Poradíte kvalitní polštář z dutého vlákna?

154
8.7.09 22:30

Poradíte kvalitní polštář z dutého vlákna?

Ahoj,
svým holkám jsem před rokem kupovala polštáře z dutého vlákna. Podle prodavačky velmi kvalitní a neměly by se brzy slehnout. Přestože jsou vyvařovací a prala jsem je za tu dobu asi třikrát a to jen na 40°C, jsou dnes skoro placaté a vůbec ne nadýchané, jak jsem si představovala.
Chci kupovat nové, a tak bych chtěla poradit značku, která se brzy neslehne a vydrží praní i na více stupňů.
Budu moc vděčná za tipy.
Díky

PS: máme tyto http://www.byt-textil-skodak.cz/…varovaci.htm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16095
8.7.09 22:31

já teda extra neporadím, měli jsme již víc značek a slehly se všechny, zatím nejlepší mi přišel od scanu, který se dá doplnit, je na zip. takže když se ti slehne, dokoupíš náplň a je to, byl ale drahý, tuším kolem 700,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
8.7.09 22:35

Ahoj, mám asi rok z Ikea Gosa dasa, trošku se slehl. ale ne moc, pořád mám dostatečně pod hlavou. Ale neprala jsem, tak nevím, jak by zareagoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16500
8.7.09 22:41

My mame znacku Klinmann s kulickami, znacku konkretne uz nevim, mame je uz hodne dlouho, slehle nejsou, prala jsem je nekolikrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
9.7.09 09:09

Ahoj,
my máme též Klinmam - polštář na zip a uvnitř jsou v dalším prodyšném obalu ta dutá vlákna. Takže když peru, tak „vnitřní“ polštář vyndám a peru pouze vrchní potah, který je silný, takže se nepropotí až na náplň. Tudíž je stále nadýchaný :lol: .
Jo a kupovala jsem v akci v Makru, stál asi 500,– Kč. Šťastný výběr Reed

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
857
9.7.09 10:56

Duté vlákno neporadím, ale holky spí na ortopedických polštářích z „líné pěny“ a ty zatím vypadají hodně trvanlivě, ke všemu mají hádám velké zdravotní plus.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1371
9.7.09 11:13

Ahoj, my máme scan quilt natur, koupili jsme je s 50% slevou, takže vyšel kus na 750,– náplň si můžeš regulovat dle potřeby ubereš či přidáš, jsou fajn, zatím nejlepší, co jsme měli…, ale na rovinu, měla jsem tu čest spát na polštáři z líné pěny a tohle spaní mi přijde nepřekonatelné. Brzy do nich půjdeme, nejlépe ještě letos k vánocům. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
9.7.09 21:24

co je polštář z líné pěny? nehodíte někdo odkaz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
10.7.09 08:25

Ahoj,
tak třeba tady
http://www.klinmam.cz/…ina-pena.php

Reed

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
857
14.7.09 11:26

Jj, já je tedy kupovala u Dormea, šla na ně jeden čas taková strašně vlezlá televizní reklama (nesnáším nakupovat něco podle televizní reklamy), ale cena byla opravdu výhodná, já si tenhle polštář nějaký čas předtím kupovala ve zdravotních matracích skoro za trojnásobek. Ony ty dormeácké byly tedy o dost menší (takže té drahé pěny v nich bylo o dost míň), ale pro děti mi to přišlo právě proto dobré. Jinak mé potížistické páteři tenhle polštář opravdu prospěl. Mám ho asi 2 roky a holky 1,5 roku a zatím nedoznaly náznak nějaké újmy.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
14.7.09 16:01

já nakoupila v ikei - jeden polštář 500

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...