Poradíte dobrého kineziologa pro dítě?

5824
20.9.19 11:10

Poradíte dobrého kineziologa pro dítě?

Dobrý den, máme 3-letou princeznu, která má už rok docela silný blok nebo možná je to fobie z kakání. Odmítá chodit na nočník i na záchod. Drží to i několik dní, řešila jsem to s dr., ale jediné co mi řekla, ať vytrvám, že se to upraví a dala mi vlákninu. Ale ona nemá problém se zácpou, jí se chce kakat, ona to prostě záměrně drží a sama to i říká. Když už to nejde udržet, tak strašně brečí. Už nevíme, co dál, a chtěli by jsme zkusit kineziologa, proto jsem se chtěla zeptat, zda někdo z Vás nezná dobrého kineziologa? Nejlépe Praha a okolí. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
20.9.19 11:32

Řešili jsme to samé po narozeni druhe dcery. Neměla zacpu ale psychicky blok…U doktorky jsme dostali forlax, ale nezabiral. zkouseli jsme i homeopatii, ta trochu zabrala (z kakání po 10 dnech jsme se dostali na 5). Ale doktorka říkal, ze to chce “nastartovat” to vyprazdňování. A opravdu po týdnu používání easy laxu se nastartovalo a dnes po třičtvrtě roce nekadeni chodí normálně každý den. Zkuste homeopatku, třeba vám to bude stačit. Prip. Ten easylax…klidně napis do zprávy:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
20.9.19 11:46

Mám kinezioložku ve Svitavách. Nesmírně milá a citlivá dáma, jedna z prvních, kdo tu s kineziologií začínali. Vyplatilo by se za ní dojet. Telefon posílám do SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5824
20.9.19 13:25

@Janli děkuju, ale to je asi hodně daleko pro nás, bydlíme ještě dost velký kus za Prahou na druhou stranu a já jsem teď na víc na neschopence, tak že moc dlouhé vycházky nemám. :nevim:

Příspěvek upraven 20.09.19 v 13:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5824
20.9.19 13:29

@pajaw nojo, ale ono projímadlo asi nepomůže, ono se jí chce, jen to prostě násilím drží. Dneska to držela celé dopoledne ve školce a když už to nešlo udržet pustila to do kalhot. Teď chodí tak po 2-3 dnech, ale je to vždycky boj, musím ji násilím držet na nočníku nebo záchodě a ona u toho křičí a brečí, že kakat nechce. :zed: Přitom má měkkou stolici, a nebolí ji to, jen nevím proč má odpor k tomu to pustit ven. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama