Poradíte mi prosim jak na to

Anonymní
2.6.20 23:12

Poradíte mi prosim jak na to

Ahoj, prosím radu :?, je mi 20 let s přítelem jsem 7 let, jemu bude 23 a toužíme po mimču… 5 let jsem brala HA a za 3 měsíce to budou 2 roky co jsem je vysadila, od te doby mame nechraneny pohlavní styk, ale mimco jaksi nikde :?, neni to že by jsme se od tebe doby porad snažili.
U doktorky jsem byla nedávno a dělala mi zatím jen cytologii, mam nepravidelnou ms a s tim nic nedela.
S pritelem spolu spime takjak to na nas přijde :D někdy i během ms ( po důkladné hygiene),
Neporadila by jste mi nektera jak otěhotnět :??
nevim jestli to neni divne ze nejsem tehotna když HA neberu skoro 2 roky :?, gyndarka zatim nic neříká jen něco o CARU, jen nevim ani co to je :?.
pomáhá opravdu kontryhelovy čaj??
budu vdecna za jakou koliv radu ;).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15223
2.6.20 23:20

Nejdřív si kup ovulační testy a zjisti, kdy a zda vůbec máš ovulaci. Další možnost je měření bazální teploty. Také by bylo vhodné, aby si partner nechal udělat spermiogram. To jsou základní kroky k řešení neplodnosti. Místo kontryhele doporučuju Gynex, je spolehlivější a ověřený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 23:25

Ahoj,
měla jsem to asi tak nějak podobně jako ty…poté, co jsem vysadila HA, tak cca 2 roky snažení / nesnažení o mimčo a furt nic.. Menstruace absolutně nepravidelná.
Do CARu jsem se taky objednala, protože nás to pak už s manžou trochu znervozňovalo a mimčo jsme už chtěli. Ten CAR je vlastně klinika, kde ti pomůžou otěhotnět…ať už více či méně přirozenou cestou.
My tam absolvovali vstupní vyšetření, kde mi zjistili, že mám hodně vajíček, ale neuvolňují se. Takže jsme pak řešili to, aby se mi vůbec spouštěla ta menstruace…plánovali nám pohl. styk tak, aby se to podařilo, píchala jsem si injekce nějakých hormonů doma do břicha…no…když to zkrátím…po nějakých 3měsících neúspěchů i ve slavném CARu, a poté, co začali nabízet umělé otěhotnění, jsme se na to s manžou vyprdli a…užívali jsme si. Jeli jsme na dovču, tam se pořádně ztřískali vínem a po jedné divoké noci ve stanu jsem za tři měsíce zjistila, že jsem těhotná. Takže asi tak.
Za mě - i když ti to asi říká víc lidí - tak vyprdni se na to, nech tomu úplně volný průběh (pokud ti teda nezjistí doktoři nějakou vyloženě vadu) a zkuste si fakt udělat nějaký čas jen pro sebe vy dva. Aniž byste se snažili o mimčo. Je to hodně o hlavě.
Přeji moc štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
4263
2.6.20 23:25

Na ovulační testy se z vysoka vykašli. Začni pít kontryhelovy čaj. Otěhotněla jsem takhle 2× při nepravidelne ms. Aspoň to zkus. Zbytečné vyhazovat prachy za ovulační testy které nejsou spolehlivé,(sám mi to řekl známý gynekolog)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15223
2.6.20 23:31

Děvčata, pokud dva lidi ve dvaceti letech nemůžou už dva roky otěhotnět, tak to není ani o hlavě, ani o kontryhelu, ale nejspíš je v tom nějaká funkční porucha.
Anonymní slunečnice - bylo by fajn alespoň znát základ své diagnózy než začneš někomu radit. Máš syndrom polycystických vaječníků a při tom se otěhotnět dá i přirozeně. To zakladatelka nemá, protože by to bylo vidět při prvním ultrazvuku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 23:43

Poslední dobou mi není nějak dobře, zvracim a mam občas průjem sem tam mě boli pod břichem a picha mě vajecnik ( nekdy levej a nekdy se stridaji ).
takze si zajdu k doktorce a zaroven si s ni promluvim o dalsich krocich, ale strašně se toho bojim :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 23:44

@Janli Psala jsem jen vlastní zkušenost, pokud vím, tak zakladatelka se ptala na jakoukoliv radu a zřejmě si podle svého vybere to, co uzná za vhodné ;) PS moje gynekoložka mi při ultrazvuku o polycys. vaj. nic neřekla..to až ten CAR.
Mějte se hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
2009
2.6.20 23:48

Je ti 20, 5 let jsi brala HA a 2 roky jí nebereš. Kde jsi vlastně vzala HA ve třinácti??? Pochybuju že ti jí napsal doktor, když jsi byla pod zákonem. A od 18 se snažíte o miminko. Tak určitě trolle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 23:52

@Serpentini
zadny troll 8)
napsal mi ji normalne doktor :), tak jasny ze jsem tam nebyla sama ale s mamkou že jo :D.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 23:53

@Serpentini
jinak ja chtela poradit a ne tu rozebirat kde jsem vzala antikoncepci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
972
3.6.20 00:00
@Serpentini
@Serpentini píše:
Je ti 20, 5 let jsi brala HA a 2 roky jí nebereš. Kde jsi vlastně vzala HA ve třinácti??? Pochybuju že ti jí napsal doktor, když jsi byla pod zákonem. A od 18 se snažíte o miminko. Tak určitě trolle :roll:

Napadlo mě úplně to samé.. ve 13 antinu? Blbost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4063
3.6.20 00:03

Ahoj,
Urcite bych zasla na vysetreni. Problem muze byt jak v tobe, tak v priteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
3.6.20 00:04

Ve 13 antikoncepce? No pokud je to pravda tak se ani nedivim, ze nemuzes otehotnet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.20 00:21

Vy se divíte ve 13 antikoncepci? Když jsem byla já v tomhle věku, spolužačky to měly napsaný běžně, psalo se to na pleť. Dneska se od toho už ustupuje, ale tenkrát to gyndaři napsali skoro každé, když přišla s maminkou, že kožní říkala…

Jinak já bych si nejdřív být tebou pohlídala tu ovulaci. Zkus ovulační testy. A uvidíš. Když to přesto nepůjde, pak bych vyrazila do toho CARu. :) Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
15223
3.6.20 00:21
@Anonymní píše:
@Janli Psala jsem jen vlastní zkušenost, pokud vím, tak zakladatelka se ptala na jakoukoliv radu a zřejmě si podle svého vybere to, co uzná za vhodné ;) PS moje gynekoložka mi při ultrazvuku o polycys. vaj. nic neřekla..to až ten CAR.
Mějte se hezky.

Pak je to chyba gynekoložky. Tohle je základní diagnóza, kterou by měla poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama