Reklama

Poradí mi někdo? Injekce v začátku těhotenství...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jaja123
Nováček 3 příspěvky 17.09.09 15:55
Poradí mi někdo? Injekce v začátku těhotenství...

Zdravím, všechny, poprvé jsem se sem přihlásila, tak snad jsem to zvládla :-) Ráda bych se zeptala, jestli někdo nevíte, jak to je, když jsem dnes u lékařky dostala injekci proti keloidní jizvě u odstraněného znaménka. Snažíme se s manželem o mimi, a je docela možné, že jsem třeba v prvním nebo druhém tt. Nevíte, jestli to může být problém? Jsem z toho totálně vystresovaná, vůbec jsem ti neuvědomila..... Předem díky

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 17.09.09 15:57

a co to bylo za injekci? pravdepodobne se nic nestalo, protoze to nejspis byla lokalni lecba primo do toho mista (nebo ne?), i kdyby, tak do 17 dne po poceti vznik vad nehrozi, embryo bud zahyne, nebo je zcela OK.

jaja123
Nováček 3 příspěvky 17.09.09 16:24

No já moc nevím, co to bylo za injekci, ale všechny co jsem proti keloidním jizvám našla na webu, tak se nemají dávat těhotným. Tak nevim, jestli to v tak brzkém těhotenství může ublížit nebo ne. Taky můžu zjistit, že těhotná nejsem, ale jsem dost hysterická, už jsem jednou byla na revizi a teď se pořád (asi přehnaně) sleduju a nervózně počítám doslova hodiny, kdy zjistím, jetli vážně těhotná jsem nebo ne. Tak aspoň hledám info, jestli mám být vůbec nervózní - ale já to asi fakt přeháním, už mi začíná hrabat…

jaja123
Nováček 3 příspěvky 17.09.09 16:25

…ale děkuju za informace, přece mi dodávají trochu optimismu…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 17.09.09 17:12

Embryo není ty první 2 týdny napojené na tvůj krevní oběh, takže by to mělo být dobré. Je spousta holek, co se ve velmi ranném těhu opila, brala atb, brufeny a pak našly //. Každopádně bych to řekla gyndr, aby to věděl. Držím palce, ať to vyjde.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 17.09.09 18:14

jaja na internetu najdes, ze se nesmi nic. ale neni to tak zdaleka. lokalni lecba vesmes nevadi. hystericke dotazy muzes pokladaat mudr. kouckemu kdyztak zde: http://www.prozeny.cz/…nska-poradna

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 17.09.09 22:11

Ahoj, nemám zrovna přímou zkušenost. Akorát te chci uklidnit, že jsem jedna z těch, co brala ATB, popíjela každý večer ty svoje dvě dc vinka a kouřila a vubec žila životem docela rušným. To, že se mi v břísku usídlily dvojčata jsem neměla ani potuchy. A jsou zdravé a ted pěkně drzé :lol: :wink: Takže holky maji pravdu. Tohle by ještě nemělo ublížit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >