Poradíte mi, zda jsou ovulační testy pozitivní?

28
22.6.20 08:52

Poradite mi, zda jsou ovulacni testy pozitivní?

Ahoj :)

Chci se zeptat, co si myslíte o těchto mých testech. Jsou testované minuly ted a poslední test dnes. Mám nyní cca 6 dni do MS.

Jsou nejake pozitivní? Popřípadě, nezdá se Vám ze poslední tři jsou pozitivní? Mohly by značit těhotenství?
Ještě dodám, ze jsem si dělala minuly týden tt v pátek a vyšel slaboulinky duch a dnes dělaný tt a nic :/
Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17604
22.6.20 09:01

Pozitivní neni ani jeden, musí mít tu čárku stejnou nebo silnější než je ta kontrolní. Možná ten pátej ma tu čárku trochu silnější, že mohla proběhnout ovulace. S testováním čekej do ms, pokud máš 6 dní do ms, tak minulý týden byla tak ta ovulace, určitě bys neměla pozitivní tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
22.6.20 09:05

Ten 5 by mohl být pozitivní, také jsem tak nejak mela zbarveny a byl pozitivni. Ale taky nemusi. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:06

No já jsem prave začala testovat ovulaci po dni kdy ji ukázala aplikace.. ani nevím proč :D no a pak mě zmatlo ze jakoby po par smích po ovu mám pozitivní ovulacni test tak jsem se lekla zda ji nemám nějak pozdě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:08

Ze by mi proběhla ovulace nějaký 21 DC? :/ a když by se zasadilo, je možné v ten den otěhotnět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17604
22.6.20 09:11

@knajfka tak apka je dost nepresna, malokomu to vyjde podle apky. Jak máš dlouhé cykly? 21DC klidně otěhotnět můžeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2700
22.6.20 09:12

Já jsem naposledy otěhotněla ze styku 2-3 dny před ovulací, ale netestovala jsem. Takže proč ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:15

Cykly mám tak 28,29 dni

Je pravda ze jsem od dubna přestala brát Ha ale myslela sem ze by too už tento měsíc vyjít mohlo :/ jen proste se v te ovulaci ztrácím dle kalendáře apky měla být minulou nedeli 14. Ale dle téhle testu je asi možné ze byla ted ve čtvrtek asi :unamused:

Už se v tom nevyznám :smiley:

Snažím se sledovat čípek i hlen ale je to nejake divne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:17

Ale zas je pravda ze mě bolí břicho tak par dni tak asi přijde m/s :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17604
22.6.20 09:17

@knajfka musis testovat celej mesic, ono tady z tech neni pozitni ani jeden, klidne ta ovulace mohla být driv nez si zacala testovat. Apku zahod to je jen orientacni, ta ti ukaze ovulaci v pulce cyklu, ale to ma malokdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:19

@Kriss Tina

Myslíš? Takže asi nej je testovat ovu testama? A od jakého Dne od ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17604
22.6.20 09:22
@knajfka píše:
@Kriss TinaMyslíš? Takže asi nej je testovat ovu testama? A od jakého Dne od ms

Tak pri ms netestuj, to je blbost, hned jak ms skonci zacni az do dalsi zase. Uvidis jestli nektery den bude ta čárka silnější než kontrolní. Nej je nechat si ovulaci potvrdit od dr. Ale apka je nejmin spolehliva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5925
22.6.20 09:35

Já za ovulační testy vyhodila pár tisíc a úplně zbytečně, ovulaci mám 6-8DC, takže kolikrát ještě špiním po menstruaci, takže pokud chcete testovat doporučuji už třeba den po skončení silného krvácení a dokud se neukáže pozitivní ovulační test. Já na takhle brzkou ovulaci přišla náhodou, dva roky se těhotenství nedařilo, už jsem se chystala to řešit s doktory, ten měsíc byl jeden sex a to 6 DC. Mám z něj syna. Jinak aplikace vám ukáže to, co jí nastavíte, v nastavení můžete totiž změnit délku luteální fáze, předpokládanou ovulaci i přibližnou délku krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
22.6.20 09:37

Akorát nechapu proč se mi ukázal ten duch zrovna v ten den kdy byl test nejsilnější :o

Mě by stačilo jen vědět, zda ji po vysazeni HA (jsou to už tři měsíce) mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
22.6.20 23:46

Ten pátý bude pozitivní. Na návodu píšou, že druhá čárka musí být stejně silná jako kontrolní, ale gynekoložka říkala, že to není pravda, že tak to téměř nikdy nevychází. Na testech podle mě vidět blížící se ovaluce, jak je čárka silnější a silnější. Takže ovulaci nejspíš mít budeš (to potvrdí nejlépe test z krve nebo ultrazvuk), ale těhotenství z toho nemůžeš vyvozovat. Musíš počkat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama