Poradíte mi jak dokrmovat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1964
8.10.21 10:07

Lahvičku klidně zkusit můžeš, já ji nemám, tak píšu s čím mám zkušenost. Já dávala nejdřív oběd (zelenina, maso, žloutek, lepek, celý vajíčko), potom večeři (kupovaný mléčný kaše, hustý zeleninový polívky od oběda). S ochunáváním sem začala ve 4 měsíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 12:34
@maruš85 píše:
Lahvičku klidně zkusit můžeš, já ji nemám, tak píšu s čím mám zkušenost. Já dávala nejdřív oběd (zelenina, maso, žloutek, lepek, celý vajíčko), potom večeři (kupovaný mléčný kaše, hustý zeleninový polívky od oběda). S ochunáváním sem začala ve 4 měsíci

Děkuji moc :andel: a kojila si jo? A za jak dlouho si tam vse vyzkoušela? Mám v plánu teď po měsíci přidat ten žloutek s masem a po 14 dnechbzjusit to ovoce :kytka: díky

• Citovat
  • Nahlásit
569
8.10.21 12:43

A tys ji doted do zeleniny nedavala zadny tuk? K zelenine musi byt vzdy tuk, jednak kvuli vstrebavani vitaminu (nektere bez tuku nejdou), a druhak kvuli traveni, aby nebyl tuhy bobek prave.

Mas to tak nastudovany ale zaklad ti nejak utekl :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1964
8.10.21 13:55

Přesně už si to nevybavuju, ale v půl roce už malá maso jedla a žloutek taky. Je to spíš na tobě, jak rychle budeš chtít postupovat a jak to mimču sedne a co bude chutnat. Je super i lehce orestovat zeleninu a potom ji uvařit a mixnout. Restováním tam dodáš tuk a taky to bude trošku jinak chutnat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 15:24

@JezinkaBezinka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a to víš jak že mi to uteklo? Dávám příkrmy od Hippu bio ty první mrkvicky, první dýně apod. Včera jsem šla koupit tuk právě proto že ode dneška vařím řepu, cuketu a vše tyto zeleniny, co od hippu nejsou dostupné tak zas klídek :mrgreen: :palec:. Krom toho prý formulovany bobek modelinove hustoty je prý naprosto v pořádku po prikrmech. Takže tak :D

@maruš85 jo děkuji moc
Mám v plánu příští týden právě ;) zavit s masem :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
569
8.10.21 20:28
@Anonymní píše:
@JezinkaBezinka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a to víš jak že mi to uteklo? Dávám příkrmy od Hippu bio ty první mrkvicky, první dýně apod. Včera jsem šla koupit tuk právě proto že ode dneška vařím řepu, cuketu a vše tyto zeleniny, co od hippu nejsou dostupné tak zas klídek :mrgreen: :palec:. Krom toho prý formulovany bobek modelinove hustoty je prý naprosto v pořádku po prikrmech. Takže tak :D@maruš85 jo děkuji moc
Mám v plánu příští týden právě ;) zavit s masem :palec:

Nikde jsi nepsala, ze kupujes sklenicky :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
8.10.21 20:57

Tak to bohužel nevím, nejsem žádný odborník, o kojení se pouze zajímám a mám něco načteno z různých článků a profilů LP, tak jsem se snažila poradit alespoň takhle :)
Ale… tipovala bych že buď ano a nebo že jde o to v jakém je v tom okamžiku dítě rozpoložení, jestli už nemá až moc velký hlad atd. Obecně se taky říká, že i bojkotující děti bývají ochotné se přisát v noci, poránu, v polospánku nebo třeba v šátku/nosítku.

A na lahvičku fakt bacha, tu se ti bude snažit každá LP rozmluvit, že kazí přisátí… A prý se to týká i těch speciálních pro kojené děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 02:17
@JezinkaBezinka píše:
Nikde jsi nepsala, ze kupujes sklenicky :dance:

Tak hned nestojím že mám prd nastudováno :lol: :roll: pokud vím, v hippu v bio kvalitě je jen mrkev a voda. Tak asi až tak jasne jak píšeš to neni ;) leda ze Hipp ví taky prd :lol: :lol: :lol:
@Yxc28 děkuji. Právě jsem dnes mluvila s LP a naopak kase mi tak nwjak potvrdila ze by nedávala ještě a co se týče lajve, tak podávat klidně a mám zkusit v noci a k obědu dávat cajik/vodu, že už v 5,5m je na pozdější bojkot kojeni velka. ;) je fakt že má i duduna a v porafku. Pry už v tomto věku dokáží rozeznat prso oflasky a už je to v pohodě ;)

• Citovat
  • Nahlásit
20
9.10.21 10:17
@Anonymní píše:
Tak hned nestojím že mám prd nastudováno :lol: :roll: pokud vím, v hippu v bio kvalitě je jen mrkev a voda. Tak asi až tak jasne jak píšeš to neni ;) leda ze Hipp ví taky prd :lol: :lol: :lol:
@Yxc28 děkuji. Právě jsem dnes mluvila s LP a naopak kase mi tak nwjak potvrdila ze by nedávala ještě a co se týče lajve, tak podávat klidně a mám zkusit v noci a k obědu dávat cajik/vodu, že už v 5,5m je na pozdější bojkot kojeni velka. ;) je fakt že má i duduna a v porafku. Pry už v tomto věku dokáží rozeznat prso oflasky a už je to v pohodě ;)

To se mi nějak nezdá upřímně… Šlo o LP z Mamily nebo o nějakou sestru z porodnice s rychlokurzem od Laktační ligy? Je taky LP a LP, je třeba si vybrat dobře… A bojkotovat můžou i děti třeba desetiměsíční, roční… Ani u těch to fakt není samoodstav, jak si často mylně všichni myslí. Zkusila bych LP z Mamily, popř. pokud se ti už nechce jinou kontaktovat, zkus si alespoň načíst o bojkotech na stránkách Mamily.
Plus jak jsem psala, na IG na profilu najdisicestu je moc fajn LP, co píše o různých problémech s kojením. O bojkotu tam má dokonce i setřízené téma o 11 příspěvcích :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
569
9.10.21 13:05
@Anonymní píše:
@Yxc28 děkuji. Právě jsem dnes mluvila s LP a naopak kase mi tak nwjak potvrdila ze by nedávala ještě a co se týče lajve, tak podávat klidně a mám zkusit v noci a k obědu dávat cajik/vodu, že už v 5,5m je na pozdější bojkot kojeni velka. ;) je fakt že má i duduna a v porafku. Pry už v tomto věku dokáží rozeznat prso oflasky a už je to v pohodě ;)

Se hned neurazej a misto toho cti poradne, co ti lidi pisou :palec:

A co vi firma vyrabejici detske zbozi si nedelam zadne iluze, jim nejde o ti, aby to bylo zdrave pro deti, ale jak udelat nejlepe reklamu a vydelat na lidech, kteri reklame uveri :palec: A neboj, sama jsem uz naletela vickrat (naposled jsem uverila nadobi pro deti, kde po nastudovani jsem zjistila, ze obsahuje melamin, ktery po styku s potravinami je rakovinotvorny a bylo to normalni nadobi z DM).

Tak bud se ptas a chces slyset neco poucnyho nebo chces slyset jen co se ti hodi… :think: Ja uz tu nikdy nevim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat