Poradí mi někdo? Injekce v začátku těhotenství...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jaja123
Nováček 3 příspěvky 17.09.09 15:55
Poradí mi někdo? Injekce v začátku těhotenství...

Zdravím, všechny, poprvé jsem se sem přihlásila, tak snad jsem to zvládla :-) Ráda bych se zeptala, jestli někdo nevíte, jak to je, když jsem dnes u lékařky dostala injekci proti keloidní jizvě u odstraněného znaménka. Snažíme se s manželem o mimi, a je docela možné, že jsem třeba v prvním nebo druhém tt. Nevíte, jestli to může být problém? Jsem z toho totálně vystresovaná, vůbec jsem ti neuvědomila..... Předem díky

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 17.09.09 15:57

a co to bylo za injekci? pravdepodobne se nic nestalo, protoze to nejspis byla lokalni lecba primo do toho mista (nebo ne?), i kdyby, tak do 17 dne po poceti vznik vad nehrozi, embryo bud zahyne, nebo je zcela OK.

jaja123
Nováček 3 příspěvky 17.09.09 16:24

No já moc nevím, co to bylo za injekci, ale všechny co jsem proti keloidním jizvám našla na webu, tak se nemají dávat těhotným. Tak nevim, jestli to v tak brzkém těhotenství může ublížit nebo ne. Taky můžu zjistit, že těhotná nejsem, ale jsem dost hysterická, už jsem jednou byla na revizi a teď se pořád (asi přehnaně) sleduju a nervózně počítám doslova hodiny, kdy zjistím, jetli vážně těhotná jsem nebo ne. Tak aspoň hledám info, jestli mám být vůbec nervózní - ale já to asi fakt přeháním, už mi začíná hrabat…

jaja123
Nováček 3 příspěvky 17.09.09 16:25

…ale děkuju za informace, přece mi dodávají trochu optimismu…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 17.09.09 17:12

Embryo není ty první 2 týdny napojené na tvůj krevní oběh, takže by to mělo být dobré. Je spousta holek, co se ve velmi ranném těhu opila, brala atb, brufeny a pak našly //. Každopádně bych to řekla gyndr, aby to věděl. Držím palce, ať to vyjde.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 17.09.09 18:14

jaja na internetu najdes, ze se nesmi nic. ale neni to tak zdaleka. lokalni lecba vesmes nevadi. hystericke dotazy muzes pokladaat mudr. kouckemu kdyztak zde: http://www.prozeny.cz/…nska-poradna

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 17.09.09 22:11

Ahoj, nemám zrovna přímou zkušenost. Akorát te chci uklidnit, že jsem jedna z těch, co brala ATB, popíjela každý večer ty svoje dvě dc vinka a kouřila a vubec žila životem docela rušným. To, že se mi v břísku usídlily dvojčata jsem neměla ani potuchy. A jsou zdravé a ted pěkně drzé :lol: :wink: Takže holky maji pravdu. Tohle by ještě nemělo ublížit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >