Reklama

Poradíte, kam s malými dětmi na Istrii - Chorvatsko?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 14.03.18 15:20
Poradíte kam s malými dětmi na Istrii - Chorvatsko?

Holky, poradíte nějaké hezké, ověřené místo v Chorvatsku - Istrie? Chceme jet letos s holkama (2 a 6 let) poprvé k moři a ne moc daleko. Nechceme betonové pláže ale oblázkové, písek ideál ale to je mi jasné, že není všude. Pohodlný vstup do vody a jinak nic extra, nejsme nároční. Máte nějaká ověřená místa, kde se vám s dětmi líbilo? Díky moc :)

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 14.03.18 15:58

Ahoj, moji rodice s nasim synem 2× zde:

https://www.booking.com/…ubin.cs.html?…

a byli nadseni :mavam:

llaawe
Stálice 76 příspěvků 14.03.18 15:59

Ahoj zdravím vás my jezdíme na Istrii do Premantury je to přírodní rezervace a je tam moc krásně, ale pro děti si myslím dosti náročné. Ale kousek dál od Premantury je Medulin je to kemp, opravdu hezky, je tam spousta atrakcí pro děti hřiště, půjčovny kol apod. Jukněte někde na netu je tam moc hezky Pula je krásně město které je kousek tam si také můžete udělat krásný výlet.

ivulebobule
Kecalka 276 příspěvků 14.03.18 16:00

Jeste doplnim ze to je Villas Rubin Resort, najdes na ruznych webovkach :mavam:

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 14.03.18 16:07

Díky holky, mrknu na to. Já jsem byla párkrát s rodiči přímo v Pule ale tam mi to tenkrát přišlo spíš vhodnější na ty výlety ale ne na pobyt. S mužem jsme byli na Krku ale tak daleko teď nechceme.

@llaawe četla jsem, že v Medulinu je písečná pláž, tam jste byli? Jak velké je to město? A je tam jen kemp nebo i nějaké apartmány?

@ivulebobule díky za odkaz :)

stonožka12
Kecalka 487 příspěvků 7 inzerátů 14.03.18 16:33

Ona Istrie moc těch písečných pláží nemá, převládají zde skály, takže i betonová plata. Nám se taky víc jižně cestovat nechce, takže jezdíme do hotelu Delfin u Poreče, vybavení pro děti ideál (hřiště, borovicové hájky se stínem u pláže, bazén, animační program…), ta pláž je kousíček oblázková, zbytek beton a skály.

llaawe
Stálice 76 příspěvků 14.03.18 16:38

@Verca1989 No my byli juknout jen v kepmu než jsme odjížděli. Je to takové hezké malebné městečko ani velké ani malé :D Nestihli jsme vše prozkoumat bohužel

Novaska
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 14.03.18 16:59

Není to teda asi úplně tam kam hledáte ale kdybyste chtěla fakt někam, kde je super pro děti a krásné pláže, tak mi máme vyzkoušený Solaris beach resort - je to v Šibeníku a je to prostě TOP dovolená, nádherné čisté pláže, žádní ježci, pozvolný vstup do moře a neskutečné vyžití pro děti, vodní sporty, bazény, brouzdaliště, minigolf, animace, herny, aquapark, vše laděno do pirátského stylu, přikládám pár fotek pro inspiraci z naší dovolené minulé léto, jinam bychom už nejeli opravdu jsme si tam nepřipadali jako v chorvatsku, jeli jsme na doporučení známých a fakt pecka :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >