Může obvodní lékař napsat antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 13:00
Poradi nekdo ohledne AD.

Zdravim.po dlouhem trapeni nesnesitelnych uzkosti jsem se konecne rozhodla zacit brat antidepresiva, chtela bych poradit jestli mi muze neco napsat i obvodni u psychiatra jsou dlouhe cekaci doby a ja uz nechci cekat dalsi 3 mesice. takze chtela bych neco co nema nejak moc nezadoucich ucinku a hlavne aby meli rychly nastup ucinku mate nekdo s nejakyma takovyma zkusenost?..

Prosím Anonym.

Reklama

Reakce:

Anonymní  05.04.18 13:02

Ahoj, ano, mě obvodní napsala na panické ataky a celkově na zklidnění, Trittico. Jsou to lehká AD a já nemám žádné vedlejší účinky. Beru je od ledna a super.

annasmyc
Kecalka 135 příspěvků 05.04.18 13:05

Před 2 měsíci umřel taťka -mamince předepsala obvodní neurol na zklidnění a trittico na depresi (úplně hned žádné ad nefunguje, musí se vytvořit „hladina“ v krvi, tak pár týdnů to sedá a bývají vedlejší účinky než si tělo zvykne), ale nejhorší stavy se dají překlenout tím neurolem, oxazepamem nebo lexaurinem (ale jsou dost návykové). Ale to může předepsat obvodní

Anonymní  05.04.18 13:06

Ano, může, ale myslím, že u psychiatra je to lepší - přece jen tomu víc rozumí a bude se snažit ti předepsat něco, co nejpřesnější odpovídá druhu tvé úzkosti. Ale odpověď na tvoji otázku je ano.

Anonymní  05.04.18 13:08
@Anonymní píše:
Ahoj, ano, mě obvodní napsala na panické ataky a celkově na zklidnění, Trittico. Jsou to lehká AD a já nemám žádné vedlejší účinky. Beru je od ledna a super.

Dekuji v pondeli si zajdu a zeptam se na ne :kytka:

Anonymní  05.04.18 13:12

@annasmyc a jak se projevuji ty nezadouci ucinky?..

annasmyc
Kecalka 135 příspěvků 05.04.18 14:12
@Anonymní píše:
@annasmyc a jak se projevuji ty nezadouci ucinky?..

každý to má různě, mamka měla pořád pocit sucha v puse, motala se jí hlava…ale už je ok -trvalo to asi 14 dní

M_Vladim
Kelišová 6737 příspěvků 05.04.18 14:37

Připomněl bych Guajacuran. Na skutečnou léčbu to není, ale v akutním případě pomůže, koupě bez receptu. ;)

Mavys
Nováček 9 příspěvků 05.04.18 19:41

Ano určitě může, já mám od obvodního lékaře předepsane na panickou poruchu AD Elicea a k tomu Lexaurin v případě akutní potřeby…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama