Poradíte, co přesně jíst zdravého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kytičkaaa
Extra třída :D 11367 příspěvků 18.02.17 15:01
Poradíte co přesně jist zdravého

Ahojky holky, od těhotenství děsně bojují s jídlem. Potřebuji nutné zhubnout, teorii jak jist zdravé vím, ale doporučite mi přímo nějaké potraviny když mám šílené chutě na sladké? Už fakt nevím co jist zdravého tak, abych neměla ty děsně chutě. Říkala sem si, ze večer zajedu do krámu a koupím si hořčík, chrom mám. Koupím si nějaké oříšky, ale už nevím co snídat a svacit a jaké množství? Mám lehčí intoleranci na mléčné výrobky. Potřebuji něco co po čem nebudu mít takové chutě. Zdravotně už zase mužů běhat a i je docela počasí, takže chci zítra zase začít. Děkuji moc :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

kaja00
Extra třída :D 13480 příspěvků 18.02.17 15:09

Ahoj, mě na chutě pomáhá žvýkačka mezi jídly. Hořčík není špatný, také ho zobu po sportu.
Snídám bud kaši (ovesnou, jáhlovou…) nebo smoothie (dávám si tam i bílkovinu, tj. jogurt, tvaroh, lněná semínka a konopný protein) nebo občas nějakou domácí buchtu. Svačím buď ovoce nebo smoothie, odpolední svačinu jogurt nebo tvaroh s oříšky, ovocem, nebo kornbagetu (půlku) se sýrem :nevim:

Kytičkaaa
Extra třída :D 11367 příspěvků 18.02.17 15:17

@kaja00 moc děkuji :) Ovesnou kaši mám akorát sem ji nejedla, tak začnu. Děkuji moc :)… Zkusím i to ostatní ;) a ten hořčík jíš vždy po sportu? K čemu je to lepší? Omlouvám se:)

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 18.02.17 15:27

Vajíčka, cottage sýry, mozzarelly, žitné knackebroty, ryby, maso, šunku nejvyžší jakost, tvrdé sýry max 30 tvs, tvarohy, jogurty bez příchutě, oříšky, chia semínka, ovesné vločky - ty používám (když rozmixuju) jako zahušťovadlo místo mouky, nebo do buchet. samozřejmě zelenina a ovoce :)

Kytičkaaa
Extra třída :D 11367 příspěvků 18.02.17 15:31

@Chiquinquirá děkuji moc ;) jako já tu x věci mám, třeba chia semínka také používám ;) napisu si seznam a večer to koupím, děkuji moc ;)… Já dříve zdravé jedla, ale takové chutě nebyli, takže sem tohle neřešila.

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 18.02.17 15:39

Chia semínka moc na hubnutí nejsou. Jinak vše uz asi bylo řečeno. Ovesne kaše jsou dobrý

Kytičkaaa
Extra třída :D 11367 příspěvků 18.02.17 15:50

@Moniňoň fakt nejsou na hubnutí? Já měla ta to, ze ano. Já je nepoužívám každý den, ale dávám si je třeba do smoothie.

zrnko
Kecalka 419 příspěvků 18.02.17 16:42

Holky. A jak zhubnout, jak jist zdrave, když mám alergii na mlíko?
Sýry, jogurty a ovesna kaše je u me pase, když nechci, aby me to zruinovalo když budu nahrazovat sojovymi, ryzovymi mliky atd.

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 18.02.17 16:44

Chia jsou dobre, nabobtnaji a tim padem zasyti, jsou zdrava jako vsechna seminka, ikdyz jsou tucna, takze vecer ne moc velke mnozstvi… Ja snidam kase NOMINA pouze prirodni produkt a i s pripravou jsem najezena tak za 8 minut ;-) k svacine musli domaci s jogurtem, buchta domaci zdrava nebo ovoce… odpo k svacine napr tvaroh ochuceny… k veceri vajicka, maso se zeleninou… na chute kosticka vysokoprocentni cokolady anebo napoje! Pro me napr. Karo s mlekem nebo kava (bez mleka s nim to pusobi uvnitr tela spatne) a vydrzet po par dnech az tydnech chute zmizi a naopak sladke vam ani nebude chutnat…

Kytičkaaa
Extra třída :D 11367 příspěvků 18.02.17 17:01

@zrnko tak to je na nic, chápu té. Taky bych nevěděla co. Mě léčitel říkal, ze mi to nedělá dobře. Ovesnou kaši nesmis?

Kytičkaaa
Extra třída :D 11367 příspěvků 18.02.17 17:04

@Sova Klára děkuji moc ;) nejhorší jsou ty začátky :( mohu se zeptat, jaký tvaroh kupujete? Jen ať vím ;) a co do toho tvarohu když bude odpo? Ze to ovoce odpo není úplně vhodně, tak se raději ptám. A mě zaujalo to domácí musli :)

Adrasteia
Závislačka 2760 příspěvků 2 inzeráty 18.02.17 17:10

Tak já snídám celozrnný žitný chleba (takový ten černý hranatý), cottage nebo Lučinu, kvalitní šunku, müssli - spařené ovesné vločky s bílým živým jogurtem - do toho ovoce, ovesnou nebo jáhlovou kaši. Ke svačinám mívám jogurt i ochucený, ale musí být kvalitní živý - např. Holandie, oříšky a mandle, tvaroh, večeře - většinou nějaké dobré maso přírodně upravené se spoustou vařené nebo syrové zeleniny, celozrnnou rýži, domácí brambory apod., zeleninové polévky bez jíšky, luštěniny, vajíčka, různé míchané saláty ze syrové zeleniny a kuskusu, cizrnový salát apod.

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 18.02.17 18:43
@Kytičkaaa píše:
@Moniňoň fakt nejsou na hubnutí? Já měla ta to, ze ano. Já je nepoužívám každý den, ale dávám si je třeba do smoothie.

Jsou dost tučný. Údajně pry tim, že nabiptnaji, tak zasytí, ale nic extra to podle mě není :mrgreen:

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 18.02.17 20:30

@Moniňoň tak pokud jich nesežeres celý balík tak se na hubnutí rozhodně hodí kvůli obsahu bílkovin a omega 3 kyselin. 10g denně do jogurtu je ok :)

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 18.02.17 20:32
@Moniňoň píše:
Jsou dost tučný. Údajně pry tim, že nabiptnaji, tak zasytí, ale nic extra to podle mě není :mrgreen:

Vyřazovat tuk z potravy rozhodně není dobře. V chia semínkach jsou „zdravé tuky“ ale dělejte jak myslíte a jezte si taky co chcete :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >