Pořád volá a citově vydírá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.08.18 20:07
Pořád volá a citově vydírá

Dobrý večer,

jdu si k Vám pro radu. Nejdříve nastíním situaci. Žiju se svým partnerem už čtyři roky. Jeho matka se pořád nesmířila s jeho odlišnou orientací a vždycky si jednou týdně volali. Občas mu vyčetla, že je gay, nabízela mu, že ho seznámí s nějakou ženou. Že prý uvidí, co je to opravdová láska :zed:. Jinak se oba pravidelně jednou měsíčně stýkáme s ní i s tchánem.
Problém začal na začátku srpna, kdy jí bylo 45. Začala partnerovi volat čím dál častěji. Telefonáty jsou čím dál agresivnější. Jejich obsahem je budoucí snacha, svatba, vnoučata, kdo bude jednou dědit atd.
Dneska už to muž nevydržel a psychicky se trochu sesypal. Mrsknul mobilem o zem a jen mu tiše tekly slzy. Už je to lepší, pláč za chvíli ustál, šel se vysprchovat a teď spí.
Mám na Vás dvě otázky.
Jak byste to vyřešili s maminkou? Ignorovat telefon nepomáhá, volá i mě a vyhrožuje, že přijede a bude dělat dusno v práci.
Jak s přítelem? Nechat ho jen vyspat? A počkat jestli bude v pohodě? Neměl zrovna lehké dětství, ale ještě se mu tohle nestalo.
Děkuju :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
morinka7
Kelišová 7162 příspěvků 13.08.18 20:18

Nechat vyspat a obrátit se na někoho kdo si tímhle už prošel. V dnešní době není problém svatba a ani vnoučata. Pokuď máš instagram koukni na dva tátové. Úžasný příklad jak to může fungovat. Věřím že by i poradili jak na maminku přítele :mavam:

Lalelale
Závislačka 3470 příspěvků 13.08.18 20:21

@171Jirka Já bych ji nějakou dobu odřízla. Ona se nesmířila s tím, že syn je jaký je a že to nezmění. Pokud se tvůj partner nechá, ona bude v tomhle tažení přitvrzovat. Když reakcí bude, že se prostě neozvete, buď pochopí, že s tímhle nedosáhne ničeho, než že o syna přijde, nebo se s tím nesmíří a nikdy ho nebude brát takového, jaký je - a pak asi žádná škoda, že o kontakt přijdete. Partnera bych zkusila nějak rozptýlit a nechala ho se vyspat.

Fifi2
Kecalka 228 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 20:23

Já myslím, že ikdyz je gay tak je pořád chlap a bude tomu muset čelit. Není to lehké, ale bohužel. Tchýni chápu, pokud je jedinácek, tak špatně nese, že nebude mít vnoučata atd.. Chce to cas, aby se smířila. A pochopila, že to není rozmar, ale nezmenny stav. Nestykat se, hovory nebrat, dokud se neuklidní :think:

Danulinka16
Závislačka 2541 příspěvků 13.08.18 20:25

Nebrala bych jí telefony,ani ty ani on.A dusno v práci? No a?Tam to snad o Vás vědí ne? Držím palce :)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.08.18 20:26

@morinka7 Díky, nechám ho a snad to bude v pořádku. S těmi vnoučaty. My děti nechceme, takže vnoučata nebudou. Instagram bohužel nemám.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.08.18 20:32

@Lalelale @Fifi2 @Danulinka16 On to nevydrží a pokaždé jí to vezme. Ale promluvím s ním, abychom na chvilku přerušili kontakt a uvidí se. Jo, jedináček je. A o to je to horší. V práci dělá se ženskejma a ty to hned poznaly a jsou prý v pohodě, takže tam snad problém nebude.

Jana525
Kelišová 5244 příspěvků 13.08.18 20:38

Maminka by mela vyhledat odbornika a nechat si pomoc. Musi to byt pro ni strasna situace, kdyz je to jeji jediny syn.

morinka7
Kelišová 7162 příspěvků 13.08.18 20:38
@171Jirka píše:
@morinka7 Díky, nechám ho a snad to bude v pořádku. S těmi vnoučaty. My děti nechceme, takže vnoučata nebudou. Instagram bohužel nemám.

Tak s tím se musí holt tchýně smířit. Chápu že touží po vnoučatech, ale je to váš život a vaše volba. V první řadě by měla být ráda že je její syn šťastný. Nechala bych ji chvilku odříznutou. Nebo rázně nastolit pravidla. Pokuď si to nechá líbit bude to ještě horší.
Mají kanál i na YouTube Dva tátové. Možná je najdeš i jinde ;)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.08.18 20:43

@Jana525 Na to ona nepřistoupí. Podle ni jsou všichni lidé, kteří chodí k psychologovi psychopati, které by měli zavřít na nepouštět mezi lidi. Tchán je to samé.

@morinka7 Kouknu. Jinak pravidla nastavujeme při každém setkání. Ale nejspíš je chyba v tom, že sice „nastavujeme“ ale stýkáme se pořád stejně. :roll: Takže vlastně žádná „sankce“ za „porušení“ nepřichází.

morinka7
Kelišová 7162 příspěvků 13.08.18 20:56

@171Jirka
A co tvoji rodiče ? Ty vás berou bez problémů jako pár ? Co je seznámit ?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.08.18 21:03
@morinka7 píše:
@171Jirka
A co tvoji rodiče ? Ty vás berou bez problémů jako pár ? Co je seznámit ?

Otec se zajímá jen o to, jestli mu dám prachy na chlast :pocitac: . Jediné co mi vyčítá je, že jsem si nenašel sponzora nedělám mu zajíčka. :poblion: Matka my zase vyčítá úplně všechno. Ale tak nějak to bere. Prej je ráda, že nebude mít vnoučata, protože by prý musela hlídat :nevim: . Znají se, resp. jeho rodiče znají mou matku. Otce ne.

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 13.08.18 21:23

Lidé k vám budou chovat tak, jak jim dovolíte Vy sami. Neměli byste si nechávat strkat nos do věcí, do kterých nikomu nic není. Celkem povedené rodinky máte dle toho, co píšeš nejspíše oba dva - bylo by dobré se zamyslet, jestli by Vám nebylo lépe kdybyste se od nich trochu odřízli alespoň do doby, dokud nebudou ochotní plně respektovat vaše rozhodnutí a život. :think:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.08.18 21:35

8o Tomu neuvěříte. Tchán s tchyní před asi dvaceti minutami dorazili a zvoní na nás, volají a esemeskují po celou tu dobu co jsou tady :pocitac: . Nepouštíme je nahoru, nereagujeme. Partner se vzbudil a pije čaj na uklidnění. Mám chuť na ně vlítnout. :pocitac: :pocitac:

morinka7
Kelišová 7162 příspěvků 13.08.18 21:37
@171Jirka píše:
8o Tomu neuvěříte. Tchán s tchyní před asi dvaceti minutami dorazili a zvoní na nás, volají a esemeskují po celou tu dobu co jsou tady :pocitac: . Nepouštíme je nahoru, nereagujeme. Partner se vzbudil a pije čaj na uklidnění. Mám chuť na ně vlítnout. :pocitac: :pocitac:

To je šílený :oops: Asi bych je tam nechala a vypla telefony a zvonek tak odpojila.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >