Pořád zvýšená teplota u chlapce

Anonymní
28.11.18 14:23

Pořád zvýšená teplota u chlapce

Dobrý den řešili by jste to… Syn 5 roku.. má pořád teplou hlavičku… Vždycky víc než dcera… Měřím jim teplotu bezdotykovým teploměrem.. dceři to naměří vždycky normální teplotu např. 36,4 C a jemu vždycky 37,5- 37,9C když mu dám pod paží digitální naměří mu to normální teplotu.. do 37C.. ale bezdotykovym takhle… Nepřijde mi že by byl rozbitý.. protože nám všem měří teplotu v normální hodnotě jen jemu takhle a má tu hlavičku opravdu teplejší.. setkali jste se s tím… Večer když spí mu naměříme bezdotykovym do 37C jen prostě přes den to má takhle.. děkuji za každý názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
29.11.18 04:40

Možná je víc akční a „zapálený“. Asi bych to nechala byt a neměřila. Proč taky. Pokud nemá jine priznaky. Někdo má teplotu těla normálně kolem 37°.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.18 15:56

Ona ta teplota během dne a noci různě kolísá. Zvlášť u dětí. Koukni na teplotní křivku. A taky záleží, co máš za teploměr, některý nejsou tak přesný mi přijde. Já mám Cemio Metric 308. když jsem ho porovnávala s rtuťovým, odpovídali si. A takhle můžeš zkusit měřit i v noci bez buzení a uvidíš pak, jak se ta teplota mění během noci. A taky záleží jako moc je dítě oblečený, jestli právě dovádělo,… apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama