Poradí mi na oddělení péče o dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 09:17
Poradí mi na oddělení péče o dítě

Jsem v takové blbé životní situaci s bývalým partnerem, potřebovala bych to zkonzultovat na oddělení péče o dítě, ale bojím se, že když tam přijdu, tak si už udělají na nás složku a může se to nějak negativně obrátit proti mě. Jak to tam chodí?

Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 29.05.19 09:21

Pokud se o dítě staráš, netýráš ho, nechlastáš, nefetuješ, nenecháváš dítě samotné a podobné věci, tak se nemáš čeho bát. Klidně tam zajdi a poraď se s nimi o čem potřebuješ. Ono je to hodně o lidech, záleží na jakou úřednici narazíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 09:36

Ne, z mé strany je všechno v pořádku.
Ale nemáme soudně určenou péči o děti a bojím se, aby to pak nezačali samy aktivně řešit. Bojím se následných reakcí bývalého partnera.

stinga
Kelišová 7079 příspěvků 29.05.19 09:41

Samy úřednice to fakt aktivně řešit nezačnou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 09:44

Dobře :-)

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 29.05.19 10:13
@Anonymní píše:
Ne, z mé strany je všechno v pořádku.
Ale nemáme soudně určenou péči o děti a bojím se, aby to pak nezačali samy aktivně řešit. Bojím se následných reakcí bývalého partnera.

Tak toho se určitě neboj. Takhle proaktivní nebudou.

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 29.05.19 10:34

Neboj řešit to nijak extra nebudou :) z vlastní zkušenosti můžu říct že většina z nich neřeší ani když máš opravdu problém a řešit ho potřebuješ :roll: :lol:

Romeon
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 11:10

Já když tam poprvé přišel, žádná složka nebyla. Prý to jsou povinni po každém vyřešeném problému zlikvidovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 20:53

Tak jsem sebrala odvahu a šla jsem tam. Velmi milé, ochotné a zodpověděly co jsem potřebovala a neptaly se ani na jméno.

Romeon
Kecalka 216 příspěvků 1 inzerát 29.05.19 21:42
@Anonymní píše:
Tak jsem sebrala odvahu a šla jsem tam. Velmi milé, ochotné a zodpověděly co jsem potřebovala a neptaly se ani na jméno.

Super. U nás jsou kupodivu také takové.

Váš příspěvek
Reklama