Poradí někdo nějaký dobrý šapón na mastné vlasy?

21
19.9.19 11:34

Poradí někdo nějaký dobrý šapón na mastné vlasy?

Zdravím,
mám menší problém, poslední dobou se mi hrozně mastní vlasy. Vlasy si umyju a druhý den musim znova. V minulosti jsem zkoušela plno šampónů na mastné vlasy ale nic nepomohlo (je tedy pravda, že to byly většinou šapóny relativně levné a z drogerky), no a tak bych chtěla zainvestovat do nějakého dražšího, po kterým se mi ty vlasy hned nezmastí. Máte nějaký tip?? :* :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4939
19.9.19 11:51

@ukulele33 jakou máš barvu vlasů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
19.9.19 11:54

@ukulele33 Lush a jejich tuhé šampony. Neměnila bych.

• Citovat
  • Nahlásit
489
19.9.19 12:30

@Lalelale taky mám ráda kosmetiku LUSH, měla jsem i tuhé šampony, ale nejradši mám ten s názvem BIG. Miluju jeho vůni i konzistenci. Vlasy mám po něm hezké, ale zázračný taky není.

@ukulele33 mastné vlasy mohou souviset i s hormonálními změnami. Mně se více mastí v druhé půlce cyklu. Když jsem byla těhotná, mastily se mi velmi málo. Já mám vlasy velmi velmi velmi jemné, takové dětské vlásky a musím si je mýt každý den, jinak vypadám jak cuchta.
Už jsem zkoušela kde co, i mytí sodou, ale nic nepomohlo. Je to otrava mít každý večer mokrou hlavu, ale už jsem s tím tak nějak smířená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27052
19.9.19 12:37

@ukulele33

Stejný problém - teď jsem 14dní na tomto šamponu ( https://www.dm.cz/…2009013.html ) a jsem úplně nadšená. Vlasy myju jednou za tři dny, ale to spíš tak ze zvyku, určitě by stačilo 1× za pět dní.
Za mě super tuhý šampon (bez silikonu). :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.9.19 13:13
@Trojlístek píše:
@ukulele33 jakou máš barvu vlasů?

Tmavě hnědou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.9.19 13:14
@FreeLady12 píše:
@ukulele33Stejný problém - teď jsem 14dní na tomto šamponu ( https://www.dm.cz/…2009013.html ) a jsem úplně nadšená. Vlasy myju jednou za tři dny, ale to spíš tak ze zvyku, určitě by stačilo 1× za pět dní.
Za mě super tuhý šampon (bez silikonu). :palec:

Super díky moc! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.9.19 13:16
@Lalelale píše:
@ukulele33 Lush a jejich tuhé šampony. Neměnila bych. :)

Lush jsem už v minulosti zkoušela ale je fakt že tuhý šampóny ještě ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
19.9.19 13:22

Taky ten tuhý šampon zkusím, díky za tip. A používá se po něm i kondicionér, tak jak jsem normálně zvyklá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4939
19.9.19 13:31
@ukulele33 píše:
Tmavě hnědou :lol:

Aha, tak nevím… Já právě jdu z černých vlasů na co nejsvetlejsi popelavou hnědou, či nějaký studený odstín blond. Celou dobu mám od kadeřnice nařízeno používat Loreál Blondifier, takový průhledný šampon, čaruje na vlasech studené tóny a potlačuje ty nazlátlé. Nejen, že mi krásně čistí vlasy od silikonů, ale ještě navíc mi bezvadně upravil pokožku hlavy. Já si mohla mýt vlasy 2× denně. Teď v pohodě tři dny vydržím. Používala jsem ho, ikdyž jsem měla vlasy ještě černé. Koupíš buď na internetu, nebo kadeřnické potřeby. Litr a půl šamponu cca 550 Kč, cena de luxe. V drogerii neseženeš, ale musí to být ten průhledný, pod stejným názvem mají ještě přímo na blond vlasy takový hustý fialový. K tomu si ještě podle stavu vlasů výber ze stejné řady expert kondicionér, tím z drogerie bys zase vše zabila. Je to plné silikonů a ztratilo by to ten efekt. Počáteční cena vyšší, ale opravdu se vyplatí. Vydrží to dlouhoooo. Ber ta největší balení, to máš cenově nej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
19.9.19 13:44
@Trojlístek píše:
Aha, tak nevím… Já právě jdu z černých vlasů na co nejsvetlejsi popelavou hnědou, či nějaký studený odstín blond. Celou dobu mám od kadeřnice nařízeno používat Loreál Blondifier, takový průhledný šampon, čaruje na vlasech studené tóny a potlačuje ty nazlátlé. Nejen, že mi krásně čistí vlasy od silikonů, ale ještě navíc mi bezvadně upravil pokožku hlavy. Já si mohla mýt vlasy 2× denně. Teď v pohodě tři dny vydržím. Používala jsem ho, ikdyž jsem měla vlasy ještě černé. Koupíš buď na internetu, nebo kadeřnické potřeby. Litr a půl šamponu cca 550 Kč, cena de luxe. V drogerii neseženeš, ale musí to být ten průhledný, pod stejným názvem mají ještě přímo na blond vlasy takový hustý fialový. K tomu si ještě podle stavu vlasů výber ze stejné řady expert kondicionér, tím z drogerie bys zase vše zabila. Je to plné silikonů a ztratilo by to ten efekt. Počáteční cena vyšší, ale opravdu se vyplatí. Vydrží to dlouhoooo. Ber ta největší balení, to máš cenově nej..

Díky moc za tip :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
19.9.19 15:34
@Runina píše:
Taky ten tuhý šampon zkusím, díky za tip. A používá se po něm i kondicionér, tak jak jsem normálně zvyklá?

Můžeš a nemusíš. Já ho používám. Pokud chceš taky lush, moc hezky voní a je dobrý american cream nebo nějak tak se jmenuje. Ale tam se podle mě dají sehnat produkty stejné kvality za výrazně menší peníze. Tuhé kondicionéry od lush mi moc nevyhovovaly.

• Citovat
  • Nahlásit
522
19.9.19 16:36
@FreeLady12 píše:
@ukulele33Stejný problém - teď jsem 14dní na tomto šamponu ( https://www.dm.cz/…2009013.html ) a jsem úplně nadšená. Vlasy myju jednou za tři dny, ale to spíš tak ze zvyku, určitě by stačilo 1× za pět dní.
Za mě super tuhý šampon (bez silikonu). :palec:

Mohu potvrdit taky ho mám a je naprosto luxusní.. :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27052
20.9.19 09:47
@Runina píše:

Není nutný, nicméně je žádoucí… po tomto tuhém „mýdle“ na vlasy bez silikonu vlasy po umytí jakoby „vržou“ jak jsou odmaštěné… já používám ještě kondicionér (TAKÉ BEZ SILIKONŮ)
Na ten ale odkaz dát nemohu, jelikož mám od známého „vlastní“ výrobu.

Jinak kamarádka co používá tak vlasy po umytí „nakondicionéruje“ octem a opláchne. Prý taky výborně funguje. A ne, nesmrdí po tom vlasy octem :D

Ale kondicionéry bez silikonů jsou dnes naštěstí běžně k sehnání - i v DM kde mají tento tuhý šampon. Stačí číst zadní etiketky :kytka:
Popřípadě jukněte na eshop DMka a zadejte do vyledávače přímo „bez silikonů“ a ono Vám toho dost vyjede - včetně kondicionérů :pankac: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19003
21.9.19 10:13

Souhlas ALVERDE šampony a kondicionéry z DMka :palec:
je také potřeba vydržet a nevracet se k normálním chemickým šamponům, chvilku to trvá, než se vlasy zmátoří a je to začarovaný kruh, čím více si je myješ, tím více se mastí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat