Reklama

Poradíte? Cestování na hory do Krkonoš v kalamitě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 09:29
Poradíte? cestování na hory do Krkonoš v kalamitě

PROSÍM PROSÍM potrebuji od někoho info zda jede nebo je v Krkonosich Spindl zda je mozne se tam vůbec dostat. máme odjizdet zítra z Polne to je Vysocina a mám z toho hrůzu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 05.01.17 09:31

@Mojarnika
Když máš hrůzu, zůstaň doma. Pro tebe nejlepší řešení.

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 09:36

Zvidavajanca : děti se na hory už moc těší, my samozřejmě také ale kalamity na silnicích mě děsí, ráda bych názor kdo plánuje nebo jezdí na hory jaké tam jsou cesty zda je reálné se tam vubec dostat. Zda někdo třeba už v takovém počasí jel nebo zda to odpískal… :(

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 05.01.17 09:47

Jsme v Jizerkách kousek od Krkonoš a je tu sníh no… překvapivě v zimě na horách. Nepředpokládám, že zrovna takový komerční mesto jako Špindl, kde jsou tuny lidí, by nebylo protažený. A když se bojíš, tak buď auto 4×4 nebo řetězy, ale jak říkám, ve Špindlu to asi ani nebude třeba.

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 09:50

Děkuji to jsem asi potřebovala slyšet, jedeme uplne poprvé na hory a abych pravdu rekla nedokážu si cestu jak tam vypadá vubec predstavit proto nejspíš ty obavy :) když kouknu tady na ty naše silnice tak tezko se dostat i do obchodu práve :) děkuji moc za reakci :)

Suzuveverka
Kelišová 5020 příspěvků 05.01.17 09:53

Zrovna jsme doma řešili dopravu Praha - Trutnov - Pec pod Sněžkou. Myslím, že zítra už to bude protažené, na víkend se budou snažit silnice do lyžařských středisek udržet sjízdné, když už teda konečně napadl sníh :-)
Pokud jde o tvoje nervy… Budeš řídit ty nebo někdo jiný? Jestli máš ze sněhu na silnicích hrůzu a měla bys řídit, radši zůstaň doma, z Vysočiny je to do Krkonoš celkem štreka a sníh bude cestou asi všude. Jestli nemáš řídit, tak udělej co nejvíc příprav pro svůj klid - do auta řetězy (do hor jsou stejně v zimě většinou povinné), deky, termosku s teplým čajem a nějaké sušenky pro případ „ztroskotání“.

Xsvel
Kecalka 398 příspěvků 05.01.17 09:58

On už velkej rozdíl mezi Vysočinou a horama není. Jen je to v horách víc do kopce. Jsem původem ze Žďárska a zimy tam jsou celkem srovnatelný s horskejma. Přikládám fotku, jak tu ted vypadá silnice. Ale my jsme v chatě na konci takový malý osady, takze se tu silnice jen pluhuje. Ale protažená je furt. Ještě jsme neměli problém. Jen to auto pres noc zapadá :D

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 05.01.17 09:59

Nejsem primo ze Spindlu, ale odjinud z Krkonos. Spindl mam pres kopec. Do dnešního rana huste chumelilo a fouká silný vítr, ale auta jezdi uplne normálně. I autobusy na cas apod. I my normálně jezdíme a to nemáme zadne supr auto, nemá 4×4 a sněhové retezi nevedeme vůbec… Opatrnost a poradne zimní gumy jsou urcite na miste, ale prosimte nekoukej na televizi nova, zas takovej sok ten sníh v lednu neni :roll:

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 10:06

Pajka89: Děkuji moc :D nova zprávy moc nestíhám koukat :D vcera mi ale stčilo když jsem to slysela z kuchyne že pulka zpráv byla jen o tom že napadl sníh. děkuji za info :) uplne to ze me spadlo :)

Příspěvek upraven 05.01.17 v 10:08

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 10:07

XSVEL: Děkuji moc :) takže nemusím mít asi strach že by to nebylo v tomto místě odhrunuté nebo neprujezdné :) děkuji za info :)

whooro
Kecalka 192 příspěvků 05.01.17 10:09

Bydlíme na horách a my i sousedi denně jezdíme do práce do 25km vzdáleného města.. denně nahoru a dolů. Neboj se, ale raději neřiď, pokud máš takový strach :)

ClaireX
Kecalka 494 příspěvků 05.01.17 10:11

@Suzuveverka cesta Trutnov - Pec úplně v pohodě ;) hlavní silnice je vždycky protažená :)

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 10:12
@Suzuveverka píše:
Zrovna jsme doma řešili dopravu Praha - Trutnov - Pec pod Sněžkou. Myslím, že zítra už to bude protažené, na víkend se budou snažit silnice do lyžařských středisek udržet sjízdné, když už teda konečně napadl sníh :-)
Pokud jde o tvoje nervy… Budeš řídit ty nebo někdo jiný? Jestli máš ze sněhu na silnicích hrůzu a měla bys řídit, radši zůstaň doma, z Vysočiny je to do Krkonoš celkem štreka a sníh bude cestou asi všude. Jestli nemáš řídit, tak udělej co nejvíc příprav pro svůj klid - do auta řetězy (do hor jsou stejně v zimě většinou povinné), deky, termosku s teplým čajem a nějaké sušenky pro případ „ztroskotání“.

Děkuji :D já řídit nebudu :) bude řídit manžel, a je to právě štreka máme jed cca 3,5 hodiny takže počítám že pojedeme tak 4,5 možná 5 hodin jelikož pojedeme pomaleji než obvykle :) to jsem si rikala ze naplním termosky, hodím pro vsechny ripady deky do auta a nějaké to jídlo :D děkuji moc za reakci

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 10:12
@ClaireX píše:
@Suzuveverka cesta Trutnov - Pec úplně v pohodě ;) hlavní silnice je vždycky protažená :)

děkuji moc :)

Mojarnika
Povídálka 15 příspěvků 05.01.17 10:14
@whooro píše:
Bydlíme na horách a my i sousedi denně jezdíme do práce do 25km vzdáleného města.. denně nahoru a dolů. Neboj se, ale raději neřiď, pokud máš takový strach :)

já řídit nebudu, je pravda že řídím dost ale momentálně ráda řízení prenechám :) děkuji moc za reakci :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama