Reklama

Poradíte mi, prosím, dobrého dětského zubaře v okolí Zlína?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monetmald
Nováček 7 příspěvků 09.01.18 13:20
Poradite mi prosim detskeho Zubare dobreho v okoli ZLina?

Prosim poradite mi dobreho zubare pro deti v okoli ZLina? Muze byt i Luhacovice, maximalne Uh.Brod. Maly ma 3.5 roku ale boji se doktoru.Tak potrebuji nekoho opravdu s Andelskym chovanim. JInak to nedame. Nasli jsme malemu 2 dirky na zubech tak to chci nechat zkontrolovat.Ale fakt u nekoho kdo to umi s detmi! Dekuji moc za pomoc!!

Reklama

Reakce:

Monique123
Stálice 69 příspěvků 09.01.18 13:55

Chodíme k paní doktorce Rygálové, teď se vdala a je Kostrbelová, myslím :) minule tam měla klučinu, měl snad 8 roků, ale ty scény na vytrhnutí mléčného zubu, takový křik není ani u porodu :mrgreen: :mrgreen: Ale zvládla to i s takovým hysterákem

Ketris
Echt Kelišová 9341 příspěvků 09.01.18 14:44
:mavam:

monetmald
Nováček 7 příspěvků 10.01.18 14:20

Aha..dekuji moc! podivam se zda bere nove pacienty ;)

Kačka304
Nováček 1 příspěvek 10.01.18 21:38
Analgosedace Zlín

Prosím poradí někdo, kdo ve Zlíně a okolí nabízí analgosedaci i pro dítě? Popřípadě velmi hodnou a hlavně trpělivou paní zubařku, která zvládá hysterické děti? Děkuji moc za rady.

monetmald
Nováček 7 příspěvků 12.01.18 08:32

Takze neberou… Hm.. Skoda..
Uz jsem obvolala 3 ordinace a nikde neberou… :roll: :,(

zaba.zabinka
Nováček 3 příspěvky 12.01.18 09:11

Chodím k p. Benešové - http://www.domident.cz/
V létě ještě přijímala nové pacienty, tak zkuste. Je taková mladá, vše vysvětlí, jsem s ní velice spokojená.

monetmald
Nováček 7 příspěvků 13.01.18 07:20
@zaba.zabinka píše:
Chodím k p. Benešové - http://www.domident.cz/
V létě ještě přijímala nové pacienty, tak zkuste. Je taková mladá, vše vysvětlí, jsem s ní velice spokojená.

Dekuji moc! Podivam se na ty stranky a skusim tam zavolat.Jste hodna!

monetmald
Nováček 7 příspěvků 13.01.18 07:22
@monetmald píše:
Dekuji moc! Podivam se na ty stranky a skusim tam zavolat Je dobra i k detem?Mam obavy kvuli synovi prave…Jste moc hodna!

zaba.zabinka
Nováček 3 příspěvky 13.01.18 09:56

Rádo se stalo. Najít dobrého zubaře je v dnešní době docela nadlidský úkol.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >