Jak na jemné vlasy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
43
1.5.13 12:43

Poradíte jak na jemné vlasy?

Zdravím všechny :) Chtěla bych poprosit o radu a nebo o nějaké zkušenosti s příliš jemnými vlasy. Už jsem toho vyzkoušela spoustu a některé věci nejsou špatné, ale tak mě napadlo že by tady mohl mít někdo nějaký vyzkoušený přípravek, radu a pod…jak na objem jemným vlasů. Moc děkuji předem za případné rady a přeji vám všem ať se vám jen daří a máte se dobře. Moc ráda si tady na diskusi pročítám :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Elessar
1.5.13 12:47

Heleď mně zabralo pravidelné sestříhání do postupu, nenosit je moc dlouhé, max po ramena a používat tužidlo a fénovat…všechny extra přípravky byly vždycky zbytečný. Jo a taky pomůže třeba melír, jak se naruší vlasy barvou, tak jakoby zhoustnou, aspoň mně :)

• Citovat
  • Nahlásit
2300
1.5.13 12:50

Přesně jedině stříhat nenechat je dlouhé, a fenovat s tužidlem, mě je teda melír jen jakoby zkrepovatí to je snad ještě horší než když jsou jemný, dobrý je od Avonu na objem vlasů je to taková růžová lahvička nevim jak se to jmenuje. Jsou po tom hladké ale objemnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7398
1.5.13 12:54

Za me ostrihat nakratko, pokud kratke nechces, tak sestrihat postupne. Melir mi taky pomohl. A na objem davam po umyti tuzidlo, pak splichnu 2krat Nivea volume sensation, vyfoukam, upravim a nalakuju..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5507
1.5.13 12:54

Ja mam taky jemne vlasy… A chci se zeptat, jestli mi nekdo poradi, jaky sampon nebo kondicioner bych mela pouzivat. Protoze jsem uz vyzkousela mnoho pripravku, ale marne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2300
1.5.13 12:56

Kondicioner nepoužívám vůbec mám je po něm ještě jemnější a mastný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3160
1.5.13 12:58

Jéé, zrovna dnes jsem si říkala, že kdyby někdo debatoval na emiminu o jemných vlasech, tak po dnešním ránu poradím VYHOLIT DO HOLA! :mrgreen: Popadl mě v koupelně takový amok, až se divím, že mi na té hlavě něco zbylo :oops: :mrgreen: Elektrizovaly mi, sotva jsem se přiblížila hřebenem k nim, nešly upravit.. něco na moje nervy, když spěchám :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
1.5.13 13:02

Zkoušela jsem spoustu přípravků „pro objem vlasů“, „jemné vlasy“ atd, žádný efekt jsem nepozorovala. Opravdu nejlepší je dobrý postupný střih, nemyslím, že by to muselo být nakrátko, klidně mohou být vlasy pod ramena. Pak fénovat s hlavou dolů (pak narovnat, dotvořit účes :D ). A má zkušenost je, že pokud si myji vlasy ve vaně s normálně s hlavou nahoru (prostě vsedě či ve stoji), jsou vlasy zplihlejší než když si je myji ve stoje předkloněná hlavou dolů do vany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
1.5.13 13:09

Tak na krátko jsem se už dala vloni a nic horšího jsem já, mluvím za sebe, neudělala :D když jsem umyla tak ten krátkej splih byl ještě horší jak ten delší… :nevim: vypadala jsem jak na blba :lol: a to nemluvim o dovolený když jsem si potopila hlavu…neumím krátký vlasy upravovat a ráno nemám čas, vstávám v 3.30 a to jsem jak mimozenšťan a dlouhý foukání nezvládám. Mám radši tak na ramena ať to můžu sepnout…díky holky ale za ohlasy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
1.5.13 13:23

Ještě co bylo super :palec:…objemový lotion od Kevina Murphy…to jsem si jednou koupila přes kadeřnické potřeby a ty vlasy byli opravdu už na dotek jiný, bylo to znát a vyfoukaný…paráda…ale je to dost drahý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16077
1.5.13 13:29

Střih mi sedí nejvíc podkova.. a určitě tužidlo.. ted jsem zkusila Loreal na objem přímo od kadeřnice.. v obchodu se nesežene a je úžasej..neslepuje vlasy..vlasy vypadají moc hezky..nelítá to, prostě nic..ale jinak dávám teda lak, pak takovou pastu na vlasy–není to uplně vosk..abych uhladila, čáprčí, aby nelítalo :mrgreen: no a fénovat přes kulatý kartáč..dodá objem.. mám jich celkem dost..ale jemně vlnité a jemné..podle mé kadeřnice..nejhorší kombinace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Elessar
1.5.13 13:36
@katule9 píše:
Kondicioner nepoužívám vůbec mám je po něm ještě jemnější a mastný :nevim:

přesně…

• Citovat
  • Nahlásit
1288
1.5.13 13:37

S tím sestřihem podkovy souhlasím, taky mi to na jemný nejlíp sedne. Přípravky mě osobně žádný nepomohli. Místo klasickýho kondicionéru používám ty nesmejvací co vypadaj jako voda. Na doporučení kadeřnice, prej tak nezatěžujou vlasy. Je to dobrý i proti elektrizování (to zapříčiní zas suchý vlasy, což je od toho věčnýho foukání). Já je mám jemný a ještě málo. Co mi trošku pomohlo je pravidelný braní Panthenolu. Jinak na jemný se má používat málo tužidla (někde jsem četla velikost vlašskýho ořechu) jinak vlasy pak opět pod tíhou plihnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
1.5.13 13:37

Jedině tupírování a nalakování to je asi tak nejlepší. Mám dlouhé vlasy tak lakuji a tupíruji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7090
1.5.13 13:42

Nechat si udelat dobry strih, myt a susit v predklonu. Pokud potrebuji rychle objem, pouzivam suchy sampon ve spreji(klorane zeleny). Kdyz mam vice casu, tak natocim na suchacove natacky navlhcene vlasy od cela dozadu pouze na temeni. Dobre je naucit se tupirovat tak aby to nebylo videt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat