Poradíte jak z toho ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kač23
Kecalka 119 příspěvků 25.02.18 18:19
Poradíte jak z toho ven?

Ahoj :srdce:
Třeba se tu najde někdo, kdo to měl podobně.
Poslední vztah mi skončil kvůli blbosti, přítel odešel než aby se o něco snažil, kolem mě už jsou všechny kamarádky těhotné nebo chodí s kočárkem.
Takže vlastně nemám s kým jít ven, mezi lidi nebo se i seznámit… mám z toho asi už depky :,( třeba celý den jenom koukam do zdi a nic mě nebaví, ani to co jsem dřív měla ráda.
Přemýšlím, jak z toho ven.
Vím že se sebou musím začít něco dělat, ale nevím kde začít.
Tady těm mým stavům předcházel slet těžkých životních událostí, ztráta velmi blízkého člověka, těžká nemoc.

Příspěvek upraven 25.02.18 v 18:28

Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.02.18 18:23

??? :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 25.02.18 18:25

@Kač23 poradí s čím? Co třeba to dopsat.

Tableta
Závislačka 4122 příspěvků 25.02.18 18:29

Doporučuju vyhledat odborníka :hug:

lachtanice86
Kelišová 6635 příspěvků 25.02.18 18:31

@Kač23 začít znovu dělat co tě bavilo, nebo začít nějak cvičit, tvořit, něco se učit. Ale ten první krok je stejně na tobě. Dobrý je že víš že to musíš změnit.

Zuzulunka
Kecalka 155 příspěvků 25.02.18 18:33

No měla jsem něco podobného ve 23letech a tak jsem změnila práci, odstěhovala se.. potkala spoustu nových lidí a pár nových chlapů a v 26 se mi narodí první dcera :)

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 25.02.18 18:34

Tak klidně doprovod tu s kočárkem nebo zajdu cvičit, cokoli :nevim:

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 25.02.18 18:36

Tak si třeba zajdi zacvičit, přihlaš se do kurzu, dostaň se mezi lidi

Zuzulunka
Kecalka 155 příspěvků 25.02.18 18:40

S tím cvičením souhlasím, pokud nejsi nějaka super stydlivka určitě tam najdeš holky se kterýma si budeš mít co říct.. :) Nebo do fitka, tam se zase najdou i chlapy :D ;) co rádi poradí a pomůžou, na místní fotbal, do baru si zkusit jen tak sama sednout, třeba se někdo přidá, přinejhorším si vychutnáš vínko :mrgreen: nějaké kurzy třeba cizí jazyk.. možností je spousta, hlavně se nebát :srdce: držím palce :palec:

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 25.02.18 18:49
@Zuzulunka píše:
No měla jsem něco podobného ve 23letech a tak jsem změnila práci, odstěhovala se.. potkala spoustu nových lidí a pár nových chlapů a v 26 se mi narodí první dcera :)

Taky je mi 23, možná nějaký přelomový věk nebo tak :think: děkuji za špetku naděje

pannda
Kelišová 6639 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 18:52

Počkej na teplejší počasí a vyraz si ven.. udělej příště nějakou změnu, třeba i v zaměstnání jak tu někdo radil.

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 25.02.18 18:57

@Kač23 Poradil bych ti se pokusit neutapet ve vlastním smutku a někam vyrazit. I kdybys šla sama, často změna prostředí pomůže. Udělat nějaké změny v životě, být uz malé tak změnu určitě casem poznás. Dostat se z toho stereotypu, ve kterém jsi teď je asi nejlepsi varianta. Uvidíš, že se to časem zlepsi, jen tomu musíš pomoct :kytka:

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 25.02.18 19:23

Nasla bych si nove konicky nebo oprasila stare. Zacla se chodit bavit sama, pak uz bude jen lip. :hug:

Temik
Stálice 56 příspěvků 25.02.18 20:13

Já jsem taky po rozchodu a musím rict, ze je to lepší a lepší. Poustim si hudbu, hodně to pomáhá :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >