Poradíte - je tam nebo ne?

• Fotoalbum (24)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.11.21 10:08

Poradíte - je tam nebo ne?

Poradíte? Dnes by to bylo cca 11 dpo, včera mě začaly bolet prsa… Nevážu se na to, jen chci znát váš názor, mně osobně se zdá ta druhá pidičárečka příliš úzká. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3000
29.11.21 10:12

Nazor na co? Je tam carka, ano, je sotva znatelna. Ty nemas oci? Nebo si neumis precist navod k tehotenskemu testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.21 10:23
@VitaminC píše:
Nazor na co? Je tam carka, ano, je sotva znatelna. Ty nemas oci? Nebo si neumis precist navod k tehotenskemu testu?

Děkuji za milou odpověď. Ano, číst už mě kdysi učili, ale to víš, v mém věku už je to dávno. Už jsem viděla něco testů a duchů. Dokonce už jsem i byla těhotná, ale nevyšlo to. Ale žádný z těch duchů, co jsem viděla, nebyl tak uzoučkou čárkou. To mi přijde divné, možná jsem jen špatně formulovala otázku, za což se velice omlouvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2719
29.11.21 10:30

Za dva dny vyzkoušej další, jestli bude čárka sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4136
29.11.21 10:31

Nic jiného než otestovat znovu za dva dny ti tu nikdo neporadí :nevim: to asi víš sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.21 10:35
@SussieS píše:
Nic jiného než otestovat znovu za dva dny ti tu nikdo neporadí :nevim: to asi víš sama…

Já vím, asi jsem chtěla kapku naděje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
29.11.21 10:38

Jasne negativni test. Jak nekdo, kdo zaklada diskuzi kvuli tomuto chce vubec vychovavat dite to mi hlava nebere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
29.11.21 10:49
@Kaileee píše:
Jasne negativni test. Jak nekdo, kdo zaklada diskuzi kvuli tomuto chce vubec vychovavat dite to mi hlava nebere

Mě zase hlava nebere, proč jsi tak zlá a negativní.. už jen tento příspěvek to o tobě vykazuje.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
29.11.21 10:56
@Kalbe píše:
Mě zase hlava nebere, proč jsi tak zlá a negativní.. už jen tento příspěvek to o tobě vykazuje.. 8o

Kazdy den tisic diskuzi od ženských co hledaji dušíky však to už není normální :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12642
29.11.21 11:01

Ryska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
29.11.21 11:10

Test mi přijde jako vadný. Tu slabou čárku vidím jen do půlky testu. Uvidíš za pár dní.
Jo a mě osobně přijde naprosto normální se zeptat a třeba po milionté zasílat fotky testů. Zdejší fórum se jmenuje eMimino.
Co mi ale nepřijde normální, jsou negativní komentáře a urážení tazatelky. Takové chování o něčem hodně vypovídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4136
29.11.21 11:10
@LaraCroftRock píše:
Já vím, asi jsem chtěla kapku naděje…

11. den naději určitě máš. Za dva dny budeš chytřejší, teď je to opravdu věštění z koule

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
29.11.21 11:19
@Cudli píše:
Test mi přijde jako vadný. Tu slabou čárku vidím jen do půlky testu. Uvidíš za pár dní.
Jo a mě osobně přijde naprosto normální se zeptat a třeba po milionté zasílat fotky testů. Zdejší fórum se jmenuje eMimino.
Co mi ale nepřijde normální, jsou negativní komentáře a urážení tazatelky. Takové chování o něčem hodně vypovídá.

Emimino a ne edušík.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1486
29.11.21 11:27
@Kaileee píše:
Kazdy den tisic diskuzi od ženských co hledaji dušíky však to už není normální :zed:

Radši diskuze o testech, než nekonečný příběhy a diskuze na téma Covid :jazyk:

Jinak k zakladatelce- slabou čárku vidím, ale jsi ještě teprve 11 dpo, testuj za dva dny znovu a uvidíš zda bude sílit.

Jinak do ms není jisté bohužel nic, ale to určitě víš a držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
29.11.21 11:34

Kolik už tu je takových diskuzí? A každá o tom samém.
Prostě udělej si za dva dny test znova. Nebo jiný test. Nebo si zajdi na krev. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat