Poraďte golfky, kočárek

2.2.16 13:30

Poradite golfky kocarek

Ahojky, potřebují poradit jaké golfky tak do 2000.líbí se mi newbuddy junior nebo 4baby shape. Máte někdo zkušenost s nimi? Diky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1220
2.2.16 13:42

A co nejake od BabyPoint? Jsou to české kočárky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 13:44
@Dianela píše:
A co nejake od BabyPoint? Jsou to české kočárky :)
:( díky za radu, mrknu na nejake :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
2.2.16 13:46

Osobni zkusenost s nimi nemam ale kamaradka si je nemuze vynachvalit :) Me osobne se treba jeste libi golfky od CAMu ale my budeme pouzivat hole az za dlouho, tak dej pak vedet jake si vybrala :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 13:47
@Dianela píše:
Osobni zkusenost s nimi nemam ale kamaradka si je nemuze vynachvalit :) Me osobne se treba jeste libi golfky od CAMu ale my budeme pouzivat hole az za dlouho, tak dej pak vedet jake si vybrala :kytka:

Které myslis? Nemůžu se rozhodnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
2.2.16 13:51

Cam Flip vypadaji dobre :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
2.2.16 13:55

Nuna, hlavně jsou super skládné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28832
2.2.16 14:15

Mame Cam Flip. Jsou v pohode, ale jiny neznam. Maj jen neco pres 6kg :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 14:16

Díky za tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
2.2.16 14:34

@martinka820 Taky záleží, jaký pro ně máš požadavky a účel. Já mám Newbuddy Junior a spokojenost veliká. Ale nemám je jako jediný cestovní kočárek. Roční dcera v nich je jen v případě nutnosti cesty busem nebo v obchodech. Vyspí se v nich taky, když potřebuje, ale nejdou do lehu (sklon je cca jako ve vajíčku), mají mini košík. Ten Cam se mi líbí, na nás už by byl drahý, ale zdá se mi, že má něco líp řešený oproti tomu našemu - polohování, stříška určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.16 14:49
@MuffinkaM píše:
@martinka820 Taky záleží, jaký pro ně máš požadavky a účel. Já mám Newbuddy Junior a spokojenost veliká. Ale nemám je jako jediný cestovní kočárek. Roční dcera v nich je jen v případě nutnosti cesty busem nebo v obchodech. Vyspí se v nich taky, když potřebuje, ale nejdou do lehu (sklon je cca jako ve vajíčku), mají mini košík. Ten Cam se mi líbí, na nás už by byl drahý, ale zdá se mi, že má něco líp řešený oproti tomu našemu - polohování, stříška určitě.

Tak já mám taky ještě klasický sportak, tento chci jen tak do auta na nákupy a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28832
2.2.16 15:36

@martinka820
Mame ten Cam flip taky do auta. Vejde se na sirku do Focuse a je lehky, takze na cestovani spokojenost. Jinak taky na prochazky mame sportak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.16 09:20

Nemáte někdo zkušenost s golfkami Zuma kids explorer?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama