Poradíte? Která asistovaná reprodukce je nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkahot
Povídálka 27 příspěvků 04.01.17 22:34
Poradíte? Která asistovaná reprodukce je nejlepší?

Doporučíte kliniku by nám pomohla aniž bychom si nemuseli brát hypotéku… Potřebujeme IVF s DO.
Zatím mi to přijde, že čekají nadité peněženky a my jsme jim volní ač mají smlouvu s mou pojišťovnou…

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Janli
Kelišová 5994 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 22:42

Všude je to prakticky stejné. Pojišťovny platí, co musí ze zákona a zbytek si platíte vy. Minimálně vytáhneš z kapsy kolem 25tisíc a k tomu ještě dojíždění. Vybírej podle doporučení a úspěšnosti kliniky ne podle ceny. Je levnější zaplatit vyšší cenu na lepší klinice než platit opakované IVF na té sice levnější, ale horší.

1Marci
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 04.01.17 22:46

@jitkahot Ten pocit chodící peněženky znám, proto jsem taky odešla z jedné známe kliniky, kde jsem se prostě necítila dobře :? Nevím, co znamena zkratka DO, ale my dali za IVF cca 23 tis., přesne už si nevzpomínám. Nepises, ktere město, je ti to jedno?

Ginuš
Hvězda diskuse 37932 příspěvků 04.01.17 22:57

DO znamená darovaná vajíčka?

Marlovee
Povídálka 33 příspěvků 04.01.17 23:11

@jitkahot Ahoj,odkud jste? My zrovna vybíráme v Brně, momentálně je náš favorit Reprogenesis…Fi­nancí se bojím hodně, chtěli jsme si koupit domeček, no radši jsme to odložili :(

1Marci
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 05.01.17 07:40

@Marlovee My byli právě v Reprogenesis a spokojenost. Podařilo se hned na poprvé a čekáme holčičku :palec: Držím palce, aby to vyšlo.

Radunka87
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 05.01.17 07:43

Poradite mi v Ostrave? zatim chodim do fertimed a mam za sebou dve neuspesne iui..zacinam. ivazovat nad ivf. dekuji

Marlovee
Povídálka 33 příspěvků 05.01.17 11:01

@1Marci Jee,tak to je krásné :potlesk: Taky držím pěsti ať všechno dobře dopadne!

jitkahot
Povídálka 27 příspěvků 05.01.17 19:58

@1Marci Město je mi prakticky jedno. Auto zvládne i delší cestu. tuto chvíli bydlíme v Pze a hledáme v tomto městě. Už jsme uvažovali o jízdě klidně do Brna.

jitkahot
Povídálka 27 příspěvků 05.01.17 19:59

@Ginuš DO je Darované Oocyty :)

jitkahot
Povídálka 27 příspěvků 05.01.17 20:00

@Marlovee Děkujeme! :)

jitkahot
Povídálka 27 příspěvků 05.01.17 20:12

@Marlovee Bydlíme kousek za Prahou. Byli jsme v jedné klinice a dle ceníku (ač mám ještě IVF na pojišťovnu) nás to mělo vyjít od 30 tis. do cca 80 s tím, že ještě přišla zálohová faktura na náklady spojené s dárkyní ve výši 50 tis… :think: Huustý co?

Marlovee
Povídálka 33 příspěvků 05.01.17 20:28

@jitkahot Noo,tak to je mazec :cert: Ještě když před někým projevím obavy, že napoprvé se to ani nemusí povést a dotyčná mi odpoví Vždyť je to hrazené, tak co?! :zed: :zed:

jitkahot
Povídálka 27 příspěvků 05.01.17 21:25

@Marlovee Když jsme viděli tu jejich rychlost reakce (první návštěva kde už nám vrazili ceník - v pořádku, ihned měl dát byčíky na kontrolu - stále probíhá ta první seznamovací návštěva, vyfasovala jsem recepty do lékárny, plán na čtvrt roku dopředu co, jak, kde… a druhý den ráno v mejlu ta zálohová faktura). Bylo tam toho víc… Doma jsme rozdejchávali tu rychlost a mejl byl poslední kapka.

V tuto chvíli máme v plánu zkusit další společnost Gennet. První (www) dojem je dobrý. Tak snad… :)

1Marci
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 05.01.17 21:39

@jitkahot Tak v tom případě ta cena bude opravdu vyšší, vždyť jen darkynim, co jsem zaslechla v ruznych reklamách v rádiu, nabízí za vajíčka kolem 20 tis. Ale urcite bez ohledu na cenu, takový přístup by se mi taky nelíbil. Sama se tam musíš cítit dobře a mit k nim důvěru, jinak je to všechno zbytecne…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >