Poradíte? Jkak je to tedy u MD u druhého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seerfinda
Nováček 3 příspěvky 16.02.09 10:49
Poradíte? Jkak je to tedy u MD u druhého dítěte

Ahoj holky. Mám 2 letou holčičku, s přítelem plánujeme druhé mimi, a chtěla bych aby jsme ho měli až tak příští rok v létě, pokud se nám to samozřejmě povede :) v ůnoru 2010 mi končí mateřská, potom bych vlastně měla nastoupit do práce, ale jelikož je to práce do které se už s dítkem vrátit nemůžu, nejspíš bych pracovní poměr ukončila, ale to jsem trochu odbočila. Mě by jenom zajímalo jak to budu mít když otěhotním a dítě se mi narodí až po skončení mateřské. Co když půjdu na neshopenku, budu pak mít nárok na PPM těch 28 týdnů nebo ne? A budu si pak moct vybrat zase délku mateřské? Já se sice mé účetní ptala, ale ta mi to řekla,tak že jsem z toho byla tak akorát jelen 8O ona m teda řekla,že mě nebudou vyplácet oni, ale nějaká ta organizace,ted si nevzpomenu na ten název. No a když se mi dítě narodí až po skončení mateřské, tak bud si musim zažádat o prodloužení mateřské anebo rozvázat pracovní poměr. No řeknu vám holky je to postavené na hlavu nebo já jsem tupoun :(

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.09 10:53

Ahoj,
na www.babyonline.cz je super popsaná MD, nástup a MD a taky všechno kolem PPM!
Dám ti odkazík ať si to můžeš přečíst!
 http://www.babyonline.cz/…ovolena.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >