Budu mít nárok na nějaký příspěvek?

Anonymní
15.2.20 20:34

Poradíte co na ÚP?

Dobrý vecer, chtěla bych poradit, hned po škole jsem šla s malym na mateřskou, ted mi skoncila, a já jsem na pracáku, malej pujde ze zdravotních důvodů do školky klasicky od září, takže jsem s ním doma. Přítel na 12h denně v práci. Samozřejmě se snažím i tak do domácnosti take přispět, ale chci se zeptat jestli mám na úřadu nárok na nějaké peníze? Péče o dítě? Nebo tak něco? Ohledně těhle věcí si vůbec nevím rady :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.2.20 20:35

Mas narok na podporu v nezamestnanosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:37

@matkabagristy to by ale paní musela mít něco odpracováno ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17872
15.2.20 20:37
@matkabagristy píše:
Mas narok na podporu v nezamestnanosti.

Tak to by věděla, když už tam je registrovaná. CHce něco navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4652
15.2.20 20:39

Máš nárok na 5 měsíců podpory v nezaměstnanosti, ale není to žádná závratná částka.. Trochu pogoogli o podpoře po skončení rodičáku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:43
@Sabina123amy píše:
@matkabagristy to by ale paní musela mít něco odpracováno ne?

na podporu ma narok kazda zena, ktera pecovala o dite. Pocita se z narodniho prumeru, zacina nekde na 5100, pak se snizuje
tady

https://www.emimino.cz/…mestnanosti/

Příspěvek upraven 15.02.20 v 20:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:44

Děkuji, žádné peníze nedostávám, naše milá paní z úp mi řekla že když jsem s dítětem doma, nemůže mi tudíž dávat doporučenky skrze práce, a tím pádem nemám narok na peníze. V pondělí na ni naběhnu a zeptám se jestě jednou, je mi jasné že to bude jen pár stovek, ale tak známe, každá koruna dobrá :-)
děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:45

@matkabagristy děkuji, to jsem nevěděla. Alespoň jsem o něco chytřejší. Takze až mi skončí rodičovská dovolená a budu si shánět práci tak mezitím budu dostávat tuto podporu v nezaměstnanosti? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:49
@Sabina123amy píše:
@matkabagristy děkuji, to jsem nevěděla. Alespoň jsem o něco chytřejší. Takze až mi skončí rodičovská dovolená a budu si shánět práci tak mezitím budu dostávat tuto podporu v nezaměstnanosti? Děkuji

zalezi na tom, jestli jsi na rodicovske dovolene (volno od zamestnavatele), to narok nemas. Pokud jsi nezamestnana a pobiras rodicovsky prispevek, muzes byt evidovana na up a pobirat podporu soubezne s rodicovskym prispevkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama