Mám blok spát s přítelem, co dělat dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 15:36
Poradite co dal delat?

Ahoj. Nedavno jsem psala o partnerovi ktery se zadluzil ohledne sazeni a tak podobne pry z depresi ze ma dluhy shrnute… Psala jsem i ze je to cca 10 mesicu co jsme spolu nespaly ze mam vuci nemu blok a ze nevim proc a nedokazu mu to vysvetlit… Minule jsme byly poprve v rodinne poradne a pan psycholog rekl pritelovi at mi dat cas kdyz ho chci at na me nesaha kdyz mi to vadi ze pak nemam cas ani premyslet… A ze toho posledni dobou bylo az moc… Tak dobre nejaky cas to vydrzel ale ja si mezi tim psala s jednim kamaradem a psal mi hezky slova ktery me tesili… Rekla jsem to i pritelovi i to ze jsem tomu kamaradovi napsala ze na nej myslim… Je mi to trapny ale porad vim ze dokud nekoho mam tak nepodvedu… Uz ne kvuli malymu ktrreho spolu mame… Kdyz me nechal a pomalu na me nesahl troslu se to lepsilo dvakrat jsme spolu lezeli v objeti a me uz to nevadilo jenze dnes v noci se vse zkazilo… Sla jsem se sprchovat a kdyz jsem vysla z koupelny tak tam stal nahy… Rekla jsem mu ze nic nebude jenze on me nechtel pustit a omlouvam se ze to reknu strcil mi tm ruku asi po te dlouhe dobe se mi to pak chvilou libilo ale pak me porad nechtel pustit a uz mi to neprislo normalni me do toho tak nutit a drzet me… Kdyz jsem utekla brecel ze uz to nemohl vydrzet ze me miluje a ze by mi dal cokolov byl uplne hotovej brecela jsem taky nevim co mam delat dal jestli ho vazne tak nicim ale ja to urychlot nemuzu a ani nevim co mu mam rict az prijde z prace vubec se netsin az prijde :-(
Dekuju moc

Reakce:
Valkýra88
Kecalka 107 příspěvků 04.10.18 16:00

A ten blok k nemu mas skrz ty dluhy? Nebo kvuli necemu jinymu? Jinak ty teda myslis i na to ze by jsi mohla mit sex s nekym jinym? Jinak s patnerem normalne vychazis?Ja nevim ale pokud te partner nepritahuje ,nobo primo odpuzuje, ma to cenu s nim udrzovat dal vztah? Mozna bych zkusila na par dnu si od nej odpocinout, jako vyrazit treba na par dnu k rodine a tam si to vse urovnat a dat si myslenky do kupy. Treba by to pomohlo a hlavne by jsi zjistila zda se ti po nem styska a nebo zda ti je bez nej lepe.

Ženucha
Nováček 8 příspěvků 06.12.18 09:27
@Anonymní píše:
Ahoj. Nedavno jsem psala o partnerovi ktery se zadluzil ohledne sazeni a tak podobne pry z depresi ze ma dluhy shrnute… Psala jsem i ze je to cca 10 mesicu co jsme spolu nespaly ze mam vuci nemu blok a ze nevim proc a nedokazu mu to vysvetlit… Minule jsme byly poprve v rodinne poradne a pan psycholog rekl pritelovi at mi dat cas kdyz ho chci at na me nesaha kdyz mi to vadi ze pak nemam cas ani premyslet… A ze toho posledni dobou bylo az moc… Tak dobre nejaky cas to vydrzel ale ja si mezi tim psala s jednim kamaradem a psal mi hezky slova ktery me tesili… Rekla jsem to i pritelovi i to ze jsem tomu kamaradovi napsala ze na nej myslim… Je mi to trapny ale porad vim ze dokud nekoho mam tak nepodvedu… Uz ne kvuli malymu ktrreho spolu mame… Kdyz me nechal a pomalu na me nesahl troslu se to lepsilo dvakrat jsme spolu lezeli v objeti a me uz to nevadilo jenze dnes v noci se vse zkazilo… Sla jsem se sprchovat a kdyz jsem vysla z koupelny tak tam stal nahy… Rekla jsem mu ze nic nebude jenze on me nechtel pustit a omlouvam se ze to reknu strcil mi tm ruku asi po te dlouhe dobe se mi to pak chvilou libilo ale pak me porad nechtel pustit a uz mi to neprislo normalni me do toho tak nutit a drzet me… Kdyz jsem utekla brecel ze uz to nemohl vydrzet ze me miluje a ze by mi dal cokolov byl uplne hotovej brecela jsem taky nevim co mam delat dal jestli ho vazne tak nicim ale ja to urychlot nemuzu a ani nevim co mu mam rict az prijde z prace vubec se netsin az prijde :-(
Dekuju moc

Zdravím… Je jen otázkou času kdy to skončíte… Ja byla jednou taky v takové situaci s teď už ex přítelem… Měla jsem blok a nedokázala jsem s ním nic mít… Neodpuzoval slme fizicky ale psychicky… Dost mi ubližoval takže jsem si vůči němu vytvořila odpor ale stále ho milovala… Trvalo to asi rok tenhle problém… Měla jsem třeba chuť na sex ale jakmile byl v mě přítomnosti vše přešlo… Měla jsem i strach ze se ze mě stála mladá a frigidni žena… Rozešla jsem se s ním a vše se vrátilo do normálu a aktuálním přítelem tenhle problém z daleka nemám spíš naopak… Ale zase problém je u něj že on má problém se sexem skrz údajnou špatnou zkušenost ale je to muž co by mi modré z nebe snesl a krom sexu není problém s jinými hrátky a ani celkové ve vztahu… Vše je harmonické a úžasné… Asi karma pro mě asi abych pocítila jak jsem ho tím trápila :lol: :? Ale to je z cesty takže pokud máš takový blok prostě bude neskutečně těžké aby jsi to změnila… A jednou na to i sama přijdeš… Takže hlavně pevné nervy a žádné trápení :kytka:

Vitanek
Povídálka 44 příspěvků 06.12.18 12:00
@Anonymní píše:
Dekuju moc

Zdravím, ta vaše jakási vnitřní staženost/„možná uzavřenost“ je znakem nevypořádání se s nějakým traumatem. Něco uvnitř vás, co je nezpracované/nep­řijaté/neodpuš­těné/neuzdrave­né vás zdržuje od projevů naprosté důvěry k partnerovi a jakési obranné mechanismy uvnitř vás jsou toho důkazem. Není možné, že za dobu vašeho vztahu (přip. předešlých vztahů a také v raném dětství) jste byla konfrontována s nepochopitelnou reakcí násilí v jakékoliv formě od kohokoliv? Měl bych i spoustu dalších otázek, díky nimž bychom se mohli poposunout blíže k onomu možnému vysvětlení ale je to celé na důvěrnější formu komunikace.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >