Reklama

Poradíte, jak zachránit vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 31.08.18 11:08
Poradíte jak zachránit vztah???

Dobrý den, prosím o radu. S přítelem máme 3 měsíční miminko. Bydlely jsme spolu 1 rok u mě. Vzala jsem pak příteli klíče a on u mě byl bez klíči, protože se podle toho nechoval… Odstěhovala jsem se do většího bytu kde mi přispěl část peněz abych ten byt získala, ale nedala jsem mu klíče od toho bytu, protože se ke mě choval bezcitně, hodně se věnuje koníčkum a své rodině -mamce a babičce… a na malého nemá čas. Když jsem mu řekla, že chci aby se staral víc o syna, tak mi odpověděl, že nemá čas že chodí do práce. A že od toho jsem já abych se starala.
Asi 4 krát v týdnu hraje fotbal a tenis a chodí na různé zápasy( prý tam chodí všichni tatínci miminek) a vracel se kolikrát o hodinu později a cítila jsem z něho často alkohol(říká mi, že si dává denně 2 piva, prý si tak dávají všichni tatínci) Neustále řeší jen sebe a o malého se sice zajímá, ale jen někdy, nepřebaluje ho, nekoupe…jen si s nim pohraje, uspí ho..Pomůže s domácností.
Řekl mi, že chce klíče od mého bytu a já mu odpověděla, že chci jen pár dní čas aby se líp projevil v chování…a že zatím mi nedává najevo, že o mě stojí.. a že až budu vědět, že o mě stojí, tak pak že mu dám klíče a on na to odpověděl, že v tom případě, že se stěhuje k sobě. Že si myslí, že má nárok na klíče když mi zaplatil část peněz abych ten byt získala a to mu říká i jeho rodina.
Takže ted bydlíme odděleně. A chodí za malým jak se mu to hodí. Když jsme s nim kvuli tomu nekomunikovala pár dní, tak šel na sociálku aby měl styk s malým a já tam musela s nim podepsat dohodu, že může malého vídat 2 krát týdne na 1 hodinu to určila soc. pracovnice. Posledně jak byla pout mě přemlouval k sexu a po té co jsem mu dala šanci, protože mi tvrdil jak mě miluje a že jsem mu chyběla atd…a že mi nakoupí věci do bytu a že se bude starat o malého jak má.. Na druhý den se s nim i vyspala, tak sel hned domu po vyspání v den kdy byla pout, tak ani na tu pout semnou nešel a dětem nekoupil ani nic k pouti. Když jsem mu řekla, že si myslím, že o mě nestojí, tak odpověděl, že to nebude řešit. To mi bylo z toho do breku. Chtěla bych poradit jak se v takové situaci zachovat. A jestli se s nim mám ještě stýkat nebo to ukončit a nebo dát mu nějaké ultimátum. Máte nějakou radu? Včera mi psal, že mi koupil do bytu dveře.. Po té co ode mě po vyspání odešel. Poradíte???
Má cenu s nim dál komunikovat?? A navíc do našeho vztahu hodně zasahuje jeho matka a on si to nechá líbit. A pořád mě ona obtěžuje asi 3 krát týdně že chce vidět malého a chodí mi do bytu aniž by dala vědět předem. Děkuji za radu. Omlouvám se za pravopisné chyby.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

xjuliax
Kecalka 261 příspěvků 31.08.18 11:13

Nechápu, jak někdo do takového „vztahu“ může přivést dítě. Jediný, kdo bude chudák, je Váš syn.

janoma
Kecalka 469 příspěvků 31.08.18 11:20

Bože :potlesk:

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 31.08.18 11:22
Jak zachránit vztah0??

Ti co chtěji jen kritizovat, prosím nepište. Pište jen ti, kteří mají radu. Děkuji

smajlik345
Kecalka 412 příspěvků 31.08.18 11:23

tak to dopada když dětí mají dětí. Tipuji že jste mladší věk. kategorie, protože dospělý člověk by nebyl tak hloupý a nevymyšlel takové vzajemné naschvály. např..nedat klíče. Jinak ano na klíče měl nárok, nenapadlo by mě nedat klíče otci dítěti který s námi žije v jednom domě natož když do domu dál peníze. Ale ve vašem případě jít od sebe, soudně si určit styk s dítětem a ten dodržovat a už žadné další dětí nemít, neboť chudáci dětí

xjuliax
Kecalka 261 příspěvků 31.08.18 11:25

Chceš radu? Tak už spolu nespěte, ať není chudák další dítě, když se neumíte ani domluvit! :roll:

zoidberg
Extra třída :D 11617 příspěvků 31.08.18 11:25
@TĚHOTNÁ29 píše:
Dobrý den, prosím o radu. S přítelem máme 3 měsíční miminko. Bydlely jsme spolu 1 rok u mě. Vzala jsem pak příteli klíče a on u mě byl bez klíči, protože se podle toho nechoval… Odstěhovala jsem se do většího bytu kde mi přispěl část peněz abych ten byt získala, ale nedala jsem mu klíče od toho bytu, protože se ke mě choval bezcitně, hodně se věnuje koníčkum a své rodině -mamce a babičce… a na malého nemá čas. Když jsem mu řekla, že chci aby se staral víc o syna, tak mi odpověděl, že nemá čas že chodí do práce. A že od toho jsem já abych se starala.
Asi 4 krát v týdnu hraje fotbal a tenis a chodí na různé zápasy( prý tam chodí všichni tatínci miminek) a vracel se kolikrát o hodinu později a cítila jsem z něho často alkohol(říká mi, že si dává denně 2 piva, prý si tak dávají všichni tatínci) Neustále řeší jen sebe a o malého se sice zajímá, ale jen někdy, nepřebaluje ho, nekoupe…jen si s nim pohraje, uspí ho..Pomůže s domácností. Řekl mi, že chce klíče od mého bytu a já mu odpověděla, že chci jen pár dní čas aby se líp projevil v chování…a že zatím mi nedává najevo, že o mě stojí.. a že až budu vědět, že o mě stojí, tak pak že mu dám klíče a on na to odpověděl, že v tom případě, že se stěhuje k sobě. Že si myslí, že má nárok na klíče když mi zaplatil část peněz abych ten byt získala a to mu říká i jeho rodina.
Takže ted bydlíme odděleně. A chodí za malým jak se mu to hodí. Když jsme s nim kvuli tomu nekomunikovala pár dní, tak šel na sociálku aby měl styk s malým a já tam musela s nim podepsat dohodu, že může malého vídat 2 krát týdne na 1 hodinu to určila soc. pracovnice. Posledně jak byla pout mě přemlouval k sexu a po té co jsem mu dala šanci, protože mi tvrdil jak mě miluje a že jsem mu chyběla atd…a že mi nakoupí věci do bytu a že se bude starat o malého jak má.. Na druhý den se s nim i vyspala, tak sel hned domu po vyspání v den kdy byla pout, tak ani na tu pout semnou nešel a dětem nekoupil ani nic k pouti. Když jsem mu řekla, že si myslím, že o mě nestojí, tak odpověděl, že to nebude řešit. To mi bylo z toho do breku. Chtěla bych poradit jak se v takové situaci zachovat. A jestli se s nim mám ještě stýkat nebo to ukončit a nebo dát mu nějaké ultimátum. Máte nějakou radu? Včera mi psal, že mi koupil do bytu dveře.. Po té co ode mě po vyspání odešel. Poradíte???
Má cenu s nim dál komunikovat?? A navíc do našeho vztahu hodně zasahuje jeho matka a on si to nechá líbit. A pořád mě ona obtěžuje asi 3 krát týdně že chce vidět malého a chodí mi do bytu aniž by dala vědět předem. Děkuji za radu. Omlouvám se za pravopisné chyby.

A kolik těch dětí vlastně máte? A kolik těch bytů? A to mu běžně bereš klíče? Celé nějaké zmatené.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62920 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 11:26
@zoidberg píše:
A kolik těch dětí vlastně máte? A kolik těch bytů? A to mu běžně bereš klíče? Celé nějaké zmatené.

No přece tomu 3 měsíčnímu miminu nic nekoupil, ne…

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 31.08.18 11:26
Jak zachránit vztah0??

Klíče jsem mu nedala, protože se podle toho nechová a žije svým životem

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 31.08.18 11:26
@zoidberg píše:

Zmatené? Tos řekl ještě velmi mírně.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62920 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 11:27
@TĚHOTNÁ29 píše:
Ti co chtěji jen kritizovat, prosím nepište. Pište jen ti, kteří mají radu. Děkuji

Jo, radu bych měla, pořid si dobrou antikoncepci a pokus se dospět.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62920 příspěvků 3 inzeráty 31.08.18 11:28
@TĚHOTNÁ29 píše:
Klíče jsem mu nedala, protože se podle toho nechová a žije svým životem

Takže ty ten vztah nechceš, tak není co zachraňovat…

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 31.08.18 11:28

Mám 2 děti a byt mám 1. On má trvalé bydliště u matky. Tak tam ted bydlí.

Bubla_Bučková
Závislačka 3440 příspěvků 31.08.18 11:31
@j.a.n.i1 píše:
:lol:

smajlik345
Kecalka 412 příspěvků 31.08.18 11:33
@j.a.n.i1 píše:

víš o tom že on má na ten byt taky nárok nebo-li na vracení těch peněz které do domů vložil..jinak doufám že se k tobě vrátit nechce neboť by musel být naprosto b*bý aby k tobě šel nazpět

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >