Poradit se středními školami

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16.1.22 14:55

Poradit se středními školami

Dobrý den, jsem v 9 třídě a proto bych potřebovala poradit ohledně středních škol. Přemýšlím o cestovním ruchu a hotelnictví, ale vůbec nevim co a jak, jestli se někde po škole najde uplatnění. Četla jsem si o tom na internetě ptala kamarádů a všichni samozřejmě říkají něco jinýho. Tak jsem se chtěla zeptat ještě tady:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67432
16.1.22 15:13

@zandaazanii určitě máte ve škole školního poradce, na takové dotazy tam přesně je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12851
16.1.22 15:17

Tak to je dost široký záběr povolání. Podle mě se uplatnění najde určitě, hlavně až nebude všude covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
16.1.22 15:25

N7, měla jsem 2 kolegyně, které vystudovaly hotelnictví. Pracovaly se mnou v kantýně… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55469
16.1.22 15:29

@ropucha 02 manžel má hotelovou a pracuje v energetice, prý kdyby tohle věděl tak šel na něco technického :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4169
16.1.22 15:41

Spoluzacka, která studovala tento obor, pak šla na pedak a teď učí aj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32806
16.1.22 16:07
@zandaazanii píše:
Dobrý den, jsem v 9 třídě a proto bych potřebovala poradit ohledně středních škol. Přemýšlím o cestovním ruchu a hotelnictví, ale vůbec nevim co a jak, jestli se někde po škole najde uplatnění. Četla jsem si o tom na internetě ptala kamarádů a všichni samozřejmě říkají něco jinýho. Tak jsem se chtěla zeptat ještě tady:)

už zas!

@martina.se píše:
@zandaazanii určitě máte ve škole školního poradce, na takové dotazy tam přesně je

emimino není web zaměřený na rady se střední školou,
emimino je od 16! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
16.1.22 16:55

Zalezi take na tom, co bys chtěla v budoucnu dělat. V cestovním ruchu i hotelnictví uplatnění je (respektive zase bude, az skončí Covid). Každopádně to člověk pak zjisti většinou az casem, jestli ho práce, kterou si vybral opravdu baví. Ale na změnu je čas vždycky…
Drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
16.1.22 22:08

Z hotelovky najdeš uplatnění v restauracích jako servírka. Nic co by nešlo dělat i s jinou střední školou. Sehnat místo v cestovce (mimo Prahu) bylo těžké i před covidem, tak předpokládám, že nyní bude situace ještě horší. Můžeš pracovat i jako animátorka v zahraničí, nebo jako letuška, ale to si neumím dvakrát představit, jak to později skloubit s rodinným životem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat