Reklama

Mám blok spát s přítelem, co dělat dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 15:36
Poradite co dal delat?

Ahoj. Nedavno jsem psala o partnerovi ktery se zadluzil ohledne sazeni a tak podobne pry z depresi ze ma dluhy shrnute… Psala jsem i ze je to cca 10 mesicu co jsme spolu nespaly ze mam vuci nemu blok a ze nevim proc a nedokazu mu to vysvetlit… Minule jsme byly poprve v rodinne poradne a pan psycholog rekl pritelovi at mi dat cas kdyz ho chci at na me nesaha kdyz mi to vadi ze pak nemam cas ani premyslet… A ze toho posledni dobou bylo az moc… Tak dobre nejaky cas to vydrzel ale ja si mezi tim psala s jednim kamaradem a psal mi hezky slova ktery me tesili… Rekla jsem to i pritelovi i to ze jsem tomu kamaradovi napsala ze na nej myslim… Je mi to trapny ale porad vim ze dokud nekoho mam tak nepodvedu… Uz ne kvuli malymu ktrreho spolu mame… Kdyz me nechal a pomalu na me nesahl troslu se to lepsilo dvakrat jsme spolu lezeli v objeti a me uz to nevadilo jenze dnes v noci se vse zkazilo… Sla jsem se sprchovat a kdyz jsem vysla z koupelny tak tam stal nahy… Rekla jsem mu ze nic nebude jenze on me nechtel pustit a omlouvam se ze to reknu strcil mi tm ruku asi po te dlouhe dobe se mi to pak chvilou libilo ale pak me porad nechtel pustit a uz mi to neprislo normalni me do toho tak nutit a drzet me… Kdyz jsem utekla brecel ze uz to nemohl vydrzet ze me miluje a ze by mi dal cokolov byl uplne hotovej brecela jsem taky nevim co mam delat dal jestli ho vazne tak nicim ale ja to urychlot nemuzu a ani nevim co mu mam rict az prijde z prace vubec se netsin az prijde :-(
Dekuju moc

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineValkýra88
Stálice 53 příspěvků 04.10.18 16:00

A ten blok k nemu mas skrz ty dluhy? Nebo kvuli necemu jinymu? Jinak ty teda myslis i na to ze by jsi mohla mit sex s nekym jinym? Jinak s patnerem normalne vychazis?Ja nevim ale pokud te partner nepritahuje ,nobo primo odpuzuje, ma to cenu s nim udrzovat dal vztah? Mozna bych zkusila na par dnu si od nej odpocinout, jako vyrazit treba na par dnu k rodine a tam si to vse urovnat a dat si myslenky do kupy. Treba by to pomohlo a hlavne by jsi zjistila zda se ti po nem styska a nebo zda ti je bez nej lepe.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >