prý se vůbec nemám důvod obávat, je to nesmysl a chce být se mnou. Já ji neustále sleduji na sociálních sítích, připadám si jako magor. S tehdejším přítelem se rozešla, teď má jiného. Manžel to zjevně vůbec nevěděl a je mu to jedno… Ale bohužel po té zkušenosti ze zimy, kdy jsem měla pocit, že máme skvělý vztah, a pak mě během pár dní chtěl kvůli ní opouštět… Hrozně se bojím. Nejsem schopná se moc soustředit na nic jiného. A manžela opravdu hodně často zahlcuji dotazy, jestli mě má rád, jestli mě miluje, jestli mě neopustí, jestli se něco nezmění, když s ní bude pracovat…

Nevím, co s tím mám dělat. A jestli někdy ty moje pochyby ustanou :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

239
22.5.20 09:47

No v téhle situaci jsou tvé obavy na místě. Jen tedy nechápu, co tím chtěl říci, že na ní nemůže přestat myslet a tím to haslo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
22.5.20 09:48

A téměř k ničemu mezi nimi nedošlo??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9144
22.5.20 09:50

Proč ti to musel hned říct? Svému svědomí ulevil, a tobě přidělal starosti. Těžko se toho budeš zbavovat, když víš, že kdyby ho ta dotyčná nebrzdila, tak k něčemu došlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 09:53

Jo, to je evidentní, že manžel vůbec nevěděl, co s tím má dělat. Nikdy se mu asi ani pořádně nelíbila jiná žena než já. Přede mnou s nikým nechodil. A najednou po deseti letech vztahu se mnou potkal někoho, kdo mu přišel fajn a přitahoval ho. Neuměl si s tím sám poradit. A jasně, kdyby se mi tohle stalo ve vztahu, kdy jsem s někým rok, ještě když byl na služební cestě, sbalila si věci a odešla. Ale tady z toho bylo hrozně cítit, jak vůbec neví, co dělá, a hlavně to těch celých x let předtím bylo super, jsme manželé, nechtěla jsem o něj kvůli tomuto přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
239
22.5.20 09:57

To je samozřejmě pochopitelné… Určitě nemá cenu zahazovat tak dlouhý vztah, kvůli takové věci… ale mohla bys mi prosím přiblížit k čemu tedy došlo, když tedy téměř k ničemu? Flirt? Pusa? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
22.5.20 09:59

A jinak nechci strašit a nechci ani říkat, že je to tak i ve vašem případě. Měla jsem jednou chlapa, který přišel s něčím podobným. Tvrdil mi, že stou ženou nikdy nic neměl, že miluje jen mě ale že ho ta žena přitahuje. A víš co? Za týden přišel, že mu je to líto, že to tak nemyslel a že o mě nechce přijít, že si to uvědomil… No a heleďme se, dva měsíce na to jsem zjistila, že s ní chrápe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
22.5.20 10:01

Manzel je trubka, ze ti neco rikal, a tobe se nedivim. Takze bych si s nim sedla a probrala, jak se citim, a domluvila se na tom, jak to budete resit. I kdyby to melo byt sezeni v manzelske poradne. Nebo se zblaznis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
22.5.20 10:01
@Anonymní píše:
Svého manžela znám od svých 17 let, bude to již 11 let. Manželé jsme necelé tři roky. Myslím si, že máme moc hezký vztah plný harmonie, lásky, porozumění, cestovatelských zážitků. Já jsem spokojená a neměnila bych. Jediné, co tomu chybí, je nějaká vášeň, ale to si asi myslím, že je po těch letech normální. Už tři a půl roku řešíme IVF a je to dost nápor na psychiku.

V prosinci jel manžel na třítýdenní služební cestu a seznámil se tam s novou kolegyní, se kterou nepracuje přímo na směně. Téměř k ničemu mezi nimi nedošlo, ale to jen proto, že ona byla zadaná a tak ho brzdila. Všechno mi hned řekl. I o svých pocitech, že na ni pořád myslí a neví, co s tím má dělat. Evidentně si s tou situací vůbec neuměl poradit, pro mě to bylo úplně hrozné. Ještě po návratu ze služební cesty to pár týdnů v pořádku nebylo a evidentně ji měl stále v hlavě.

Pak se to uklidnilo, mezi námi se to vrátilo do starých kolejí. Omluvil se mi, bylo mu líto, že mi takhle ubližoval. Asi od února bych o našem vztahu opět řekla, že je super. Bohužel já mám stále v sobě tu nejistotu a bojím se, co bude následovat. Bohužel v jeho práci nevím, kdy se stane, že budou pracovat přímo spolu, vlastně je teď poměrně velká pravděpodobnost, že to tak bude. Bojím se, že to bude všechno zpět, když ji bude mít na očích a bude se s ní moct v práci intenzivně bavit.. A navíc má manžel hodně dní v týdnu volno, ona taky. Kdežto já jsem v práci. Aby manžel práci měnil, to určitě nechci, má dobrou práci.

S manželem jsem o tom mluvila od té doby několikrát, prý se vůbec nemám důvod obávat, je to nesmysl a chce být se mnou. Já ji neustále sleduji na sociálních sítích, připadám si jako magor. S tehdejším přítelem se rozešla, teď má jiného. Manžel to zjevně vůbec nevěděl a je mu to jedno… Ale bohužel po té zkušenosti ze zimy, kdy jsem měla pocit, že máme skvělý vztah, a pak mě během pár dní chtěl kvůli ní opouštět… Hrozně se bojím. Nejsem schopná se moc soustředit na nic jiného. A manžela opravdu hodně často zahlcuji dotazy, jestli mě má rád, jestli mě miluje, jestli mě neopustí, jestli se něco nezmění, když s ní bude pracovat…

Nevím, co s tím mám dělat. A jestli někdy ty moje pochyby ustanou :(

Hm. Takže to svoje hodil na tebe, aby v tom nebyl sám. Je hodnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 10:02

Dávali si spolu večeři na pokoji - myslím na jejím, manžel to inicioval, že se spolu nají. To tam bylo běžné dát si spolu na pokoji jídlo, jen teda asi ne úplně ve dvou.. No a jeden večer si jen povídali a on ji nějak pohladil po ruce, nic víc. Slečně se evidentně můj muž líbil, protože musela tušit, o co mu jde, a dva dny na to si spolu dali večeři znova. A to ji sahal nějak pod tričko, na záda a na prsa přes podprsenku… Pusu si nedali a ona se ho nedotkla a od sebe ho odháněla, že je zadaná. Další den se z toho asi cítila špatně vůči svému příteli, tak mému manželovi napsala, aby se věnoval raději svojí ženě.. A další týdny, co tam byli, už nic nepokračovalo. Akorát já jsem nemohla vůbec doma ani jíst a bylo to strašný.

• Nahlásit
  • Citovat
239
22.5.20 10:05

Nepochopím. Tohle mě popravdě rozčiluje. Pokud někoho miluješ, tak snad nemáš potřebu někoho ani osahávat. Něco jiného je, když se ti líbí jiná žena a řekneš si, že je pěkná… Oukej, ale tohle už by bylo i pro mě přes čáru. Ne, že bych se s ním hned rozváděla, ale důvěra by tedy byla na bodu mrazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
22.5.20 10:08

Je divnej, sam ji chtel skocit sipku do luna, ona mela rozum a on bezi s tim za tebou, jak za kamaradkou si ulevit.Radu jak na ni priste lip, jeste nechtel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Jo, já bych si to taky řekla, že je to přes čáru. Ale zpětně musím říct, že i kdyby s ní měl sex anebo mezi nimi naopak k žádnému dotyku nedošlo, asi by to bylo úplně stejné.. Já bych mu tohle odpustila. Horší na tom je, jak z ní byl pomatený :(. Takže mám strach, že bude zase…

• Nahlásit
  • Citovat
895
@Anonymní píše:
Dávali si spolu večeři na pokoji - myslím na jejím, manžel to inicioval, že se spolu nají. To tam bylo běžné dát si spolu na pokoji jídlo, jen teda asi ne úplně ve dvou.. No a jeden večer si jen povídali a on ji nějak pohladil po ruce, nic víc. Slečně se evidentně můj muž líbil, protože musela tušit, o co mu jde, a dva dny na to si spolu dali večeři znova. A to ji sahal nějak pod tričko, na záda a na prsa přes podprsenku… Pusu si nedali a ona se ho nedotkla a od sebe ho odháněla, že je zadaná. Další den se z toho asi cítila špatně vůči svému příteli, tak mému manželovi napsala, aby se věnoval raději svojí ženě.. A další týdny, co tam byli, už nic nepokračovalo. Akorát já jsem nemohla vůbec doma ani jíst a bylo to strašný.

Tohle ti všechno řekl? Ach jo :-( To už zavání sexuálním harašením. A oba jsou teda pěkně pitomí, že spolu takhle ve dvou večeří sami na pokoji. Trošku si zahrávají i se svojí pověstí před kolegy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
@meduzka23 píše:
Nepochopím. Tohle mě popravdě rozčiluje. Pokud někoho miluješ, tak snad nemáš potřebu někoho ani osahávat. Něco jiného je, když se ti líbí jiná žena a řekneš si, že je pěkná… Oukej, ale tohle už by bylo i pro mě přes čáru. Ne, že bych se s ním hned rozváděla, ale důvěra by tedy byla na bodu mrazu.

Totalne na bodu mrazu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama