Poradíte mi, co to může být

Anonymní
16.6.21 17:15

Poradíte mi co to může být

Co to prosím může být? Syn má v sobotu měsíc je plně kojen má to po rucickach na bříšku pod krkem pusince a dokonce i na zádech. Na potraviny si dávám pozor jim v podstatě furt dokola to stejný od porodnice ještě jsem nezkusila novou potravinu. A práci prášek používám také stále stejný. Nemáte prosím nějaká podobnou zkušenost s takovým pupinky? Či vyrazkou… :think: reálné je toho mnohem více na fotce to nejde tolik vidět…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6043
16.6.21 17:33

Nejsou to potničky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
16.6.21 17:38

Můžou to být potnicky a může to být klidně reakce na prací prášek. V čem peres? Dáváš máchání navíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7309
16.6.21 17:39

Můžou to být potnicky, nech ho jen v plence

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12779
16.6.21 17:48

Taky myslím, že potničky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
16.6.21 18:40

Taky bych rekla potničky. Dej si pozor at není moc nabaleny, nech ho co nejvíc větrat, ve vedrech at je doma klidně jen v pleně. Dcera měla taky jako mimino, myslím ze jsme mazali sudokremem a dá se potírat černým čajem nebo v tom vykoupat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.21 18:46
@ProfZav píše:
Můžou to být potnicky a může to být klidně reakce na prací prášek. V čem peres? Dáváš máchání navíc?

Používám lovelu, myslíš že by přišla ta reakce az teď? Když v tom peru od začátku :think:

• Citovat
  • Nahlásit
16.6.21 22:10

Za me novorozenecke akne, mely to obe me deti kolem toho 1.mesice, prvni dite to melo po cele tele i obliceji, druhe dite to melo pouze na obliceji. Zmizi to samo do nekolika tydnu, neleci se to. Lze koupat v cernem nebo rapikovem caji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
16.6.21 22:37
@Anonymní píše:
Používám lovelu, myslíš že by přišla ta reakce az teď? Když v tom peru od začátku :think:

Možné to je. V kombinaci s horkem třeba. Zkus přidat máchání navíc, uškodit to nemůže, zbaví to látku zbytku gelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 12:25
@oligenerallogin píše:
Za me novorozenecke akne, mely to obe me deti kolem toho 1.mesice, prvni dite to melo po cele tele i obliceji, druhe dite to melo pouze na obliceji. Zmizi to samo do nekolika tydnu, neleci se to. Lze koupat v cernem nebo rapikovem caji.

Také jsem se tomu prisuzovala co jsem hodně četla s zkoumazala… A pokud to vymizne může se to i vrátit?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 12:26
@ProfZav píše:
Možné to je. V kombinaci s horkem třeba. Zkus přidat máchání navíc, uškodit to nemůže, zbaví to látku zbytku gelu.

Dobre zkusím uvidíme. A děkuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
17.6.21 14:39
@Anonymní píše:
Také jsem se tomu prisuzovala co jsem hodně četla s zkoumazala… A pokud to vymizne může se to i vrátit?

Nene, vyskytujete se to pouze po narozeni v prvnich 3 mesicich zivota, nejcasteji prave kolem toho prvniho mesice. Je to pouze chvilkova mene esteticka zalezitost, neboli to, nesvedi to. :-) Je to hodne caste, obe me deti to mely a trvalo to tak 2-3 tydny, nez se postupne procistily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
17.6.21 16:26

Zkus potirat cernym cajem. Vypada to na akne. Neboj zmizne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat