Poradíte kočárek? :-) Mám indicie :-D

211
20.7.15 09:05

Poradite kočárek? :-) Mám indicie :-D

Ahoj, prosím zkušené maminky o radu. Hledám nějaký kočárek s většími koly, odpruzeny, který houpe a dá se s ním dobře manipulovat ( nájezd na obrubník - abych se o něj nemusela zapirat nohou, abych ho zvedla ), chtěli bychom ho brát i na běhání nebo in - line brusle, do přírody… Ale zároveň abych se s ním sama otočila v obchodě a nevybourala to tam…A aby se mi do košíku vešel nějaký nákup ;-)

Všech těch malých pidi koleček se přímo bojím :-D

Děkuji moc za tipy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7084
20.7.15 09:13

@allien12 Já bych ti doporučila Baby Jogger. Osobně ho nemám, ale mám dvě kamarádky, které ho mají a podle mě výborně splňuje kombinaci sportovního a městského kočárku. Odpružený je skvěle, jen s tím houpáním nevím. Má i celkem velký nákupní košík, není moc těžký a je skladný do auta. Jsou varianty trojkolka i čtyřkolka, s většími kolečky a víc sportovní je třeba Baby Jogger City Elite, ten má jedna z kamarádek. Druhá má City Mini GT, ten má menší kolečka, ale vezla jsem ho jednou na výletě v lese přes kameny a kořeny a byla jsem překvapená, co zvládne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
20.7.15 09:16

@Hoa Mai Moc děkuji za tip. Já viděla obrázky spíš s menšima koleckama, tak jsem ho vylučovala, ale mrknu na něj :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7084
20.7.15 09:20

@allien12 Ony jsou s těmi menšími kolečky častější, ale třeba ten City elite má kolečka fakt docela velká. Nebo potom ještě Baby Jogger Summit, ten má stejné přední kolečko jako Elite, ale ještě větší ty zadní. Ale podle toho, jaký terén jsem sjela s tím Mini GT, tak bych řekla, že ten Elite je dostačující na cokoliv. Otázka je, jestli budeš chtít trojkolku, u ní je třeba si zvyknout na menší stabilitu třeba při nájezdu na obrubník, kdy ten kočárek stojí chvilku jen na tom předním kolečku. Ale to je spíš o zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
20.7.15 09:26

@Hoa Mai : nejdříve jsme trojkolku moc nechtěli, ale teď uz zvazujeme všechno :-) Koukala jsem a nevypadá špatně… Jen se taky trochu bojím výsledné ceny… V základní výbavě nic moc…všechno dokoupit… Plastenku, tašku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 09:31

Ahoj, měla jsem podobné nároky, nakonec jsem si nechala přivézt I'Coo Peak Air 4 2014. Splňuje vše, jen je trochu těžší (prostě teréňák ;) ) a jdfiná nevýhoda - má menší košík (ale to už je maličkost v porovnání s tím, že má iplně vše, či jsem chtěla (houpání, nafukovací kola, integrovanou síťkovaná, trojkombinace, prehazovatelná rukojeť, nastavitelná výška rukojeti, kvalitní materiály atd)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
20.7.15 09:38

@Petrusska007

Děkuji za tip. A tím těžší myslis jako že se s ním nadre člověk třeba při tom najizdeni na obrubník, do MHD?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7084
20.7.15 09:46

@allien12 to sice jo, ale člověk nemusí mít všechno originální. Třeba zrovna tu pláštěnku můžeš koupyt úplně obyč., tašku klidně taky. Je sice pravda, že i tak to nestojí málo, ale z osobní zkušenosti ti můžu říct, že se to vyplatí. Mě taky nestál kočárek zrovna málo, taky jsme dokupovali hodně doplňků, ale je kvalitní, variabilní, má všechno, co potřebuju a stačí mi bohatě jeden kočárek. Jezdím s ním od narození syna až doteď, nepotřebuju ani golfky. Kdybych vybírala znova, tak bych se rozhodla stejně. Kvalitní kočárek vám vydrží na víc dětí a dá se případně dobře prodat, takže se ti část nákladů časem vrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
20.7.15 10:03

@Hoa Mai : tak jestli se to dá tam nějak pohodlně pridelat tak urcitě postačí i něco neoriginalni :-) To je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 10:04

Ja mam Roan Marita. Byl levny, je to vybornej houpak, velka kola, vhodna do terenu, retro design. Jiste jsou lehci a skladnejsi kocarky, urcite mají otocna kolecka sve vyhody, nemam prehazovaci rukojet… Ale jsem moc spokojena! Velka prostorna korba, a paradni pohoupani, idealni do terenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2571
20.7.15 10:11

Záleží, jak často ho chceš skládat a nakládat do auta.

Z méně skladných bych klidně volila nějakou hlubokou Inglesinu a pak sporťák.

Já skládala každý den a mám Jané Slalom Pro limited (jen pro český trh). Teď bych volila TFK.

Ještě super značka je Bebecar a Emmaljuga (ty jsou krásně houpací a mají velká kola i košík).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
20.7.15 10:15

Jestli chceš kočárek na běhání a brusle, tak to je nejlepší trojkolka s ruční brzdou. Asi nejvíc houpací trojkolka, kterou jsem já osobně viděla, byl Peg Perego GT3. S tím najížděním na obrubníky - není pravda, že budeš manipulovat s kočárkem na jednou kolečku, to je právě chyby, která se často dělá a pak se kočárek vyrovnává. Když s ním budeš najíždět správně, tak se ti to prostě nestane. Já s ním manipulovala na jednou kole jenom v lese, kde se mi zadní kolečka jaksi nevešla na zem. Já mám teda Jané Slalom Pro. Ty Baby Jogger jsou teď asi nejčastěji kupované a momentálně bych řekla, že mají asi nejlepší možnost servisu a doplňků k dokoupení. Hodně si na sport chválí TFK Joggster - má pevně dané přední kolečko bez aretace, což je pro opravdu sportovní kočárek nejideálnější, protože je potřeba mít přední kolečko co nejpevnější a nehrozí, že se aretace povolí. To potom ale už stěžuje tu manipulaci, než když je kolečko otočné, ale to je na zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
20.7.15 10:16

A jinak, na malý mimčo jsem taky měla Maritu, ta houpe bezvadně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 10:17

TAky máme Icoo Peak Air - pro mě nevýhoda-malý košík a nemá větratelnou boudičku na léto…jinak tíhu poznám jen, když dávám kočárek do auta - mám 53 kg a do auta ho dám, sice bych to nechtěla dělat 10× denně, ale dá se. S kočárkem v pohodě po zadních vyjedu a sjedu 4 schody. Otočná přední náprava je k nezaplacení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
20.7.15 10:18

@lucie505 Taky ho mám a jsem maximálně spokojená. I jsem často skládala do auta a neměla jsem s tím problém. Na bruslích jsem s ním taky byla, dalo se, ale úplně ideální to nebylo. Běhat jsem s ním také byla a to bych řekla bez problému.
A nemám tedy problém ani v obchodě nebo při najíždění na obrubník :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama