Poradíte, kam píchat heparin Clexane v těhotenství

53
27.3.21 10:36

Poradíte kam píchat heparin Clexane v těhotenství

Ahoj holky, jsem 13. Týden a píchám Clexane. V nemocnici mi ani pořádně neřekli, kam přesně píchat, ani mi to neukázali. Řekli cca 5 Cm od pupku. Hledala jsem si to na netu a píchala jsem jakoby do podbrišku blíže pupíku. Viz. 1. Foto, ale tam už se mi ten špek teď hůř chytá a je mi to tam takové nepříjemné. Dnes jsem zkusila píchnout více do boku, viz.foto číslo 2 a 3, ale nevím, jestli se to i odtud dobře vstřebá, co myslíte? Můžu i tam, více do boku? A úplně ideálně by se mi to aplikovalo do té kůže úplně na boku, foto č. 4 ale je to už docela vysoko, nejsem si jistá, jestli bych mohla i tam. Poradí prosím někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4098
27.3.21 10:51

Já pichala jak foto č. 1 a po čase všude tam, kde nebyly modřiny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
27.3.21 10:59

Pokud se ti už kůže hůř hromadí v prstech, tak klidně stehna, já to tak dělala. I hematoložka říkala, že to tak mám dělat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10727
27.3.21 11:06

Ja ho sice neměla v těhotenství, ale po císaři mi ho píchali do stehen na střídačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4402
27.3.21 11:32

Vstreba sa to v pohode. Muzes i do stehen. To som neskusala. Ale kdyz si sednes, tak to pujde i v tom okoli pupiku. Ja som si pichala hlavne po celom brichu, ale v oblasti pod pupikom. Tak som to po cisari mala mrtve… V tehu som si teda nakonec nepichala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10054
27.3.21 11:39

Já píchala do břicha zhruba jak máš na první fotce, později když už břicho rostlo tak spíše více do boku nebo jak již bylo zmíněno, tak tam kde nebyly modřiny. Občas i do stehna, ale tam mi to bolelo o více. V nemocnici mi ho tuším píchali do ramene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4211
27.3.21 12:19

Kde se ti podaří udělat hezká kožní řasa, tam to píchni :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3539
27.3.21 13:12

Píchala jsem. kam mi to zrovna vyšlo, od pupíku až po boky. v nouzi mi to manžel píchal i do paže, stehna jsme nedávala, zadek taky moc ne.

Tam, kde tě to nejmíň bolí, vstřebá se to odkudkoli.

U břicha jsem měla nervy, když sebou malej mlel, tak sjem to pak dávala víc do boku, ale nic se nestane, miminu neublížíš, jen tebe to víc bolí, když se ti nečekaně pohne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
152
27.3.21 13:25

Jak je tu napsáno, kamkoli, kde se dá udělat kožní řasa, břicho, stehna, paže…té látce je úplně jedno, jestli se vstřebává z břicha, stehna, ramena, možná zadek ne, protože tam by mohla být vrstva podkožního tuku už moc veliká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2371
27.3.21 15:12

Tak ta 3 fotka je tak nejlepší. Stejně až ti poroste bříško, tak to budeš posouvat až na bok. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
27.3.21 15:42

Picham druhé těhotenství a spíš k tomu boku, asi jako na třetí fotce. Když už jsem měla břicho samou modřinu a nevěděla kam, tak jsem to zkoušela do stehna, ale to se nedalo. Strašně to bolelo a víc se tam dělaly modřiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat