Poradíte mi prosím?? Jsem bezradná

Anonymní
12.11.19 17:44

Poradíte mi prosím?? Jsem bezradna

Ahoj, včera sem měla ovulaci ( předchozí den ovu test včera bolest ) a dnes jsem měla nechráněny styk.. Kamarád říkal že jsem suchá tam dole.. A pak mu to omylem ulitlo a údělal to do mě.. Těd mám strach i když ovulace byla podle bolesti v 6h ráno a sex před chvílí tak nevím zda mohu otěhotnět i přes to že jsem byla suchá a od ovulace uplynulo víc jak 24hodin.. Pak sem rychle běžela se umýt v tu chvíli mě nic lepšího nenapadlo než hodně horká sprcha :nevim: kamarád dítě nechce a kondom odmítá a já blbá HA neberu :think: peníze nemám abych šla na ukončení.. Proto se tu ptám aby se mi trošku ulevilo že těhotenstvi v mém případě je doufám nemožné nebo minimálně možné ale spíše ne.. Prosím napište.. Mohu otěhotnět?? Berte hlavně v úvahu že od ovulace k sexu uběhlo víc jak 24hodin a já byla suchá takže jsem neměla žádný plodný hlen nebo něco takového ( lubrikant jsme nepoužili) + okamžitě po tom co to udelal jsem běžela a pustila si na dolejsek opravdu hodně horkou vodu.. :zed: prosím o radu jestli mohu být v klidu.. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1682
12.11.19 17:46

Vyraz do lekarny pro postinor, co jineho poradit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 17:47

Můžeš, běž si do lékárny pro Postinor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13517
12.11.19 17:49

Tak možné je všechno, ale nevím jestli jsi už třetí se stejným příběhem za poslední 2 dny, nebo vymýšlíš stále nové scénáře a jsi tatáž osoba :roll: těhotná být můžeš, nespi s kamarádem bez ochrany, když nechce kondom může ti zacalovat přerušení nebo dalších 20 let platit alimenty, dej mu vybrat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
12.11.19 17:50

Spíš s kamarádem 8o a bez ochrany…si představ, že jsou ženy, co spí bez ochrany atd manželem, když se pokoušejí o dítě.
No držím palce. Postinor a zacni chodit na brigády navíc, abys na ten potrat našetřila, pokud by nezabral. Pár tisíc snad schrastíš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
762
12.11.19 17:50

Bez si pro tabletku po a ber aspoň HA ať nejsi aspoň těhotná. Když už se nechranis proti pohlavním nemocem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 17:51

@AnneElliot @Helca83 ziju na vesnici kde lékárna není jen jedna večera, autobus tu jezdí jednou za dvě hodiny a auto nemám :zed: stačí si dojít zítra?

• Nahlásit
  • Citovat
831
12.11.19 17:52

Umytí, to je metoda našich babiček, naprosto nespolehlivá. Otěhotnět můžeš i takto. Ovulaci, i když sleduješ bolesti nebo hlen a děláš testy, tak nemůžeš vědět na hodiny přesně. Že jsi byla suchá také nemusí být žádná jistota. Kup si pilulky „po“ (Postinor nebo Escapelle), recept na něj být nemusí. Jinak riskuješ, že s kamarádem, který nechce dítě, otěhotníš. Do budoucna bych přemýšlela, co dělat, když potřebuju sex nezávazný s kamarádem, abych do toho nevlítla a nezobala Postinor každý cyklus :nevim: Jsou i jiné atk než prášky nebo kondom. Na druhou stranu on si chce nezávazně vrznout, otcem být nechce, takže kdyby mi řekl, že odmítá kondom, tak bych s ním do postele nelezla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 17:52

Kdyz nemas mozek a penize, tak nesu…j, jednoducha rada :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
12.11.19 17:53
@Anonymní píše:
@AnneElliot @Helca83 ziju na vesnici kde lékárna není jen jedna večera, autobus tu jezdí jednou za dvě hodiny a auto nemám :zed: stačí si dojít zítra?
Čím rychleji, tím vyšší jistota účinku. :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 17:54

@Kacatko1986 jsem hodně mladá.. Se sexem jsem začala teprve nedávno :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
12.11.19 17:55
@Anonymní píše:
@AnneElliot @Helca83 ziju na vesnici kde lékárna není jen jedna večera, autobus tu jezdí jednou za dvě hodiny a auto nemám :zed: stačí si dojít zítra?

Stačí, účinek by měl být do 72 hodin po styku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
12.11.19 17:56
@Anonymní píše:
@Kacatko1986 jsem hodně mladá.. Se sexem jsem začala teprve nedávno :zed:

Tohle není o věku, ale o schopnosti sehnat si informace (když ti je nikdo nepředal), takže opravdu hlavně o inteligenci. Začínám mít ale pocit, že tu někdo trollí… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 18:00
@Anonymní píše:
@Kacatko1986 jsem hodně mladá.. Se sexem jsem začala teprve nedávno :zed:

Kdyz jsi tak hodne mlada a tak blba, ze nevis, jak to v sexu chodi, tak sex nemas mit tuplem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5908
12.11.19 18:02

Tak ať tě tam „kamarád“ odveze, když je tak blbej…vlastně vy oba…teď máš jedinou možnost a to je pilulka po z lekárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama