Poradí někdo, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chlap123
Povídálka 29 příspěvků 24.01.17 14:34
Poradí někdo co dělat

Dobrý den, před 2 měsíci jsme meli s EX soud ohledně alimentů a styku s ditětem.
soud mi určil že mam nárok ho vídat jednou za 14 dni ted mi píše že je tehotná s přítelem a že bydlí v anglii a nemuze mi syna dávat!!! má na to pravo prej socialka o vsem vi a povolila ji to

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Chlap123
Povídálka 29 příspěvků 24.01.17 14:35

Jinak všem děkuji za odpovědi :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 14:36

Právo na to nemá. Zavolala bych na sociálku a ověřila si to, ale každopádně by to šlo řešit i soudně.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 24.01.17 14:37

Něco podobného sem řešila. Na to nemá právo, bez tvého vědomí jet do ciziny. Ty to můžeš nahlásit jako únos, a bude mít hodně velké problémy.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 24.01.17 14:38
@Chlap123 píše:
Dobrý den, před 2 měsíci jsme meli s EX soud ohledně alimentů a styku s ditětem.
soud mi určil že mam nárok ho vídat jednou za 14 dni ted mi píše že je tehotná s přítelem a že bydlí v anglii a nemuze mi syna dávat!!! má na to pravo prej socialka o vsem vi a povolila ji to

Mimochodem, zajímavá fotka :lol: 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 14:40

Tady se nenadela nic, otcim ma deti z prvniho manzelstvi, zena se odstehovala na moravu, on pracuje v nemecku, bydli v plzni, doma je 2 dny v tydnu a nezbejva cas aby jeste jezdil pres celou republiku. Obcas by si je rad vzal treba na tyden, ale bejvalka ma od soudu ze je muze mit maximalne na den, takze je prakticky vubec nevida. Soud mu sdelil ze ma pravo deti navstevovat, ale musi si pro ne pravidelne jezdit, nikoho uz nezajima ze by jezdil stovky km kuli odpoledni s detmi.

atominnka
Generální žvanilka 21677 příspěvků 24.01.17 14:41

Ne, právo na to nemá. Pokud vím, vždy musí být souhlas druhého rodiče při nějakém větším přesunu.
Zavolala bych na sociálku a poradila se o dalším postupu

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 24.01.17 14:42

To je ten sedmiletej o kterym jsi nevedel?

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 24.01.17 14:42

Nemá na to právo. Zkontaktuj sociálku a asi se obratˇ i na soud.

Chlap123
Povídálka 29 příspěvků 24.01.17 14:43
@Anonymní píše:
Tady se nenadela nic, otcim ma deti z prvniho manzelstvi, zena se odstehovala na moravu, on pracuje v nemecku, bydli v plzni, doma je 2 dny v tydnu a nezbejva cas aby jeste jezdil pres celou republiku. Obcas by si je rad vzal treba na tyden, ale bejvalka ma od soudu ze je muze mit maximalne na den, takze je prakticky vubec nevida. Soud mu sdelil ze ma pravo deti navstevovat, ale musi si pro ne pravidelne jezdit, nikoho uz nezajima ze by jezdil stovky km kuli odpoledni s detmi.

Takze asi nic stim neudelam :?

Chlap123
Povídálka 29 příspěvků 24.01.17 14:43
@Anonymní píše:

Takze asi nic stim neudelam :?

Chlap123
Povídálka 29 příspěvků 24.01.17 14:45

@Dojcanis No prej o tom socialka ví že tam je a je tehotna a musi ležet takze asi ho uz neuvidim

Chlap123
Povídálka 29 příspěvků 24.01.17 14:47

@pikola ano to je on a uz sme se setkali a vidal jsem ho do soudu ale ted proste ten jeji si to asi nepreje tak proto odjeli zpet k rodine do angli

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 24.01.17 14:48
@Chlap123 píše:
@Dojcanis No prej o tom socialka ví že tam je a je tehotna a musi ležet takze asi ho uz neuvidim

Znovu ti opakuju, že bez tvého svolení nesmí jet takovou dálku za hranice. Jestli syna vídat chceš, tak se obrat jedině na soud a nedelej ukvapené závěry.

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 24.01.17 14:48
@Chlap123 píše:
@pikola ano to je on a uz sme se setkali a vidal jsem ho do soudu ale ted proste ten jeji si to asi nepreje tak proto odjeli zpet k rodine do angli

To jste meli nejak rychle soud, ne? Opravdu odjela? Pokud jsi byl uznan jako otec, tak jen tak odjet nemuze.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >