Miminko nebrečí

71
2.2.21 16:05

Poradíte co s ní může být?

Zdravím všechny… Jdu se sem snad uklidnit… Už jsem zoufalá :'(
První 3 týdny co se malá narodila jsem ji neslyšela plakat… Dokonce ani o jídlo si neřekla pláčem jen kňourala… Po 3 týdnech už začal pláč…
Dávám mlíčko Babylove 1 jelikož jsem četla samé dobré recenze… Ale jelikož se pláč a neklid stupňoval koupila jsem Biogaiu vysadila Vigantol a nasidila vitamín Baby D3 a stejně po nasazení Biogaii bych řekla že bylo ještě hůř… Poté nám doktorka doporučila na prdiky kapky Baby calm ještě k tomu ale nic… Pořád neklidná a navíc tuhá stolice potom tak jsme přešli na Balonix a prvních pár dní mi přišlo že maličko zlepšení je ale prd… Tak jsem vysadila Biogaiu jelikož od doby co jsem ji nasadila bylo hůř… Po té co jsem ji vysadila tak týden po tom začala mít úplně zelený průjem… Který má už týden… Tak jsem nasadila Laktobacílky swis a žádná změna tak mě napadlo jestli nemá alergii na bílkovinu kravského mléka takže nám doktorka napsala Nutrilon Allergy Care Syneo 1 a tím jsem začala dnes a už má v sobě dvě dávky a stejně celej den jen řve a možná ještě víc…
Do toho asi týden možná i víc slintá jak blázen + když vezmu že má ten průjem tak nevím jestli je možný že ten průjem je ze jsem vysadila Biogaiu nebo že má tu alergii na tu bílkovinu nebo jestli to můžou být zuby?? Máme 2 měsíce a 3 dny… A já místo abych si mateřství užívala tak jsem úplně vyřízená… Jinak v noci spí krásně akorát teda se ze spaní strašně kroutí a je neklidná ale vůbec v noci nebrečí tak mi řekněte čím to je?? Už nemůžu chci spokojené usměvavé miminko :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9633
2.2.21 16:17

To je klasika, taky jsem měla uplakaný miminko a našla jsem na něm kde co, všechny možný nemoci a alergie, nakonec to břicoh vůbec nebylo, ale malá brečela, protože byla unavená a neuměla usnout, takže pevně zavinout, bílej šum, dudlík, houpat v náruči…všichni mi pořád říkali, že jsou to prdy, ale nene…s břichem to nemělo nic společnýho, i když se kroutila, propínala, rudla…jinak co se těch alergií týče, tak ten alergen se dlouho dostává z těla, takže i kdyby tu alergii měla, tak zlepšení čekej klidně až o pár dní později…protože maminky, které kojí a je podezření na alergii na kravskou bílkovinu, tak musejí nejíst něco mléčného 5 týdnů, aby se dalo vypozorovat nějaké zlepšení…ale zkus si najít na netu tišení miminek dle Karpa, mně to zachránilo psychické zdraví…a po třetím měsíci bude vše lepší, uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26352
2.2.21 16:21

Kolem 2 měsíce bývá spurt a kolíky, hlavně bych přestala experimentovat se značkami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
2.2.21 17:06

Přestala bych vyvadet psi kusy. Probiotika se musí brát aspoň týden až dva, aby začaly ve střevech působit. S tema mlikama taky slušně vyvadis. Miminka proste placou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
2.2.21 17:38

Taky mi doktorka říkala, že miminka prostě pláčou :-D ale to co vyváděla moje dcera nebylo normální, teda říkala jsem si, že to není normální, i když to bylo první mimino, zpětně mě strašně štve, že jsem to neřešila a poslechla doktorku, že to musím přežít… až potom, co se mi o rok později narodil syn jsem zjistila, že dcera musela mít na něco alergii, protože ona brečela strašně moc, ale to nebyl pláč normálního mimina, to bylo ječení jako když někoho vražděj… každopádně jediné, co nám trochu pomohlo byla rektální rourka a UM Nutrilon omneo komfort při zácpě a kolikách, ale stejně hrozně řvala a ječela, jen o trochu méně často. Trvalo to asi do jejiho půl roku, pak se to postupně zlepšovalo. Díky tomu jsem si mateřství taky vůbec neužívala a ještě k tomu jsem neplanovane otěhotněla tři měsíce po porodu :-D se synem jsem poznala, co je to mít klidné miminko a strašně mě mrzelo, že jsem tenkrát kráva blbá poslechla doktorku, že miminka prostě brečí. Ono když miminko nic netrápí a je spokojené, tak opravdu nepotřebuje brečet, řvát a ječet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
2.2.21 18:11
@Zoe1 píše:
Taky mi doktorka říkala, že miminka prostě pláčou :-D ale to co vyváděla moje dcera nebylo normální, teda říkala jsem si, že to není normální, i když to bylo první mimino, zpětně mě strašně štve, že jsem to neřešila a poslechla doktorku, že to musím přežít… až potom, co se mi o rok později narodil syn jsem zjistila, že dcera musela mít na něco alergii, protože ona brečela strašně moc, ale to nebyl pláč normálního mimina, to bylo ječení jako když někoho vražděj… každopádně jediné, co nám trochu pomohlo byla rektální rourka a UM Nutrilon omneo komfort při zácpě a kolikách, ale stejně hrozně řvala a ječela, jen o trochu méně často. Trvalo to asi do jejiho půl roku, pak se to postupně zlepšovalo. Díky tomu jsem si mateřství taky vůbec neužívala a ještě k tomu jsem neplanovane otěhotněla tři měsíce po porodu :-D se synem jsem poznala, co je to mít klidné miminko a strašně mě mrzelo, že jsem tenkrát kráva blbá poslechla doktorku, že miminka prostě brečí. Ono když miminko nic netrápí a je spokojené, tak opravdu nepotřebuje brečet, řvát a ječet.

Kdyby měla tvoje dcera alergii, tak by ji měla i teď. Prostě opravdu některa mimina řvou den i noc. Můj švagr (manželův brácha), když byl miminko taky jecel jak silenej ve dne v noci do 6 měsíců. V noci ho vozili autem aby chvíli spal. Po půl roce bolesti přestali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
2.2.21 18:17

Během jednoho měsíce jsi vystřídala nekolikatery kapky a mlíka..Tvoje dítě musí mít brutálně rozhozené zažívání. Proboha zůstaň u jedněch kapek, jednoho Dcka, a jednoho mlíka. Děláš ji šílenou paseku ve střevech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
2.2.21 18:28
@mackA159 píše:
Kdyby měla tvoje dcera alergii, tak by ji měla i teď. Prostě opravdu některa mimina řvou den i noc. Můj švagr (manželův brácha), když byl miminko taky jecel jak silenej ve dne v noci do 6 měsíců. V noci ho vozili autem aby chvíli spal. Po půl roce bolesti přestali.

ABKM má dobrou prognózu – v 1. roce vymizí u 50 % dětí a v 6 letech u 90 %. Pojem ABKM je chápán jako imunologicky podmíněná reakce na některou z bílkovin kravského mléka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
2.2.21 18:55

Obě děti byly první dva - tři týdny v klidu a ticho, pak teprve začal řev. To je běžný. Souhlasím s @mackA159, až najdete co vám sedí -mléko, kapky atd. bude lip. Probiotika nezaberou hned, chvíli to trvá, určitě bych s nimi pokračovala. Některé děti proste trpí na bříško víc, některé min ale brečí všechny mimina. A ty co nebreci ze začátku, si to vyberou později :zed: :D Kdyby se ti něco hodně nezdálo, volej a konzultuj s dr. Mas hodně malý miminko, všechno chce čas :andel: A neříkej si už ted, ze jsi vyrizena, rikej si ze to dáš protože proste musíš. Stejně nic jinyho nezbyde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.2.21 19:15

@mackA159
Ale já se to řeším vždy s doktorkou a to mlíčko chtěla změnit taky doktorka… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
2.2.21 19:20

@mackA159
To není pravda mě doktorka řekla že ta alergie později vymizí a budu se moct vrátit k původnímu mlíčku že se to prý srovná u většiny dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
2.2.21 19:50
@Zoe1 píše:
ABKM má dobrou prognózu – v 1. roce vymizí u 50 % dětí a v 6 letech u 90 %. Pojem ABKM je chápán jako imunologicky podmíněná reakce na některou z bílkovin kravského mléka

Jo, ale tvoje dcera měla i jiný projevy než bolesti břicha? Průjem? hleny? vyrážka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2037
2.2.21 22:38
@mackA159 píše:
Jo, ale tvoje dcera měla i jiný projevy než bolesti břicha? Průjem? hleny? vyrážka?

To neměla, měla pořád zácpy, nešlo ji to, mě jen mrzi, že jsem se víc nepidila, jestli nemá ABKM, je možný, že to prostě byly jen koliky, ale měla jsem s ní někde jít a neposlouchat doktorku, ušetřila bych si spoustu nervů a ji bolení. Vím, že něco ji rozhodně bylo, protože syn tak nikdy neřval a teď nemyslím frekvence, ale myslím intenzitu a to vím jistě, protože on se takhle jednou praštil, že ho to zabolelo a zaječel úplně stejně jako dcera, co takhle právě ječela bolestí pořád :-( a já myslela, že prostě miminka brečí no :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
3.2.21 12:29

Myslím, že jste jen netrpělivá a hned všechno měníte…nám třeba probiotika zabrala až po 3 týdnech, kdybych je hned vysadila a zkoušela furt něco nového, tak to bude ještě horší. Miminko cítí váš stres a jeho problémy se tím jen stupňují. Dejte jej na chvilku někomu povozit, ať si odpočinete, pak si vezměte šátek nebo nosítko a noste ho. Jakmile jsem tohle přijala, tak malá už vůbec neplakala…kroutí se občas, ale neřve…asi chce být u vás…přeci jen u mámy se vše zvládá líp ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat