Hřiště blízko nádraží - Praha, Stř. Čechy?

1118
15.4.16 22:16

Poradite hriste blizko nadrazi - Praha, Str. Cechy?

Ahoj,
prosim poradite detska hriste blizko vlakoveho nadrazi v Praze a Stredoceskem kraji? V dochazkove vzdalenosti pro 2,5 roky stare ditko.

Mam doma maleho milovnika masinek a chtela bych s nim podnikat pidivylet - masinka, hriste nebo zviratka ci jina pro ditko zajima cinnost a zpet.

Predem dekuji za napady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1024
15.4.16 22:29

Týnec nad Sázavou - od nádraží pěšky asi 3 minuty pěkné dětské hřiště, restaurace i cukrárna. Jenže teď mi došlo, že opravují trať - tak jsou výluky…kdyžtak ověřit na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
15.4.16 22:34

V Praze je hned u Hlavního nádraží velké nové hlídané hřiště ;-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
15.4.16 22:35

Ukladam, toto me taky zajímá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2978
15.4.16 22:46

@AnastazieB Já tam byla s dceru a přijde mi to spíš pro starší děti. Pro malý prcky nic moc. Ale z vlaku vídám celkem hezkej park s dřevěnýma stavbama ve Vysočanech, je to kousek za nádražím. Ale nikdy jsem se tam podívat nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
15.4.16 22:56
@PapeJ píše:
@AnastazieB Já tam byla s dceru a přijde mi to spíš pro starší děti. Pro malý prcky nic moc. Ale z vlaku vídám celkem hezkej park s dřevěnýma stavbama ve Vysočanech, je to kousek za nádražím. Ale nikdy jsem se tam podívat nebyla.

Akorát chci psát ty Vysočany. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2978
15.4.16 23:05
@Tereza1986 píše:
Akorát chci psát ty Vysočany. :palec:

Je to tam tak pěkný, jak to vypadá z dálky? Jsem někdy uvažovala, že vystoupím a půjdu se tam podívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21190
15.4.16 23:07

Muzeum Lužná u Rakovníka
http://www.kudyznudy.cz/…kovnika.aspx

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
15.4.16 23:09

Ahoj, tak mi máme doma taky velkého milovníka mašinek, ve vlacích tam a zpět trávíme hoooodně času. Jak už někdo psal u hl. nádráží je hřiště. Nebo se dá jet z hlaváku starší mašinou do Kbel, je to vlak směrem na Mladou Boleslav. Hned u nádraží začíná velký park a hřiští je tam dost i s občerstvením. Minule jsme jeli na Náplavku, převozníkem na druhou stranu na Smíchov, pár schodů nahoru a tam je taky pěkné hřiště s kavárnou oplocené. Dá se až tam vlakem na nádr. Smíchov a kousek pěšky. Na konci března jsme byli cyklohráčkem ve Slaným. Jede to z Masarykova nádr. asi dvě hodiny ale děti si tam v herně hrají a docela to uteklo.Ve Slaným dvě hodiny pauza a zase zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
15.4.16 23:34

@PapeJ 2.5r už zas není tak malý, ale jsou tam prolézačky i pro menší - malá klouzačka, takové lodě, houpačky na pérech, pískoviště, mosty atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
16.4.16 00:23

Na Zbraslavi je kousek od nádraží minizoo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
16.4.16 07:25

Kousek od Praha-Strašnice zastávka je Gutovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
16.4.16 13:28

Holky, dekuji za tipy, myslim, ze postupne zrealizujeme vsechny, kdyz se najdou dalsi napady jen a jen uvitam. Myslim, ze malych masinkovych nadsencu je v Praze a okoli dost.

Ja vim jen o Praha-Hostivar, cca 5 minut pesky je nadherny parcik s hristatky u Svehlovy sokolovny a druhy mam v merku Praha-Kolovraty, par minutek u materske skolky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat