Poradíte nějaký vhodný hotel v Bulharsku pro děti?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 10.10.17 22:09
Poradíte nějaký vhodný hotel v Bulharsku pro děti?

Maminky, prosím o doporučení nějakého dobrého hotelu pro děti v Bulharsku. Chceme jet příští rok s dcerou, bude mít v té době 2 roky. V Bulharsku jsme ještě nikdy nebyli, takže neznáme ani letoviska. Nejlépe kdybyste měli vlastní zkušenost s hotelem. Děkuji moc za tipy :-)

Reakce:
Aluree
Kecalka 387 příspěvků 10.10.17 22:28

@Mafínnn byli jsme v hotelu Hermes v Primorsku s Alexandriií a byli jsme moc spokojeni. Máme celkem vysoké nároky a děti v té době byli 5 a 2 roky. Pro dceru (v té době 5 let, dnes už sedm) to je do dnes nezapomenutelná dovolená a stále na ní vzpomíná a chce jet brzy zase. Letos nám to nevyšlo, čekáme třetí dítko. Koukni na stránky Alexandrie, je to přímo jejich Hotel.

Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 10.10.17 22:41

@Aluree moc děkuji, určitě se na to podívám  :)

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 10.10.17 22:48

@Mafínnn jezdíme pravidelně do Sunset resort, Pomorie. Jedeme i příští rok, (to ale bude navíc s dalším miminem). Děti 11, 9, 2 a minus 4 měsíce ;). Všichni si tam najdeme to své a děti se vyblbnou. Několik bazénů, hřišť, moře hned u hotelu, soukromá pláž… strašně se tam zase těšíme

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 10.10.17 22:51

Posílám fotky, pro představu… je to velký resort, foceno z několika úhlů.

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 11.10.17 08:30

My byli letost zde https://hotel.invia.cz/…aguna-beach/ a velká spokojenost. Jen tedy se jedná o hotel pro rodiny, takže žádné večerní akce pro dospělé :-)
Jídlo a pití super. Moře krásně čisté a lehátka se slunečníky zdarma. A moře také krásné mělké, takže jsem neměla strach, že mi děti (3 a 5) půjdou hned do hloubky

makynac
Povídálka 21 příspěvků 11.10.17 09:17

Djuni Royal resort

Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 11.10.17 11:57

Holky super, piště dál, na všechno koukám a vybírám :)

Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 11.10.17 12:29

@Krystal86 můžeš mi prosím napsat přesný název hotelu? nejde mi ho najít, děkuji

stinga
Kelišová 6427 příspěvků 2 inzeráty 02.11.17 12:25

@Mafínnn hotel Kamenec v Kitenu, tolik hraček v herničce jak tam jsem nikde neviděla, česká delegátka bydlí na hotelu a má známou doktorku dětskou, která umí česky, kdyby bylo potřeba, od letiště necelá hodinka

Mafínnn
Povídálka 15 příspěvků 02.11.17 12:40

@stinga a co okolí, jídlo a přístup do moře?

stinga
Kelišová 6427 příspěvků 2 inzeráty 02.11.17 12:52
@Mafínnn píše:
@stinga a co okolí, jídlo a přístup do moře?

tak okolí bylo typicky bulharské :mrgreen: trochu vybydlené a neupravené, ale je tam obrovská promenáda, spousta obchůdků, stánků, kolotoče, takový ten bangee jumping pro děti, focení s exot. zvířaty nebo v krinolínách,
jídlo bylo moc dobré, nebyl sice tak velký výběr jako třeba ve Španělsku, akorát bylo docela málo stolů v jídelně, chodili jsme raději hned na otevíračku, přístup do moře pozvolný, pro malé děti ideální

Hořec
Závislačka 4973 příspěvků 02.11.17 12:56

Mohu doporučit hotel Jeravi (někde píší Žeravi) v Primorsku (CK Alexandria). Byli jsme tam s dětmi v r. 2016 a super. Bazén, pěkné hřiště. Dopoledne probíhaly animační programy, ale večer se přestěhovali animátoři do jiného hotelu, takže byl klid.
Pláž písčitá, pozvolný vstup do moře.

Váš příspěvek
Reklama