Reklama

Může obvodní lékař napsat antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:00
Poradi nekdo ohledne AD.

Zdravim.po dlouhem trapeni nesnesitelnych uzkosti jsem se konecne rozhodla zacit brat antidepresiva, chtela bych poradit jestli mi muze neco napsat i obvodni u psychiatra jsou dlouhe cekaci doby a ja uz nechci cekat dalsi 3 mesice. takze chtela bych neco co nema nejak moc nezadoucich ucinku a hlavne aby meli rychly nastup ucinku mate nekdo s nejakyma takovyma zkusenost?..

Prosím Anonym.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:02

Ahoj, ano, mě obvodní napsala na panické ataky a celkově na zklidnění, Trittico. Jsou to lehká AD a já nemám žádné vedlejší účinky. Beru je od ledna a super.

annasmyc
Kecalka 223 příspěvků 05.04.18 13:05

Před 2 měsíci umřel taťka -mamince předepsala obvodní neurol na zklidnění a trittico na depresi (úplně hned žádné ad nefunguje, musí se vytvořit „hladina“ v krvi, tak pár týdnů to sedá a bývají vedlejší účinky než si tělo zvykne), ale nejhorší stavy se dají překlenout tím neurolem, oxazepamem nebo lexaurinem (ale jsou dost návykové). Ale to může předepsat obvodní

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:06

Ano, může, ale myslím, že u psychiatra je to lepší - přece jen tomu víc rozumí a bude se snažit ti předepsat něco, co nejpřesnější odpovídá druhu tvé úzkosti. Ale odpověď na tvoji otázku je ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:08
@Anonymní píše:
Ahoj, ano, mě obvodní napsala na panické ataky a celkově na zklidnění, Trittico. Jsou to lehká AD a já nemám žádné vedlejší účinky. Beru je od ledna a super.

Dekuji v pondeli si zajdu a zeptam se na ne :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:12

@annasmyc a jak se projevuji ty nezadouci ucinky?..

annasmyc
Kecalka 223 příspěvků 05.04.18 14:12
@Anonymní píše:
@annasmyc a jak se projevuji ty nezadouci ucinky?..

každý to má různě, mamka měla pořád pocit sucha v puse, motala se jí hlava…ale už je ok -trvalo to asi 14 dní

M_Vladim
Kelišová 7161 příspěvků 05.04.18 14:37

Připomněl bych Guajacuran. Na skutečnou léčbu to není, ale v akutním případě pomůže, koupě bez receptu. ;)

Mavys
Nováček 10 příspěvků 05.04.18 19:41

Ano určitě může, já mám od obvodního lékaře předepsane na panickou poruchu AD Elicea a k tomu Lexaurin v případě akutní potřeby…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama