Pořád si s někým píše

Anonymní
12.12.19 20:07

S kým si pořád píše?

Nechci vypadat jako sledovac, ale udivuje me to. Jde o chlapa, je vazne cele dny, od rána do noci on-line na whatsapp po par minutách, fakt tam visi, to se ukazuje jen když to mate rozklikle nebo pisete. Přitom bych to do nej nerekla, ja mu sama nepíšu (nejsem na to) ale on me vždycky spis takové krátké, suche zprávy. O to vic mi to prijde divny :D Ani na schůzkách neni bůhví jak ukecany. S kym si muze takhle psat? S nějakou babou, babam, to je tutovy, ze? S kym jinym, nebudme naivni asi. Ale takhle FURT? Co proboha? To si nedovedu ani představit. To nebude jen tak..
Dělám si srandu, ale mne by to tak zajímalo nejde se nabourat na číslo :lol:
Zkusenosti? Nazor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1844
12.12.19 20:24

Že jsi blázen :D neblbni. Proč za tím vidíš hned baby? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 20:27
@Kamkam píše: Že jsi blázen :D neblbni. Proč za tím vidíš hned baby? :D

S kym jinym by si chlap prece neustale psal :D neverim ze s kamosama-chlapama. Od rana do noci

• Citovat
  • Nahlásit
1095
12.12.19 20:28

Mam to s partnerem podobne, porad na telefonu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
12.12.19 20:34

Nechci vypadat jako sledovač x píše si s nějakou babou, babama, to je tutový x dá se mu nějak nabourat na číslo?…jsem jediná, kdo v tom shledává jistý drobný rozpor? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1844
12.12.19 20:34
@Anonymní píše:
S kym jinym by si chlap prece neustale psal :D neverim ze s kamosama-chlapama. Od rana do noci

Chlapi jsou daleko větší drbny než ženský. :mrgreen: aby ses nedivila…
A myslíš, že by ti třeba i zahejbal? Nebo čuješ jenom to psaní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9624
12.12.19 20:37

Nedělá to spíš whatsapp web? Ten asi se po chvíli vždy přihlásí, mně to dělá taky, když to mám třeba zaplé a hozené v liště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 20:37
@Kamkam píše:
Chlapi jsou daleko větší drbny než ženský. :mrgreen: aby ses nedivila…
A myslíš, že by ti třeba i zahejbal? Nebo čuješ jenom to psaní?

Ano tusim ze se i schazi s nekym jinym, to ja vycitim :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 20:38
@Tarinka píše:
Nedělá to spíš whatsapp web? Ten asi se po chvíli vždy přihlásí, mně to dělá taky, když to mám třeba zaplé a hozené v liště.

Ne, whatsapp moc dobre vim jak funguje, mam to overene. Pouze kdyz to mas rozklikle nebo pises jsi online

• Citovat
  • Nahlásit
7347
12.12.19 20:40

On neustale kouka, ze ona je na whatsappu a premysli, ze to bude asi nejaky chlap. Ona neustale kouka, ze on je porad na whatsappu…
Neblazni. Ja jsem porad na emiminu a taky nic nevyvadim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
12.12.19 20:41

Manžel má na WhatsAppu skupinu asi pěti kamarádů a potom pracovní skupinu, kde řeší práci s kolegy a to by ses divila jak často si píšou 😂 do toho si ještě píše neustále píše se mnou a s dcerou, tak si někdy říkám kde na to bere čas :D Takže bych kvůli tomu neplašila. Chlapi jsou drbny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
12.12.19 20:43

@Premek_Orac to máš pravdu, třeba ji taky minutu co minutu kontroluje, jak je tam často :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
12.12.19 20:46

Manžel si taky celý večer píše a hádej s chlapama
normálně se zeptej než pukneš zvědavostí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 21:08

Jo to já jim moc nevěřím :mrgreen: měla jsem špatné zkušenosti, dala jsem na intuici a hlavně ženská to vycítí, záleží jestli to dělal vždycky nebo až poslední dobou a tak celkově jestli to bude zapadat, jednou jsem přišla po odpolední a on samozřejmě spal a viděla jsem blikat diodku tak jsem se samozřejmě podívala :think: už jsem měla podezření dřív a co jsem nenašla až mě z toho bylo zle, takový prasárny co si psal :poblion: pak jsem z toho nespala :mrgreen: nechal si posílat fotky, vykládal a lákal ženský na kolaudaci že má barák sám pro sebe o mě se nezmínil samozřejmě :mrgreen: bylo to hovado dávala jsem mu všechno, ještě že sním nejsem a od té doby jsem dosti nedůvěřivá k chlapům.. :think: ale každý chlap není stejný..jen můj zážitek :,( ne pozitivní no ale to tvoje to samozřejmě nic nemusí znamenat :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 21:20

Ale proste mi to zrovna k nemu vubec nejde a nesedi, ze je tak psavej s nekym nonstop :D proto mi to je divny. Podle me si pise s nejakyma kostatkama z tinderu(tam jsme se seznamili) nebo s ex :D kamosi podle me vyjimecne, nevim no

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat