Koktejl na hubnutí, zkušenosti

21.5.17 16:41

Poradí někdo koktejl na hubnutí?

Ahoj kočky, hezky den přeji.
Za poslední rok jsem zdravou a vyváženou stravou dala dolů 11kilo, těch poporodních jenže se chci zbavit i těch předporodních a už se tři měsíce nemůžu hnout z váhy dolů. Kdysi jsem podstoupila hubnoucí kůru od herballife, bylo to super, koktejly, protejny, čaje, vše chutné, dobré a hlavně efektivní. Zhodila jsem tak nějaké kilča navíc do plavek:). Jenže to jsem ještě byla sama, bezdětná a penízků bylo mnohem více. Teď už so bohužel nemůžu Herballife, Cambridge, keto diet a další podobné drahé společnosti dovolit. Na internetu jsem narazila na dost napojů které mohou nahradit jedno nebo dvě hlavní denní jídla, obsahují vyvážený poměr důležitých živin a nejsou cenové náročné. Chtěla bych požádat o pomoc při výběru, budu ráda za zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.5.17 16:43

Ještě dodám, že jsem si vědoma toho, že koktejl nebo nápoj který sežere tělesný tuk neexistuje. :) jde mi o to, nahradit efektivně hlavní jídlo nápojem který bude obsahovat vše důležité a zasytí.
Něco na způsob nápojů od HL :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
21.5.17 16:50

Tak si kup kokteil na www.myprotein.cz je lacnejsi ako keto diet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 16:53

@Monika123 koukám na to. Ale vidím že se jedná vyloženě o protein pro sportovce?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
21.5.17 17:01

Mana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
21.5.17 17:09

Kup si protein a dělej si koktejl z něj. To tě vyjde nejlevněji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
21.5.17 17:42

A co jíst prostě víc ovoce a zeleniny? Kupovaným zázračným koktejlům nevěřím :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 19:07

@Icestar děkuji za radu, bohužel už nemuzi shodit a nechci držet hladovou dietku:) zeleninky jim moc. Ale jsou potřeba i bílkoviny sacharidy apod, na koktejlech není nic špatného, alespoň HL, má kvalitní. Jediná nevýhoda je že více zatěžují ledviny takže se to nedá pít dlouhodobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4250
21.5.17 19:39

@katrinacek A jaké máš míry? Nebrání se tělo přílišnému zhubnutí „přes moc“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 20:44

@Icestar určitě ne :lol: :lol: mám 69kilo a 165cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 20:45
@radkka píše:
Mana.

Teď jsem na to koukala, nevypadá to zle, máš zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
22.5.17 08:36
@katrinacek píše:
@Monika123 koukám na to. Ale vidím že se jedná vyloženě o protein pro sportovce?.

To nie je len pro sportovce
https://www.myprotein.cz/…0530943.html
https://www.myprotein.cz/…0530657.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5183
22.5.17 09:19

Koktejly nevím, na mě už taky nic jiného nezabírá. Hubnu už skoro 2 roky a ještě potřebuji 7kg dolů. Mě teď pomáhá vynechat pečivo a přílohy. Konečně se váha pomalu ale snad jistě hýbe. Kdyby ti koktejl nefungoval tak zkus tohle :nevim: Vím jaké to je když stojí váha. Mě stojí už skoro rok :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
22.5.17 09:32
@katrinacek píše:
Teď jsem na to koukala, nevypadá to zle, máš zkušenosti?

My hodně cestujeme, chodíme třeba dva týdny v horách jen s batohem, takže tam tohle hodně využíváme a je to super :kytka: Já s tím jsem spokojená, proteiny mi nechutnají, tohle ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
22.5.17 09:51

MANA bude chutnější, protože není přímo určená na hubnutí, spíše je určená na doplnění energie apod., proto obsahuje Maltodextrin. Ten v proteiňáků nenajdete. Na hubnutí je důležitý pohyb. Pohybem zpracujete nadbytek živin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama