Poradíte mi, prosím, dobrého dětského zubaře v okolí Zlína?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monetmald
Nováček 7 příspěvků 09.01.18 13:20
Poradite mi prosim detskeho Zubare dobreho v okoli ZLina?

Prosim poradite mi dobreho zubare pro deti v okoli ZLina? Muze byt i Luhacovice, maximalne Uh.Brod. Maly ma 3.5 roku ale boji se doktoru.Tak potrebuji nekoho opravdu s Andelskym chovanim. JInak to nedame. Nasli jsme malemu 2 dirky na zubech tak to chci nechat zkontrolovat.Ale fakt u nekoho kdo to umi s detmi! Dekuji moc za pomoc!!

Reklama

Reakce:

Monique123
Stálice 63 příspěvků 09.01.18 13:55

Chodíme k paní doktorce Rygálové, teď se vdala a je Kostrbelová, myslím :) minule tam měla klučinu, měl snad 8 roků, ale ty scény na vytrhnutí mléčného zubu, takový křik není ani u porodu :mrgreen: :mrgreen: Ale zvládla to i s takovým hysterákem

Ketris
Echt Kelišová 9245 příspěvků 09.01.18 14:44
:mavam:

monetmald
Nováček 7 příspěvků 10.01.18 14:20

Aha..dekuji moc! podivam se zda bere nove pacienty ;)

Kačka304
Nováček 1 příspěvek 10.01.18 21:38
Analgosedace Zlín

Prosím poradí někdo, kdo ve Zlíně a okolí nabízí analgosedaci i pro dítě? Popřípadě velmi hodnou a hlavně trpělivou paní zubařku, která zvládá hysterické děti? Děkuji moc za rady.

monetmald
Nováček 7 příspěvků 12.01.18 08:32

Takze neberou… Hm.. Skoda..
Uz jsem obvolala 3 ordinace a nikde neberou… :roll: :,(

zaba.zabinka
Nováček 3 příspěvky 12.01.18 09:11

Chodím k p. Benešové - http://www.domident.cz/
V létě ještě přijímala nové pacienty, tak zkuste. Je taková mladá, vše vysvětlí, jsem s ní velice spokojená.

monetmald
Nováček 7 příspěvků 13.01.18 07:20
@zaba.zabinka píše:
Chodím k p. Benešové - http://www.domident.cz/
V létě ještě přijímala nové pacienty, tak zkuste. Je taková mladá, vše vysvětlí, jsem s ní velice spokojená.

Dekuji moc! Podivam se na ty stranky a skusim tam zavolat.Jste hodna!

monetmald
Nováček 7 příspěvků 13.01.18 07:22
@monetmald píše:
Dekuji moc! Podivam se na ty stranky a skusim tam zavolat Je dobra i k detem?Mam obavy kvuli synovi prave…Jste moc hodna!

zaba.zabinka
Nováček 3 příspěvky 13.01.18 09:56

Rádo se stalo. Najít dobrého zubaře je v dnešní době docela nadlidský úkol.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama