Poradíte jestli je dobrá stolice u miminka

Anonymní
25.7.21 19:20

Poradíte jestli je dobrá stolice u miminka

Ahojky dneska syn kakal sám takovou stolici je to v pořádku? viz foto níže…
Je na um beba a asi 2 dny začínám zpět kojit plus mu dávám fenyklovy cajik jeden den tak nevím zda to není i tím cajikem… nikdy se sám ne vykakal vždy jsem mu musela pomáhat… Zajímá mě barva jestli je v pohodě

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8578
25.7.21 19:26

Schválně jsem to rozklikla, jestli tady bude fotka - a vono jo :mrgreen: No tak když už jsem si takhle zpříjemnila večer, tak aspoň odpovím - za mě barva dobrá, ale promiň, nemám sílu si tu fotku zvětšit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
25.7.21 19:41

Podle mě úplně v pořádku :), ale myslím, že admini brzy smažou foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 19:55
@Mayaa007 píše:
Podle mě úplně v pořádku :), ale myslím, že admini brzy smažou foto

Zapoměla jsem dodat 2mesicniho miminka… Se omlouvám všem za foto ale poprvé měl takovou barvu a když se sám vykakal tak mi to přišlo divné… Možná že je to i že začínám zpět kojit zeby moje strava nebo ten fenyklovy cajik by mohl změnit barvu?… Doteď měl po moji pomocí vždy žlutou…

• Citovat
  • Nahlásit
1053
25.7.21 19:56
@Michelle_M píše:
Schválně jsem to rozklikla, jestli tady bude fotka - a vono jo :mrgreen:

Haha, já taky. :D

Za mě to taky vypadá normálně. Jestli si dobře pamatuju, dcera měla při kombinaci MM a UM totéž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
25.7.21 20:00

Tu plínku jsi nemohla vyfotit bez zadečku? Otec dítěte by ti to měl vysvětlit. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 20:08
@Lepenica píše:
Tu plínku jsi nemohla vyfotit bez zadečku? Otec dítěte by ti to měl vysvětlit. :cert:

To jsem mohla máte pravdu omlouvám se, já jen v té radosti ze se vykakal sám a zmatenost barvě jsem udělala foto a šla rychle vyzvidat. Kdyby bylo pondělí samozřejmě bych neobtezovala tady ale našeho dr…

• Citovat
  • Nahlásit
66
25.7.21 20:22

Za mě taky v pořádku 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3255
25.7.21 20:24

V pořádku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053
25.7.21 20:26
@Anonymní píše:
To jsem mohla máte pravdu omlouvám se, já jen v té radosti ze se vykakal sám a zmatenost barvě jsem udělala foto a šla rychle vyzvidat. Kdyby bylo pondělí samozřejmě bych neobtezovala tady ale našeho dr…

Z toho si nic nedělej, vždyť z toho zadečku není pořádně nic vidět. A kvůli takové stolici bych u doktora neplašila. Dětem se stolice mění pořád. Pokud v ní není krev nebo něco hodně divného, bývá to normální. U nás proběhlo kdeco a vždycky to bylo v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
25.7.21 20:35

Stolice je v pořádku, a pořád je lepší prdelka mimina než dospělé ženské co se ptala na to jestli má hemeroidy.Na to jen tak nezapomenu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
25.7.21 21:02

Jojo, urcite v poradku :palec: ono obecne pozor na fotky, co pridavate na net. Uchylaci bejvaj uchylni… :cert: radsi poproste sama adminy, at to smazou :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.7.21 23:04
@mamule42 píše:
Stolice je v pořádku, a pořád je lepší prdelka mimina než dospělé ženské co se ptala na to jestli má hemeroidy.Na to jen tak nezapomenu. :mrgreen:

Nene :jazyk: :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat